معرفی هتل مرلین کاپاکابانا ریو | ۳ ستاره

هتل مرلین کاپاکابانا ریو | Merlin Copacabana Rio Hotel

این هتل که در سال ۱۹۹۱ ساخته شده است، دارای ۱۴۵ اتاق در ۱۲ طبقه می باشد، با ۶ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است و در ۴۵۰ متری از ساحل کاپاکابانا واقع شده است. غذاهای برزیلی و بین المللی برای ناهار و شام در رستوران هتل ارائه می شود. هتل مرلین کاپاکابانا ریو Merlin Copacabana Rio Hotel در ۷۵۰ متری از ایستگاه متروی کاردیل آرکوورد، ۷ کیلومتر از فرودگاه سانتوس دومونت و ۲۳٫۸ کیلومتر از فرودگاه بین المللی گلائو واقع شده است. قلعه کاپاکابانا تنها ۳٫۸ کیلومتر از هتل فاصله دارد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقمند به پیاده روی ساحل، گشت و گذار و سواحل شنی می باشند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل مرلین کاپاکابانا ریو Windsor Plaza Hotel را به همراه فاصله‌ی آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل مرلین کاپاکابانا ریو

خدمات رفاهی هتل مرلین کاپاکابانا ریو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به ریودوژانیرو در برزیل
مجسمه ای که ناجی شهر ریودوژانیرو است!
گشت و گذار در گرانترین محله ریودوژانیرو، ایپانما

در این هتل ۴ ستاره خدماتی و امکاناتی نظیر اینترنت وای فای در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی به صورت رایگان دیده می شود. دارای مرکز تجاری است و پارکینگ در نزدیکی هتل در دسترس است. پذیرش ۲۴ ساعته هتل، امکان استفاده از خدمات برگزاری جلسات و رویدادها با ۴۰ متر فضای کنفرانس و اتاق جلسه میسر است و راهنمای خدمات تور و بلیط را به مهمانان ارائه می دهد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل هم استفاده کنید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. مرکز تجاری، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، قهوه و چای در مناطق مشترک، صبحانه رایگان و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغال، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل مرلین کاپاکابانا در ریو

امکانات تفریحی هتل مرلین کاپاکابانا ریو

استخر روباز در سقف هتل، سولاریوم، مرکز تناسب اندام و سونا از جمله امکانات تفریحی هتل به شمار می رود. علاوه بر آن مهمانان می توانند صبحانه ای کامل را به صورت رایگان دریافت کنند که هر روز صبح از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح سرو میشود و در این هتل نیز می توانید از صبحانه، ناهار و شام هم استفاده کنید.

هتل 3 ستاره مرلین کاپاکابانا

امکانات اتاق های هتل

اتاق ها دارای امکاناتی نظیر ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، تلفن، تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد و دستگاه چای یا قهوه ساز می باشند. همچنین مجهز به پرده های ضخیم هستند و اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی در دسترس است، علاوه بر این، میز کار در اتاق ها دیده می شود. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل ریو موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش بخواهید، در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 3 ستاره مرلین کاپاکابانا در ریو

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۷ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل استاندارد: این اتاق ها ۲۷ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره به همراه یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت مستر: این اتاق ها ۵۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل مرلین کاپاکابانا

فاصله هتل با جاذبه های مختلف

 • ساحل پست ۲، کوپاکابانا۶۰۰ متر فاصله دارد. برای اینکه به این ساحل بروید کافی است، ۲ دقیقه با تاکسی این مسیر را طی کنید.
 • مرکز خرید ریو سول: ۶۰۰ متر از شما دورتر است که با اتوبوس ۹ دقیقه و تاکسی ۱ دقیقه ای شما را به این مرکز خرید می رساند.
 • پارک کاتاکومبااین پارک هم با شما تنها ۵ کیلومتر فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید ۹ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۵۹ دقیقه، رسیدن به آن جا زمان خواهد برد.
 • کوه شوگرلوف (کله قندی)تا این جاذبه ۲ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی شما را تا ۱۱ دقیقه بعد می رساند.
 • ساحل پست ۷، آرپوادور: ۵ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. تاکسی ۷ دقیقه ای، اتوبوس ۳۵ ساعته، مترو ۵۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • ساحل پست ۸، ایپانمااین ساحل از شما ۷ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۰ ساعت زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۷ دقیقه زمان خواهد برد.
 • موزه هنرهای معاصر نیترویهتل شما تقریبا ۸ کیلومتر از این موزه دورتر است. از آن جایی که راه خشکی به این موزه نیست، اگر ترکیب اتوبوس و اتوبوس دریایی را انتخاب کنید بین ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت در راه هستید. تاکسی از روی پل شما را می برد و برای این وسیله نقلیه باید ۳۱ دقیقه زمان بگذارید.
 • فرودگاه سانتوس دومونتتا این فرودگاه ۵ کیلومتر فاصله دارید. اگر با تاکسی از هتل به این فرودگاه بروید ۹ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه گلائواین فرودگاه هم ۲ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی حدودا ۲۴ دقیقه ای خواهید رسید.
هتل 3 ستاره مرلین کاپاکابانا ریو

موقعیت هتل مرلین کاپاکابانا ریو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۲۲۶۲۰-۱۷۰، ریو دو ژانیرو، کاپاکابانا – ۳۹۲، خیابان پرینسسا ایسابل

Av. Princesa Isabel, 392 – Copacabana, Rio de Janeiro – RJ, 22011-010, Brazil

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code