معرفی هتل ولنبرگ زوریخ | ۴ ستاره

هتل ولنبرگ زوریخ | Hotel Wellenberg

هتلی که امروز آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، هتل ولنبرگ زوریخ (Hotel Wellenberg)، در شهر زوریخ که پایتخت زیبا و البته یکی از شهرهای بسیار مهم کشور سوئیس است، می باشد. این هتل ۴ ستاره دسترسی خوبی به مراکز و جاذبه های شهر زوریخ دارد و به صورت کلی دسترسی مناسبی به نقاط مختلف این شهر دارد. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به زوریخ سفر کنید و بلیط پرواز به سمت این شهر را دارید و می خواهید تا انتخابی خوب و مناسب داشته باشید، در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل ولنبرگ زوریخ را تا دیدنی های این شهر به اتفاق یکدیگر؛ معرفی و بررسی نماییم.

هتل ولنبرگ زوریخ زوریخ

خدمات رفاهی هتل ولنبرگ زوریخ

مطالب مرتبط:
بهترین سوغاتی های سوئیس
آشنایی با تاریخچه ساعت سوئیسی
سفری به دنیای خوش عطر و طعم شکلات سوئیسی

هتل ولنبرگ زوریخ دارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که هر مسافری به این هتل مراجعه نمایند، می توانند به آسانی اتاقی که رزرو کرده را، دریافت نماید. پرسنل هتل همگی به زبان های پرتغالی، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان های مختلف با آنان ارتباط برقرار کنند. در هتل ولنبرگ زوریخ، مسافرانی که حیوان خانگی دارند، می توانند آن را به همراه خود داشته باشند ولی بهتر است تا در زمان رزرو اتاق خویش این مسئله را اطلاع دهند تا جایگاهی اختصاصی برای آنان در نظر گرفته شود.

از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی با هزینه ی اضافی و حمل بار اشاره نمود. در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی ممنوع است و برای آن فضای مخصوصی تعبیه و طراحی نشده است. همچنین مسافرین این هتل می توانند از خدمات حمل و نقل این هتل استفاده نمایند.

امکانات تفریحی هتل ولنبرگ زوریخ زوریخ

خدمات بسته بندی بارهای مسافران نیز در این هتل انجام می گیرد. در این هتل در صورت نیاز در هنگام رزرو، می توانید درخواست اتاقی با گاوصندوق کنید. در این هتل می توانید از سرویس خدمات ترانسفر استفاده نمایید.

در این هتل، در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۵ بعد از ظهر و برای خروج، باید تا ۱۲ ظهر اتاق را تحویل دهید. تمامی فضاهای عمومی این هتل مجهز به دوربین های مداربسته می باشند.

اگر دارای مشکلات فیزیکی هستید باید بدانید که این هتل دارای امکانات مناسب برای افرادی است که مشکلات جسمانی دارند و یا نیاز به مراقبت های مخصوص دارند، می باشد. می توانید هر روز صبح روزنامه ی همان روز را دریافت نمایید. این هتل برای صاحبین و افرادی که دارای کسب و کار هستند نیز خدمات بیزینسی را تعریف کرده است.

موقعیت هتل هتل ولنبرگ زوریخ

امکانات تفریحی هتل ولنبرگ زوریخ

در این هتل ۴ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استفاده نمایید. نوشیدنی های دلنشینی همچون؛ چای، قهوه، شکلات داغ و آب میوه را در این هتل می توانید نوش جان نمایید.

از اسنک های این هتل حتما بچشید و به رستوران های آن بروید. در اطراف شما پر از رستوران های مختلف و با کیفیت است. برای گردش به تراس و یا باغ این هتل مراجعه نمایید. رستورانی که در هتل موجود است دارای منویی بین المللی و سوئیسی می باشد. در این هتل مرکز زیبایی و سلامت اندام وجود دارد.

به استخر هتل بروید و از آن استفاده کنید. می توانید از هتل دوچرخه اجاره نمایید و به تفریح بپردازید. در این هتل می توانید از منطقه ی گشت و گذار و باغ ان استفاده نمایید.

