بلیط هواپیما

معرفی هتل متروپولیتن آنکارا | ۵ ستاره

هتل متروپولیتن آنکارا | Ankara Metropolitan Hotel

این هتل در مرکز شهر آنکارا واقع شده است، به مراکز خرید نزدیک است، به گونه ای که با ۵ دقیقه پیاده روی در دسترس هستند و دارای اتاق های مدرن با طراحی لوکس، عایق صدا و تهویه مطبوع است. مهمانان همچنین می توانند از طعم غذاهای ترکی، بین المللی و دریایی همراه با دسر در رستوران این هتل و از انواع نوشیدنی ها در کافه لذت ببرید و علاوه بر این، صبحانه ای کامل در هر روز ارائه می گردد. بسیاری از اتاق های هتل متروپولیتن آنکارا Ankara Metropolitan Hotel دارای چشم انداز خیره کننده ای از شهر و طراحی لوکس به همراه امکانات کامل است. مهمانان می توانند برنامه ورزشی خود را در مرکز تناسب اندام هتل ادامه دهند. علاوه بر آن، دارای یک استخر سرپوشیده، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، حمام فنلاندی، سونا و حمام گرم است. آنیت کبیر آتاتورک در فاصله ۳٫۵ کیلومتری هتل قرار دارد و همچنین ۲ کیلومتر از ایستگاه اتوبوس آنکارا و ۳۰ کیلومتر از فرودگاه اسنبوگا دور است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل متروپولیتن آنکارا را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل متروپولیتن آنکارا

خدمات رفاهی هتل متروپولیتن آنکارا

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به آنکارا
چطور برای سفر ۳ روزه به آنکارا برنامه ریزی کنیم؟
راهنمای سفارت کانادا و اخذ ویزای آن

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و اتاق جلسات با هزینه اضافه و مرکز تجاری ۲۴ ساعته می باشد و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، خدمات حمل و نقل منطقه با هزینه اضافه ، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد.

کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، سالن آرایش و زیبایی و امکان استفاده از خدمات عروسی میسر می باشد. اینترنت به صورت وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی و تلویزیون در قسمت های مشترک هتل نیز دسترسی خواهید داشت. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره متروپولیتن در آنکارا

امکانات تفریحی متروپولیتن آنکارا

در این هتل می توانید از امکانات تفریحی شامل استخر داخل سالن (تمام سال)، آبگرم و مرکز سلامتی، مرکز تناسب اندام، استخر کودکان و نوجوانان و سونا نیز استفاده کنید. همچنین کافه هتل به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

پیشنهاد می دهیم برای رزرو هتل آنکارا به لینک آن مراجعه کنید.

رستورن هتل

صبحانه بوفه ای در روزهای هفته بین ۷ تا ۱۰:۳۰ صبح و در تعطیلات آخر هفته بین ۷ تا ۱۱ صبح در دسترس می باشد.
رستوران اکیک Akik Restaurant: این رستوران صبحانه، ناهار و شام ارائه می دهد.
کافه لا بلی Cafe La Belle: این کافه فقط خوراک های سبک را ارائه می دهد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره متروپولیتن آنکارا

امکانات اتاق های هتل متروپولیتن آنکارا

در این هتل که دارای ۹۶ اتاق می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت به صورت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق به صورت ۲۴ ساعته ارائه می گردد و مراقبت از کودک در اتاق نیز میسر است. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل آنکارا موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل متروپولیتن

انواع اتاق های هتل متروپولیتن آنکارا

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • اتاق دولوکس: این اتاق ها ۲۹ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • سوییت هانی مون: این سوییت ها ۴۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • سوییت جونیور: این سوییت ها ۴۰ متر مساحت دارند، یک اتاق خواب، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
هتل 5 ستاره متروپولیتن

فاصله هتل تا جاذبه های آنکارا

 • موزه مردم شناسی آنکارا: تقریبا ۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد که تاکسی ۱۹ دقیقه ای شما را می رساند و پیاده ۷۸ دقیقه ای می رسید.
 • خیابان کارانفیل: ۴ کیلومتر با شما فاصله دارد که با تاکسی ۱۷ دقیقه ای و اگر بخواهید پیاده روی کنید، حدودا ۶۴ دقیقه را باید در ذهنتان داشته باشید.
 • پارک کرتولوس: ۶ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۱۹ دقیقه مسافت آن طول می کشد. می توانید طی ۷۷ دقیقه همین مسافت را می توانید پیاده روی کنید.
 • خیابان کونور: این خیابان تا شما ۴ کیلومتر فاصله دارد که با تاکسی ۱۹ دقیقه ای و پیاده ۶۶ دقیقه ای طی می شود. اتوبوس نیز شما را ۱۶ دقیقه ای می رساند.
 • موزه آنیت ‌کبیرآتاتورک: ۳ کیلومتر است که می توانید ۴۸ دقیقه تا آنجا پیاده روی دارد. تاکسی شما را ۱۰ دقیقه ای می رساند. این مقصد ایستگاه اتوبوس هم دارد که ۳۵ دقیقه زمان می برد.
 • موزه تمدن آناتولی: مسافت این موزه تا هتل شما حدودا ۶ کیلومتر می باشد. اگر تصمیم گرفتید که با تاکسی بروید، ۱۹ دقیقه در راه خواهید بود. می توانید پیاده هم بروید که باید زمانی حدود ۹۳ دقیقه را در نظر بگیرید. اتوبوس شما را ۲۹ دقیقه ای می رساند.
 • استادیوم کبسی: این ورزشگاه ۶ کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد. مسافت آن را می توانید طی ۹۰ دقیقه پیاده روی کنید. تاکسی نیز فاصله هتل تا اینجا را ۲۰ دقیقه ای طی می کند. با اتوبوس ۳۴ دقیقه ای می رسید.
 • قلعه آنکارا: ۶ کیلومتر فاصله دارد. اتوبوس شما را طی ۴۳ دقیقه و تاکسی، ۲۰ دقیقه می رساند. پیاده نیز ۹۲ دقیقه ای می رسید.
 • خیابان تونالی هیلمی: این خیابان تا شما ۴ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی شما را ۱۶ دقیقه ای می رساند. اگر بخواهید پیاده روی کنید حدودا ۷۰ دقیقه و با اتوبوس ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز فرهنگی آتاتورک: ۵ کیلومتر می باشد. با تاکسی ۱۵ دقیقه و با اتوبوس ۳۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • خیابان آرژانتین: ۵ کیلومتر مسافت آن است. می توانید یک تاکسی بگیرید و حدودا ۱۴ دقیقه بعد به این خیابان برسید. با اتوبوس ۳۰ دقیقه این مسافت طول می کشد.
 • فرودگاه اسنبوگا آنکارا: این فرودگاه تا هتل ۲۸ کیلومتر فاصله دارد. اتوبوس شما را طی ۱۴۰ دقیقه و تاکسی، ۳۸ دقیقه می رساند.
هتل متروپولیتن در آنکارا

موقعیت هتل متروپولیتن آنکارا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، آنکارا ۰۶۵۲۰، بالگات، اوگوزلار ماه. ۱۳۷۷ سوک . شماره ۲۸ کونیا یولو اوزری

Oguzlar Mah. 1377.Sok.No:28 Konya Yolu Üzeri, Balgat, 06520 Ankara, Turkey

منبعbooking.com

۷ دلیل برای سفر به آنکارا!
۷ دلیل برای سفر به آنکارا!
چه تفریحاتی در آنکارا مجانی هستند؟
چه تفریحاتی در آنکارا مجانی هستند؟
دیدنی های شهر پرتکاپوی آنکارا را از دست ندهید
دیدنی های شهر پرتکاپوی آنکارا را از دست ندهید
معرفی هتل گرند آنکارا | ۵ ستاره
معرفی هتل گرند آنکارا | ۵ ستاره