معرفی هتل وایب کانبرا | ۴ ستاره

هتل وایب کانبرا | Vibe Hotel Canberra

این هتل ۴ ستاره که شامل ۱۹۱ اتاق در ۶ طیقه می باشد، در ماه نوامبر۲۰۱۵ تاسیس شد و دارای چشم اندازی بی نظیر از دریاچه Burley Griffin  می باشد. در فاصله ۱۰ دقیقه سواری از بسیاری جاذبه های شهر کانبرا واقع شده است. هتل وایب کانبرا Vibe Hotel Canberra شش دقیقه سواری از یادبود جنگ استرالیا، ۸ دقیقه رانندگی از گالری ملی استرالیا و ۱۰ دقیقه از خانه مجلس و چشم انداز کوهAinslie  فاصله دارد. مهمانان می توانند از غذاهای روز اروپایی در رستوران هتل لذت ببرند. مجله  الی گشت ، خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله هتل وایب کانبرا را تا دیدنی های کانبرا به تفصیل عنوان می کند.

هتل وایب

خدمات رفاهی هتل وایب کانبرا

مطالب مرتبط :
اینجا کانبرا است! پایتخت تماشایی استرالیا + ویدیو
۵ جاذبه ی دیدنی کانبرا در استرالیا
راهنمای سفر به استرالیا

این هتل دارای امکانات و خدماتی از جمله میز پذیرش ۲۴ ساعته می باشد. امکان استفاده از خدمات برگزاری رویدادها با فضایی به مساحت ۱۹۴ متر مربع که شامل فضای کنفران و ۶ اتاق جلسه می باشد. خدمات حمل و نقل فرودگاهی با هزینه اضافی و وای فای رایگان نیز در بخش های عمومی به مانند اتاق ها و همچنین دستگاه فکس و فتوکپی با هزینه اضافی در اختیار شما خواهد بود. اگر به دنبال خدمات خشکشویی و اتوشویی هستید، در اختیارتان قرار خواهد می گیرد.  خدمات نگهبانی، تبدیل ارز و انبار چمدان از جمله خدمات و امکاناتی است که می توانید از میز پذیرش بخواهید. کارکنان هتل به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند. خدمات میز پذیرش بصورتی است که خیلی سریع فرآیند چک این شما را انجام می دهند. امکان ورود حیوانات خانگی به هتل نمی باشد. تلویزیون و چای و قهوه در مناطق عمومی هتل موجود است و روزنامه رایگان در لابی در دسترس می باشد. ورود به هتل از ساعت ۱۴:۰۰ بعد از ظهر  تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۱ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

وایب در کانبرا

امکانات تفریحی هتل وایب کانبرا

یکی از امکانات تفریحی هتل این است که از کافه هتل با درخواست یک نوشیدنی خود را مهمان کنید و از فضا چشم انداز زیبای پیش رو لذت ببرید و همچنین این هتل نیز دارای مرکز تناسب اندام نیز می باشد. دارای یک رستوران در بخشی از هتل است و صبحانه بوفه در دسترس می باشد و هر روز صبح از ساعت ۰۷:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ صبحانه سرو می گردد و خدمات اتاق بصورت ۲۴ ساعته ارائه می گردد.

هتل 4 ستاره وایب

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق های هتل مجهز به عایق صدا و  اینترنت وای فای رایگان به همراه یخچال و اتو و میز اتو می باشند، مبل های راحتی، دوش یا وان در حمام خصوصی و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان در همه اتاق های هتل قرار داده شده است. میز مطالعه به همراه دیگر امکاناتی مانند تهویه مطبوع، سیستم گرمایش، تلویزیون با شبکه های جهانی در اختیار شماست و نظافت اتاق ها روزانه انجام می شود. به هر حال اگر نیاز به تخت اضافه دارید می توانید آن را با پرداخت هزینه درخواست دهید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل پاریس در سایت الی گشت بزنید.

هتل وایب در کانبرا

انواع اتاق های هتل وایب کانبرا

 • اتاق کینگ سوپریور: ۲۶ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق کینگ دولوکس: ۲۶ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق کینگ اکسکیوتیو: ۳۴ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق خانواده: ۲۷ مترمربع متراژ داشته، دو تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق دبل خانواده: ۵۴ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
 • آپارتمان با یک اتاق خواب: ۴۸ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ با یک سوفا درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
 • آپارتمان با دو اتاق خواب: ۷۳ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ با دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
هتل وایب کانبرا

فاصله تا جاذبه های معروف کانبرا

 • یاد بود جنگ استرالیا: ۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد. با ماشین تقریبا ۸ دقیقه راه خواهد بود.
 • منطقه خرید مانوکا: تا شما، ۷ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی هم، در مدت ۱۲ دقیقه به این منطقه خرید خواهید رسید.
 • مانوکا اوول: ۸ کیلومتر فاصله دارد.  با تاکسی تقریبا ۱۱ دقیقه این محل می رسید.
 • گالری ملی استرالیا: ۹ کیلومتر می باشد که با تاکسی تقریبا ۸ دقیقه راه خواهید داشت.
 • خانه مجلس سنا: این برج تا شما ۵ کیلومتر فاصله داشته و با ۹ دقیقه رانندگی به این ساختمان معروف خواهید رسید.
 • موزه ملی استرالیا: ۴ کیلومتر دورتر است و با تاکسی تقریبا ۱۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • سفارت پادشاهی هلند: این سفارت معروف، ۶٫۸ کیلومتر دورتر بوده و با ماشین تقریبا ۱۱ دقیقه زمان می برد.
 • برج تلسترا: ۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد که با تاکسی می توانید ۱۵ دقیقه ای به این محل بروید.
وایب کانبرا

موقعیت هتل وایب کانبرا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

استرالیا، کانبرا  ای سی تی ۲۶۰۹، خیابان روجن ۱، فرودگاه

Airport, 1 Rogan Street, Canberra ACT 2609, Australia

منبعbooking.com 

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد