معرفی هتل شانگری لا دبی | ۵ ستاره

هتل شانگری لا دبی | Dubai Shangri-La Hotel

این هتل ۵ ستاره لوکس در حاشیه خیابان شیخ زاید و در فاصله ۱۰ دقیقه از مرکز خرید دبی و برجی خلیفه واقع شده است، ۵ دقیقه پیاده روی از ایستگاه مترو مرکز مالی و کمتر از ۵ دقیقه رانندگی از پارک ساحلی جمیرا فاصله دارد. فرودگاه بین المللی دبی نیز با ۱۵ دقیقه رانندگی از هتل شانگری لا دبی Dubai Shangri-La Hotel در دسترس است. طیف گسترده ای از انواع غذاها را از طریق هشت رستوران و کافه را به طوری که مناسب همه سلیقه ها است، ارائه می دهد. باشگاه های ورزشی در سطح پیشرفته دارای سالنهای کاملا مجهز از سیستم های آموزش سلامت و همچنین زمین های اسکواش و تنیس می باشد. این هتل یک گزینه عالی برای مسافرانی است که علاقه مند به خرید لباس، خرید برند لوکس و غذا هستند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل شانگری لا دبی را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل شانگری لا دبی

خدمات رفاهی هتل شانگری لا دبی

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به دبی
شرایط زندگی در دبی چگونه است؟
بهترین زمان سفر به دبی

این هتل لوکس دارای خدمات و امکاناتی از جمله امکانات برگزاری رویدادها و جلسات با فضای کنفرانس و ۵ اتاق جلسه، اینترنت سیمی و وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد. خدمات صبحانه با هزینه اضافی، دسترسی به مرکز تجاری ۲۴ ساعته، روزنامه های رایگان در لابی، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، چای و قهوه در بخش های عمومی هتل، خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافی، خدمات حمل و نقل منطقه بدون هزینه اضافه و دستگاه فکس و کپی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. دارای مکانی جهت نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) است.

هتل شانگری لا در دبی

امکان کرایه خودرو از دیگر امکانات این هتل است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های عربی، آلمانی، انگلیسی، هندی، فرانسوی، ایتالیایی، اندونزیایی، رومانیایی و فیلیپینی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره شانگری لا دبی

امکانات تفریحی هتل شانگری لا دبی

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر در فضای باز (تمام سال)، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام، جکوزی و سونا با هزینه اضافی به چشم می خورد. همچنین دارای تجهیزات ورزشی از جمله اسکواش (هزینه اضافی)، زمین تنیس (هزینه اضافی) و باشگاه سرگرمی های شبانه می باشد و علاوه بر این، دارای یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستوران های هتل

صبحانه بوفه ای هر روز در دسترس می باشد و برای هر صبحانه بین ساعت ۶:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود.
کافه دونس Dunes Cafe: این کافه متخصص در غذاهای بین المللی و صبحانه، ناهار و شام می باشد و روزانه باز است.
رستوران شانگ پالاس Shang Palace: این رستوران متخصص در غذاهای چینی است و تنها به شام می پردازد و روزانه باز است.
رستوران هوی آن HOI AN: این رستوران متخصص در غذاهای ویتنامی است و تنها به شام می پردازد و روزانه باز است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره شانگری لا دبی

امکانات اتاق های هتل شانگری لا دبی

این هتل که دارای ۳۰۲ اتاق است، تمام اتاق هایش مجهز به تهویه مطبوع، دیوارهای ضد صدا و اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی است. همچنین امکاناتی از قبیل ملافه های ضد آلرژی، روزنامه های رایگان، یخچال، گاوصندوق، سرویس خواب با کیفیت، تلفن، اتو و میز اتو و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، قهوه و چای ساز، اتو ومیز اتو در صورت درخواست، ماکروویو و میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم آرایشی بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها به چشم می خورد. سشوار هم در تمام اتاق های هتل دبی موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره شانگری لا

انواع اتاق های هتل شانگری لا دبی

 • اتاق کینگ دولوکس با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • اتاق کینگ دولوکس با چشم انداز برج خلیفه: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره و همچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز برج خلیفه نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس با چشم انداز برج خلیفه: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره و همچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز برج خلیفه نیز می باشند.
 • اتاق کینگ کلاب هوریزن با دسترسی به سالن: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق اکسکیوتیو هوریزن با دسترسی به سالن: این اتاق ها ۵۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند.
 • اتاق اکسکیوتیو پریمایر با دسترسی به سالن: این اتاق ها ۶۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند.
هتل شانگری لا

فاصله هتل تا جاذبه های دبی

 • برج خلیفهتا شما یک کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۹ دقیقه ای می رسید.
 • دبی مال: یک کیلومتر تا شما فاصله دارد. می توانید با تاکسی ۱۰ دقیقه در راه باشید.
 • مرکز خرید سیتی واک: تا این فروشگاه ۳ کیلومتر فاصله دارید که اگر با تاکسی بروید ۸ دقیقه در راه خواهید بود.
 • جمیره پلازاتا هتل تقریبا ۶ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی ۱۰ دقیقه ای شما را به این مکان می رساند.
 • پارک بازی گاردن گلواین پارک در مسافت ۳ کیلومتری قرار دارد که برای رسیدن به آن توسط تاکسی حدود ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارید.
 • دبی فریم: ۴٫۲ کیلومتر از هتل دورتر است. می توانید توسط تاکسی ۱۰ دقیقه ای به آنجا برسید.
 • پل معلقبرای رفتن به این پل ۷ کیلومتر را باید طی کنید با تاکسی ۱۶ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید تویین تاورزتا هتل ۸ کیلومتر فاصله دارد که با ۱۵ دقیقه تاکسی سواری خواهید رسید.
 • فرودگاه بین المللی دبی: ۷ کیلومتر فاصله هتل کرون پلازا دبی تا این فرودگاه است که توسط تاکسی ۱۶ دقیقه ای این مسیر طی می شود.
 • فرودگاه بین المللی شارجه: ۹ کیلومتر است که با تاکسی می توانید ۳۲ دقیقه ای این مسیر را طی کنید.
هتل 5 ستاره شانگری لا در دبی

موقعیت هتل شانگری لا دبی

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

امارات متحده عربی، دبی، جاده شیخ زائد نزدیک به ایستگاه مترو فایننشال

Sheikh Zayed Rd Near Financial Metro Station – Dubai – United Arab Emirates

منبع: booking.com

اطلاعات مورد نیاز پرواز برای سفر به دبی
اطلاعات مورد نیاز پرواز برای سفر به دبی
رونمایی از بزرگترین مجسمه میکی ماوس در دبی
رونمایی از بزرگترین مجسمه میکی ماوس در دبی
نمایش گران ترین نقاشی جهان در موزه لوور کشور امارات
نمایش گران ترین نقاشی جهان در موزه لوور کشور امارات
هتل ابجد گرند هتل دبی | ۴ ستاره
هتل ابجد گرند هتل دبی | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code