بلیط هواپیما

معرفی هتل لو بلو در کوش آداسی

هتل لو بلو در کوش آداسی

کوش آداسی شهری در سواحل غربی ترکیه است که با آمدن فصل تابستان حال و هوایی خاص پیدا می کند، عاشقان ساحل از سراسر دنیا خود را به این شهر زیبا می رسانند تا اقامتی رویایی را در هتل های لوکس این شهر داشته باشند و تابستانی متفاوت را تجربه کنند. می خواهیم یکی از هتل های کوش آداسی را معرفی کنیم، هتل ساحلی لو بلو، در ادامه با الی گشت همراه باشید.

هتل لو بلو در کوش آداسی
هتل زیبای لو بلو
ورودی هتل لو بلو
مطالب مرتبط:
معرفی هتل پالوما پاشا در کوش آداسی
هزینه های سفر به کوش آداسی چقدر است؟

هتل ۵ ستاره لو بلو (Le Bleu) با چشم اندازهای دیدنی از دریا در کنار ساحل قرار دارد. این هتل یوآل در کنار دریای اژه، اسکله شخصی و ساحل اختصاصی دارد که بر جذابیت های هتل افزوده است. هتل دارای  ۲۶۳ اتاق هست که  به زیبایی دکوراسیون شده اند و طراحی شان طوری است که حس خوشایند هتل های ساحلی را به خوبی تداعی می کنند. همه این اتاق ها امکاناتی مثل سیستم تهویه، یخچال کوچک، تلویزیون و وای فای رایگان دارند که اقامتی راحت را برایتان فراهم می کنند.

اتاق هتل لو بلو

هتل دو رستوران منوی باز و بوفه دارد که غذاهای ایتالیایی و غذاهای دریایی، نمونه ای از غذاهای خوشمزه آن هاست. در این رستورن ها میان وعده، سرویس بستنی و سوپ شبانه هم ارائه می شود و هر وقت احساس گرسنگی کردید می توانید خودتان را به رستوان برسانید. اگر غذا خوردن در کنار دریا را دوست دارید می توانید بر روی صندلی هایی که درست در کنار دریا قرار دارد از تماشای زیبایی دریا و احساس طعم خوشایند غذاها لذت ببرید.

رستوران هتل لو بلو

هتل محوط ای جذاب از چندین استخر، درختان نخل و چمن کاری های زیبا دارد که احساسی آرامش بخش را برایتان رقم می زنند.

در گوشه ای از حیاط زیبای این هتل که چند قدمی تا دریا فاصله دارد استخری در احاطه درختانی سرسبز قرار گرفته که می توانید در آب خنکش شنا کنید، شنا در هنگام غروب شما را مهمان حال و هوایی دیگر می کند، وقتی کم کم چراغ های هتل در حال روشن شدن است و غروبی تماشایی در دریا منظره ای رویایی را پدید آورده است. در سمت دیگری از هتل استخری با سرسره های آبی هست که می توانید تفریحات آبی مفرحی در این استخر دشته باشید.

استخر هتل لو بلو
پارک آبی هتل لو بلو
حیاط هتل لو بلو

در کنار اسکله شخصی هتل ردیفی از آلاچاق ها چیده شده اند که می توانید در زیر سایه آن ها بنشینید و محو تماشای دریای نیلگون شوید. دریا غروبی محسور کننده دارد کافیست در هنگام غروب خودتان را به ساحل برسانید و مدتی را از تماشای این غروب زیبا لذت ببرید.

غروب هتل

در سمت دیگری از حیاط، زمین بازی مخصوص بچه ها قرار دارد که با وسایل رنگارنگ خود محیط شادی را برای سرگرم کردن کودکان به وجود آورده است و کودکتان می تواند تا ساعت ها در این زمین بازی کند.

زمنی بازی

اگر می خواهید به ساحل معروف لیدیز بیچ بروید فاصله هتل تا ساحل لیدیز بیچ، ۰٫۸ کیلومتر است همچنین هتل تا خانه مریم مقدس حدود ۱۲ کیلومتر، تا پارک آبی آکوا فانتزی حدود ۱۰ کیلومتر، تا قلعه کوش آداسی ۳ کیلومتر و تا افسوس حدود ۱۵ کیلومتر است.

چطور سفری ۳ روزه به استانبول را برنامه ریزی کنیم؟
چطور سفری ۳ روزه به استانبول را برنامه ریزی کنیم؟
خریدی ارزان در بازار بزرگ استانبول
خریدی ارزان در بازار بزرگ استانبول
ترکیب زیبای تضادها در استانبول
ترکیب زیبای تضادها در استانبول
معرفی هتل سی لایت در کوش آداسی + تصویر
معرفی هتل سی لایت در کوش آداسی + تصویر