معرفی هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا | ۴ ستاره

هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا Holiday Inn St. Petersburg Vorota Hotel

 این هتل که در سال ۲۰۰۹ ساخته شده است و دارای ۵۵۷ اتاق در ۱۷ طبقه است، ۳٫۸ کیلومتر از تئاتر مارینسکی، ۵ کیلومتر از کلیسای سنت ایزاک و ۵ کیلومتر از ساختمان نیروی دریایی دریای فاصله دارد. میدان کاخ در ۵ کیلومتری هتل است و همچنین موزه دولتی روسیه هم ۵ کیلومتر از این اقامتگاه دور است. رستوران هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا Holiday Inn St. Petersburg Vorota Hotel انواع غذاهای ایتالیایی و روسی را در اختیار شما قرار می دهد. این هتل انتخاب خوبی برای مسافران علاقه مند به سفرهای خانوادگی، دوستانه و کسب و کار است. الی گشت در ادامه برایتان ویژگی های خدماتی، رفاهی، تفریحی هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر بیان کرده است. با ما همراه باشید.

هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا

خدمات رفاهی هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا

مطالب مرتبط :
سنت پترزبورگ، پایتخت جاذبه های فرهنگی روسیه
راهنمای سفر به سنت پترزبورگ

این هتل ۴ ستاره خدمات تور و بلیط ارائه می دهد و دارای مغازه های هدیه و دکه های روزنامه فروشی است و پارکینگ در دسترس است و رایگان اما محدود می باشد ولی پارکینگ عمومی رایگان در نزدیکی هتل موجود است، اینترنت بی سیم و سیمی رایگان در اختیار شماست، همچنین دارای خشک شویی کاملا مجهز نیز می باشد، شما می توانید از خدمات ۲۴ ساعته بخش پذیرش استفاده کنید و با فرآیند ورود و خروج سریع روبرو شوید. این هتل همچنین دسترسی به مرکز کسب و کار، خدمات استفاده از دستگاه فکس و فتوکپی دارد. امکانات برگزاری رویدادها در فضایی بسیار زیاد که شامل یک مرکز کنفرانس و ۲۱ اتاق جلسه می باشد. قهوه و چای در مناطق عمومی در دسترس است و روزنامه رایگان در لابی در اختیار شماست. خدمات نگهبانی، انبار چمدان و خودپرداز بانک از دیگر امکانات و خدمات هتل به شمار می رود. کارکنان هتل به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۵:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

هالیدی این در سنت پیترزبورگ

امکانات تفریحی هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا

این هتل شامل امکانات تفریحی از قبیل امکانات سلامتی، زمین بازی کودکان و مرکز تناسب اندام می باشد همچنین دارای مرکز آرایش و زیبایی می باشد، علاوه بر این فضایی دانشین از چشم انداز شهر را ارائه می دهد که می توانید این فضا را با درخواست یک نوشیدنی تجربه کنید .

 

رستوران های هتل

صبحانه بوفه در دسترس می باشد و برای هر صبحانه بین ساعت ۷ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود.
رستوران میلانو Milano : این رستوران متخصص در غذاهای ایتالیایی و صبحانه و شام می باشد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند. منوی کودکان نیز در دسترس است و روزانه باز است.
کافه لانگLounge  : این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی و ناهار و شام است. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند. منوی کودکان نیز در دسترس است و روزانه باز است.
رستوران کوروابار Korovabar Restaurant : این رستوران متخصص در غذاهای مخصوص سرآشپز برای ناهار و شام است. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند. منوی کودکان نیز در دسترس است و روزانه باز است.
خدمات اتاق نیز در ساعات محدود در دسترس است.

هتل هالیدی این در سنت پیترزبورگ

امکانات اتاق های هتل

وای فای رایگان در همه اتاق ها موجود است و سایر امکانات از قبیل یخچال، میز مطالعه، تلفن، اتو و میز اتو در صورت درخواست و تلویزیون با شبکه های جهانی در دسترس است. خدمات نظافت اتاق ها هر روزه انجام می شود. سرویس حمام، دارای تمام لوازم مورد نیاز از جمله شامپو، صابون، حوله و … هستند که سشوار هم برای استفاده مهمانان در صورت درخواست آماده شده است و خدمات نظافت همه روزه انجام می شود تخت خواب اضافی در صورت درخواست با هزینه اضافی در اختیار شما قرار می گیرد.

هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دابل استاندارد :اتاق های ۲۵ متری هستند که یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی است.
 • اتاق تویین استاندارد :اتاق های ۲۵ متری هستند که دو تخت یک نفره در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی است.
 • اتاق کینگ استاندارد :اتاق های ۲۴ متری هستند که یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی است.
 • اتاق کینگ دولوکس :اتاق های ۳۵ متری هستند که یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی است.
 • سوییت کینگ :اتاق های ۶۵ متری هستند که یک تخت دو نفره بزرگ و یک سوفا در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی است.
هتل هالیدی

فاصله هتل با جاذبه های سنت پترزبورگ

 • موزه دولتی روسیه:این موزه هم با شما ۱ کیلومتر فاصله دارد که با تاکسی ۱۷ دقیقه ای می رسید.
 • کلیسای ناجی در خون:مسافت این کلیسا تا هتل ودنسکی سنت پترزبورگ ۲ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی شمارا ۱۸ دقیقه بعد خواهد رساند.
 • میدان کاخ: ۱ کیلومتر مسافت آن را می توانید ۲۴ دقیقه ای توسط تاکسی طی کنید و اگر با اتوبوس بروید ۳۳ دقییقه در راه خواهید بود.
 • موزه هرمیتیج:هتل شما از این موزه ۲ کیلومتر دورتر است. اگر تاکسی را ترجیح می دهید ۱۶ دقیقه تا آن جا راه دارید.
 • کلیسای جامع سنت ایزاک:تا این کلیسا ۴٫۶ کیلومتر فاصله دارید. با تاکسی شما ۱۳ دقیقه ای به آن جا می رسید.
 • سالن تئاتر مارینسکیتا این سالن تئاتر ۸کیلومتر و ۱۶ دقیقه توسط تاکسی و ۲۵ دقیقه با اتوبوس راه است.
 • استادیوم سنت پترزبورگ ۴ کیلومتر از هتل شما دورتر است که تاکسی هم ۳۴ دقیقه برای رسیدن به آنجا زمان می خواهد.
 • فرودگاه پالکووفرودگاه با شما تفریبا ۸ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی شما را طی ۲۵ دقیقه خواهد رساند.
هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا

موقعیت هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

۱۹۶۰۸۴ ، روسیه، سنت پترزبورگ ، ۹۷، خیابان موسکوسکی

Moskovsky Ave, 97, Sankt-Peterburg, Russia, 196084

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد