بلیط هواپیما

معرفی هتل ۳ ستاره میت دپندنس در وین

هتل میت دپندنس وین | Hotel Mate Dependance

اگر بخواهیم یک هتل دوست داشتنی، کوچک و جذاب با محیطی خانواده دوست را در شهر وین معرفی کنیم، حتما از هتل میت دپندنس وین Hotel Mate Dependance نام خواهیم برد. این هتل ۳ ستاره، اقامت شما را در شهر وین به یاد ماندنی خواهد کرد و شما از اینجا می توانید به راحتی به قلب پایتخت اتریش دسترسی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر شما مسافران، ما در مجله الی گشت تمام خصوصیات هتل میت دپندنس وین از جمله خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن را تا دیدنی های این شهر بیان می کنیم.

هتل میت دپندنس وین Hotel Mate Dependance

خدمات رفاهی هتل میت دپندنس وین

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به وین
معرفی برترین دانشگاه های شهر وین

خدمات اتوبوسی و حمل و نقل رایگان، خدمات اتوکشی، راهنمای تورها و خرید بلیط جاذبه ها، همچنین مبادله ارز و صرافی، انبار چمدان و آسانسور برای استفاده شما مهمانان در دسترس است. ورود حیوانات به هتل غیرمجاز می باشد و خدمات خشکشویی، نیاز به پرداخت هزینه جداگانه دارد. ورود به هتل میت دپندنس وین از ساعت ۱۲ ظهر شروع شده و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. اینترنت وای فای در اتاق ها و فضای عمومی هتل به صورت رایگان در اختیارتان است. کارکنان هتل به زبان های مجارستانی، آلمانی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند.

خدمات رفاهی هتل میت دپندنس وین- حیاط خلوت هتل

در میز پذیرش خدماتی همچون انبار چمدان، صندوق امانات پیدا خواهید کرد. در بیشتر فضاها و اتاق ها سیگار کشیدن ممنوع بوده و تمام نکات ایمنی برای حوادث غیرمترقبه نیز در ساختمان هتل رعایت شده است. می توانید کامپیوتر کرایه کرده و کارهای خود را انجام دهید یا ملاقات های خود را در مرکز تجاری و اتاق های ملاقات برگزار کنید. ترانسفر فرودگاهی نیاز به پرداخت هزینه داشته و می توانید از هتل ماشین کرایه کنید. پارکینگ در مرکز باشگاهی کنار هتل فراهم می باشد که مهمانان هتل می توانند از آن استفاده کنند. می توانید با دوستان خود در لابی تلویزیون نشسته و تماشا کنید. دیگر خدمات هتل شامل موارد زیر است:

 • صبحانه با هزینه جداگانه
 • باربر و آسانسور
 • تهویه مطبوع
هتل میت دپندنس وین- ورودی هتل

امکانات تفریحی هتل میت دپندنس وین

یک باشگاه سلامت و سونا برای آرامش و استراحت شما در این هتل فراهم شده است. یک سالن بدنسازی و باشگاه نیز در کنار این اقامتگاه پیدا می کنید که استخر شنای سرپوشیده ای نیز دارد. این باشگاه با دو دقیقه پیاده روی قابل دسترسی است.

رستوران های هتل

صبحانه در لابی و سالن غذاخوری هتل ارائه می شود و در نزدیکی و ۲۰۰ متری شما، رستوران وتر و رستینا Wetter and Retsina قرار گرفته که می توانید انواع غذاهای اروپایی را در آنجا میل کنید. به جز این، کافه ها و رستوران های متعددی را در اطراف خود پیدا خواهید کرد. در حیاط هتل هم زمانی که آب و هوا مناسب باشد می توانید غذای خود را میل کنید.

هتل میت دپندنس وین- بوفه صبحانه

امکانات اتاق های هتل

این هتل ۴۵ اتاق راحت را با امکاناتی همانند اینترنت وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت، گاوصندوق دیجیتالی، اتاق رختکن و کمد، میز کار و همچنین حمام خصوصی با وان، دوش، سشوار در صورت درخواست و لوازم آرایشی-بهداشتی رایگان ارائه می دهد. با این وجود، تهویه مطبوع، سیستم گرمایشی مرکزی، اتاق نشیمن، تراس، امکانات اتوکشی، تخت های متحرک، تلفن با خط مستقیم و کفپوشی فرش شده نیز در اتاق ها یافت می شود. فضایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده و در نهایت برای رزرو اتاق در هتل میت دپندنس وین سری به قسمت رزرو هتل وین در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل میت دپندنس وین

انواع اتاق های هتل میت دپندنس وین

 • سوئیت کلاسیک: ۱۲ مترمربع مساحت، یک تخت دو نفره کینگ دارد. این اتاق ها برای افراد غیر سیگاری است.
 • دابل کلاسیک: ۲۰ مترمربع متراژ، یک تخت دو نفره دارد. سیگار کشیدن در این اتاق ممنوع است.
 • دوقلو کلاسیک: این اتاق، ۲۱ مترمربع مساحت و دو تخت یک نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری است.
 • تریپل کلاسیک: دارای ۳۸ مترمربع مساحت، یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره است. سیگار کشیدن در این اتاق ممنوع است.
انواع اتاق های هتل میت دپندنس وین

فاصله تا جاذبه های معروف شهر وین

هتل میت دپندنس وین نزدیک به ایستگاه مترو میکائیل بیورن Michelbeuern-AKH و ایستگاه اتوبوس میدان الترلین Elterleinplatz  قرار گرفته و دسترسی به جاذبه های شهر را برای شما آسان کرده است.

 • ایستگاه مترو خیابان آلسر: ۶۵۰ متر است که با ۸ دقیقه پیاده روی از هتل به این ایستگاه مترو می رسید.
 • ساختمان پارلمان اتریش: این ساختمان زیبا در ۲٫۴ کیلومتری واقع شده و با ۹ دقیقه رانندگی یا ۱۸ دقیقه تراموا سواری به این ساختمان می رسید. پیاده هم نیم ساعت تا این مکان راه خواهید داشت.
 • موزه لئوپولد: این موزه تا محل اقامت شما تنها ۲٫۹ کیلومتر فاصله دارد. با ۱۰ دقیقه رانندگی یا ۲۵ دقیقه تراموا سواری به موزه می رسید. پیاده تنها نیم ساعت راه خواهید داشت.
 • خانه دومیر: ۳٫۲ کیلومتری شما واقع شده و با اتوبوس شماره ۱۳A و سپس تراموای ۴۴، در مدت زمان ۲۹ دقیقه به این خانه می رسید. با پای پیاده حدود ۴۰ دقیقه، طی این مسیر طول خواهد کشید.
 • کاخ بلودر: ۵٫۲ کیلومتر تا شما فاصله داشته که ماشین ۱۵ دقیقه ای شما را به محل می رساند. تراموای خط D و سپس خط ۴۴ را اگر سوار شوید در مدت ۴۰ دقیقه به این محل خواهید رسید.
Mate Dependance- eligasht.com نمای هتل
 • اپرای وین استیت: ۳٫۶ کیلومتر دورتر است. اگر تاکسی بگیرید، ۱۰ دقیقه راه خواهید داشت. با تراموای خط ۲، در مدت ۲۲ دقیقه و پیاده ۵۰ دقیقه زمان می برد تا به این سالن معروف اپرا برسید.
 • موزه آلبرتینا: این موزه تا محل اقامت شما، ۳٫۴ کیلومتر فاصله دارد. که با ۴۵ دقیقه پیاده روی یا ۱۱ دقیقه رانندگی به آنجا می رسید. تراموای خط ۲ هم در مدت ۲۵ دقیقه شما را به این محل می رسد.
 • مرکز خرید گرابن: ۳٫۱ کیلومتر است که با ۱۶ دقیقه رانندگی یا ۴۰ دقیقه پیاده روی به این مرکز خرید می رسید. تراموای خط ۴۴ مستقیم شما را در مدت ۲۳ دقیقه تا نزدیکی این بازار می رساند.
 • کلیسای جامع سنت استفان: تا شما، ۱٫۴ کیلومتر است که با ۱۵ دقیقه رانندگی یا ۳۰ دقیقه طی مسافت با حمل و نقل عمومی به این کلیسا خواهید رسید. پیاده ۴۵ دقیقه راه دارید.
 • باغ وحش شانبران: این جاذبه وین از شما ۵٫۵ کیلومتر فاصله داشته و با ماشین ۲۰ دقیقه تا این مکان راه خواهید داشت.
 • استادیوم ارنست هاپل: تا شما، ۷٫۴ کیلومتر بوده که با مترو ۴۰ دقیقه و با تاکسی ۲۲ دقیقه به این مکان می رسید.
 • فرودگاه بین المللی وین: ۱۷٫۸ کیلومتر فاصله دارد و با ترانسفر فرودگاهی یا تاکسی، ۳۰ دقیقه راه خواهید داشت.
 • فرودگاه براتیسلاوا: ۶۲٫۶ کیلومتر بوده که با تاکسی تا هتل، یک ساعت و ۹ دقیقه در راه خواهید بود.
Mate Dependance- eligasht.com سالن غذاخوری

موقعیت هتل میت دپندنس وین

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

اتریش، ۱۱۷۰ وین، خیابان برگستیگاس ۲۲

Bergsteiggasse 22, 1170 Wien, Austria

منبع: booking.com

از دانشگاه های برتر اتریش چه می دانید؟
از دانشگاه های برتر اتریش چه می دانید؟
معماری های دیدنی شهر سالزبرگ +‌ویدیو
معماری های دیدنی شهر سالزبرگ +‌ویدیو
معرفی هتل گرابِن وین | ۴ ستاره
معرفی هتل گرابِن وین | ۴ ستاره
راهنمای سفر به وین
راهنمای سفر به وین