خدمات رفاهی هتل ولنبرگ زوریخ زوریخ

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق و سوئیت های هتل ولنبرگ زوریخ زوریخ دارای طراحی زیبا و راحت و در عین حال راحت و مدرن می باشند. هر کدام از اتاق های این هتل دارای تلویزیون های صفحه تخت و ماهواره ای هستند.

دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

امکانات اتاق های هتل

اتاق های هتل

 • اتاق های استاندارد کوئین (Standard Queen Room): مساحت این اتاق ها ۱۵ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های دلاکس کوادروپل (Deluxe Quadruple Room with King Bed): مساحت این اتاق ها ۳۰ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره است و یک تخت ۱ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های سوپریور دابل (Superior Double Room with King Bed): مساحت این اتاق ها ۲۱ متر است و ظرفیتش برای ۴ نفر مناسب است.
 • استاندارد سینگل (Standard Single): مساحت این اتاق ها ۱۵ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۱ نفر مناسب است.
 • اتاق های اکونومیک (Economic Room): مساحت این اتاق ها ۲۸ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • سوئیت های جونیور (Junior Suite): مساحت این اتاق ها ۴۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
اتاق های هتل

فاصله ی هتل ولنبرگ زوریخ تا جاذبه های زوریخ

 • موزه ی طراحی: فاصله ی هتل تا این موزه ۱٫۴ کیلومتر است. اگر بخواهید با ماشین بروید ۷ دقیقه و پیاده ۱۱ دقیقه زمان می برد.
 • خانه ی اپرا زوریخ: فاصله ی هتل تا خانه ی اپرا ۴٫۷ کیلومتر است. اگر بخواهید با ماشین بروید ۱۶ دقیقه زمان می برد.
 • موزه ی ملی سوئیس: فاصله ی هتل تا این موزه ۳٫۷ کیلومتر است. اگر بخواهید پیاده بروید تنها ۵۴ دقیقه در راه هستید و با ماشین ۱۶ دقیقه.
 • باغ وحش زوریخ: فاصله ی هتل تا ای باغ وحش ۶٫۱ کیلومتر است. با ماشین تنها ۲۰بین ۲۰ الی ۲۶ دقیقه در راه هستید.
 • شهر قدیمی لیندهاف: فاصله ی هتل تا تا این قسمت شهر زوریخ، ۳٫۹ کیلومتر است. با ماشین ۱۸ دقیقه و پیاده ۵۴ دقیقه در راه هستید.
 • دریاچه ی زوریخ: فاصله ی دریاچه تا هتل ۳۰ کیلومتر است. با ماشین ۵۴ دقیقه در راه رسیدن به این دریاچه هستید.
 • خیابان بانهوف: فاصله ی این خیابان تا هتل ۴٫۳ کیلومتر است. با ماشین ۱۷ دقیقه و پیاده ۵۴ دقیقه راه است.
 • ایستگاه راه آهن زوریخ: فاصله ی هتل تا این ایستگاه ۳٫۶ کیلومتر است. با ماشین ۱۱ دقیقه فاصله دارید.
فاصله ی هتل ولنبرگ زوریخ تا جاذبه های زوریخ

موقعیت هتل هتل ولنبرگ زوریخ

می توانید موقعیت مکانی هتل ولنبرگ زوریخ را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

سوئیس، زوریخ، خیابان نیدرونسفراس، شماره ی ۱۰

Niederdorfstrasse 10, 8001 Zürich, Switzerland

منبع: booking.com

معرفی هتل سنترال پلازا زوریخ | ۴ ستاره
معرفی هتل سنترال پلازا زوریخ | ۴ ستاره
معرفی ۱۰ مورد از بهترین موزه های زوریخ
معرفی ۱۰ مورد از بهترین موزه های زوریخ
معرفی فرودگاه زوریخ سوئیس
معرفی فرودگاه زوریخ سوئیس
چطور از فرودگاه زوریخ به مرکز شهر برویم؟
چطور از فرودگاه زوریخ به مرکز شهر برویم؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code