بلیط هواپیما

هتل مایا کوآلالامپور (۵ ستاره) + تصاویر

هتل مایا کوآلالامپور 

هتل مایا یکی از هتل های ۵ ستاره در شهر کوآلالامپور مالزی است و یکی از هتل های لوکس و با امکانات رفاهی بالا دراین شهر است که پذیرای مسافران و گردشگرانی است که به کوآلالامپور، سفر کرده اند این هتل درواقع یک مجتمع مجتمع بوتیک شهری است که ما در صورت اقامت در آن، از امکانات بالا و خوب این هتل در طول اقامت خود، برخوردار می شوید. در ادامه با الی گشت همراه باشید مروری بر این هت و امکاناتش داشته باشیم.

لابی هتل مایا مالزی
مطالب مرتبط:
معرفی هتل آدرس مال دبی + تصویر
هتل پاتایا سی ویو (۴ ستاره) + تصاویر

همانطور گه کفته شد، این هتل یک مجتمع بوتیک شهری است که دارای امکانات فراوانی برای کسانی است که در این هتل اقامت می کنند. امکانات این هتل ۵ ستاره عبارتند از: اتاق های بزرگ، حمام های اختصاصی، غذاهای محل و بین المللی، فروشگاه ها و امکانات بسیار دیگری است، که در این هتل موجود است. نگاه مدیدیریتی هتل مایا در بحث ارائه ی خدمات، به نوعی نگاهی با تجربه ی تجارتی است و همین امر باعث شده است تا این هتل کیفیت در خدمات رسانی اش را بالاتر ببرد. کارکنان و خدمه ی هتل مایا، همگی طبق یک الگوی مشخص رفتاری، برخورد می کنند و معیاری جدید و دلپذیر برای مسافرانی که در این هتل اقامت می کنند، ارائه می دهد. طراحی داخلی جذاب و متحیر کننده ی داخل هتل، شما را به محض ورود، شگفت زده خواهد کرد. این هتل نزدیک به برج های دوقولوی معرف کوآلالامپور، برج های پتروناس، قرار گرفته است و طراحی فضای خارجی این هتل در هماهنگی با معماری برج های دوقوقلوی کنارش است. نام هتل مایا، از کلمه ای مالایی، الهام گرفته شده است که همانند معنی این کلمه، رویا را تداعی می کند. آرم هتل مایا، در ارتباط نزدیک با عناصر طبیعی طراحی و ساخته شده است. از دیگر امکانات این هتل می توان به استخر سرپوشیده و اینترنت  ‏Wi-Fi، در تمامی مکان های عمومی و خصوص هتل، نام برد. خدمات این هتل ۲۴ ساعته است و امکانات خوبی برای کسانی که قرار های کاری و یا کنفرانس های تجاری برگزار می کنند، ارائه می دهد. در واقع با استفاده از برنز به عنوان فلزی سبک و نجیب به نشان از عنصر فلز و نوشته ی آبی داخل آرم، هماهنگی با عنصر آب، هر دو هم زمان، ماهیت طبیعت را در کنار هم نمایش می دهند.فاصله ی هتل مایا از مرکز خرید پاویلیون، ۵ دقیقه  می باشد.هتل مایا فاصله ای معادل ۷۲٫۴ کیلومتری از فرودگاه بین المللی کوآلالامپور فاصله دارد.

اتاق های هتل مایا

اتاق ها

هتل مایا دارای ۲۰۷ اتاق بزرگ، از جمله ۱۰۷ سوئیت با کف چوبی، مبلمان کلاسیک و معاصر، پنل های شیشه ای که از کف تا سقف است و در طول روز،کاملا نور را به داخل فضا راه می دهند. در واقع معماری داخلی این هتل به گونه ای است که بیشتر در تلاش برای ارتباط با عناصر طبیعی است و می خواهد تا مسافران را با این فضا ارتباط دهد.

لابی میانی هتل مایا

فروشگاه ها

هتل مایا دارای مغازه های فروشگاهی بسیاری است که هر مغازه، متراژی حدود ۳۴ متر مربع دارد و و با توجه به مشتریان هتل، به وضوح برای مقاصد مختلف، طراحی شده است. این فروشگاه ها، از برای بازرگانان گرفته  تا مسافران تفریحی به خوبی تجهیز شده و بزرگ است. به این خاطر است که به این هتل، مجتمع بوتیک شهری نیز، می گویند.

سوئیت های لوکس

سوئیت های لوکس، ترکیبی از ظرافت معاصر با یک فضای صمیمی برای به اشتراک گذاشتن حس آن با مسافران است. فضایی با متراژ ۶۷ متر مربع با یک تخت خواب بسیار راحت، مبلمان شیک و کمدهای در دسترس، مفهوم بوتیک هتل را برای اقامت کنندگان، برجسته می کنند

غذاهای محلی مالزی

رستوران

رستوران های هتل مایا، از طراحی فضای کاملا دلنشینی بهره می برند تا شما را بیشتر به اشتها بیاورند و تجربه ای لذیذ از رستوران های این هتل به شم اارئه کنند. شما می توانید انواع غذاهای محلی مالزی و غذاهای بین المللی را در رستوران هتل مایا سفارش بدهید. یکی از غذاهای سنتی مالزی، رامه تاما است که ما در الی گشت به شما پیشنهاد می دهیم که حتما از این غذا نوش جان کنید. رستوران های هتل مایا این امکا را فراهم کرده اند تا سفارشات بیرون بر نیز داشته باشند.

کافه هتل مایا

رستوران ژاپنی

یک رستوران منحصر به فرد و بسیاری لوکس که در آن معماری ژاپنی و آشپززی ژاپنی، حرف اول را می زند. در این رستوران، بیش از ۵۰ طعم مختلف، با یکدیگر ترکیب شده و همه ی سلیقه های مختلف را در بر میگیرد.

کافه مایا

این کافه، محل مناسبی برای قارا های کاری تجار و افرادی است که برای مقاصد کاری محیط این هتل را انتخاب مرده اند. در منوی این کافه، انواع و اقسام نوشیدنی های محلی و بین المللی و انواع امکانات تفریحی برای ساختن یک مکان آرامش بخش و زیبا به همراه هرگونه امکانات لازمی که شما بخواهید را دارد. همچنین در یکی دیگر از کافه های این هتل به نام کافه آناگون، انواع اسنک های ارگانیک و کاملا طبیعی را امتحان کنید.

کافه مایا

لابی

لابی هتل هر روزه از ساعت ۸٫۳۰ صبح تا ساعت ۱۲ شب با انواع و اقسام امکانات رفاهی برای کسانی که در لابی هتل هستند، را فراهم می سازد.

اتاق کنفرانس هتل مایا

باشگاه آسمان

اتاق آسمان هتل مایا، یک محیط منحصر به فرد و دنج است.این اتاق امکاناتی چون، کتابخانه ی کوچک، اتاق نشیمن، و از همه خاص تر، یک بالکن بزرگ با دید آسما دارد.

طراحی چوب هتل مایا

اسپا

دارا بودن سالن اسپا، باشگاه، ماساژ و ریلکسی یکی از امکانات هتل مایا است که به اطر تجهیزات و کیفیت آن، یکی از نقاط قوت این هتل محسوب می گردد.

استخر سرپوشیده

حمام های آب گرم

حمام های آب داغ به منظور درمانی، یکی از امکاناتی است که هتل مایا به عنوان امکاناتی اضافه بر سازمان برای اقامت کنندگان در این هتل در نظر گرفته است. این حمام ها در غالب استخر های آب گرم هم وجود دارند. هر روز این حمام ها از سعت ۷٫۳۰ صبح تا ساعت ۱۱ شب باز است.

باشگاه ورزشی

سالن های ورزشی بسیار مجهز و فعال به همراه مربیان حاضر در این سالن ها ، مورد علاقه ی بسیاری از مهمانان این هتل می باشد.

منبع:booking.com

آشنایی با مراکز خرید پنانگ در مالزی
آشنایی با مراکز خرید پنانگ در مالزی
گشت و گذار در بهترین بازارهای خیابانی کوالالامپور
گشت و گذار در بهترین بازارهای خیابانی کوالالامپور
نکاتی برای کوله گردی در مالزی
نکاتی برای کوله گردی در مالزی
۵ جاذبه گردشگری در پنانگ مالزی
۵ جاذبه گردشگری در پنانگ مالزی