معرفی هتل پرامینید پارادیسو ریو | ۴ ستاره

هتل پرامینید پارادیسو ریو | Promenade Paradiso Rio Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰۴ ساخته شده است، دارای اتاق ۱۴۹ در ۶ طبقه می باشد. با ۱۰ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است.دارای استخر شنا بزرگ و امکانات متنوع برای جلسات تجاری و می باشد و ۱٫۷ کیلومتر از ساحل دور است. ۱۱٫۶ کیلومتر پارک المپیک و ۱۷ کیلومتر ساحل پنتال از هتل پرامینید پارادیسو ریو Promenade Paradiso Rio Hotel فاصله دارد. فرودگاه سانتوس دومونت در ۲۴ کیلومتری است، در حالی که فرودگاه بین المللی گلائو در فاصله ۳۱٫۵ کیلومتری قرار دارد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به غروب خورشید، غذا و سواحل شنی هستند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل پرامینید پارادیسو ریو را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل پرامینید پارادیسو در ریو

خدمات رفاهی هتل پرامینید پارادیسو ریو

مطالب مرتبط:
گشت و گذار در جزیره ایلها گرانده ریودوژانیرو
گشت و گذار در گرانترین محله ریودوژانیرو، ایپانما
راهنمای سفر به ریودوژانیرو در برزیل

امکاناتی ازجمله خدمات برگزاری رویدادها و جلسات شامل ۲ اتاق کنفرانس در این هتل ۴ ستاره به چشم می خورد و مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ با هزینه اضافی در دسترس است. علاوه بر این، پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی به صورت رایگان دیده می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 4 ستاره پرامینید پارادیسو ریو

امکانات تفریحی هتل پرامینید پارادیسو ریو

امکانات تفریحی این هتل شامل استخر در فضای باز (تمام سال و فصلی)، مرکز تناسب اندام و سونا می باشد. همچنین دارای یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین این کافه استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

هتل پرامینید پارادیسو ریو

رستورن هتل

رستوران آنسایت ونو Onsite venue: این رستوران صبحانه، ناهار و شام ارائه می دهد و روزانه باز است.
سرویس اتاق در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

امکانات اتاق های هتل

در همه اتاق های این هتل ۴ ستاره امکاناتی نظیر اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین مجهز دیوار های ضد صدا، ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز کار در اتاق ها دیده می شود و دارای تراس است. وسایل آشپزخانه در دسترس شماست، سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل ریو موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش بخواهید، در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره پرامینید پارادیسو در ریو

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل لاکجری: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت دبل جونیور: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین لاکجری: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل پرامینید پارادیسو

فاصله هتل با جاذبه های مختلف

 • ساحل پست ۲، کوپاکابانا: ۱۴ کیلومتر فاصله دارد. برای اینکه به این ساحل بروید کافی است، ۲۳ دقیقه با تاکسی این مسیر را طی کنید.
 • مرکز خرید ریو سول: ۱۶ کیلومتر از شما دورتر است که با اتوبوس ۴۶ دقیقه و تاکسی ۲۷ دقیقه ای شما را به این مرکز خرید می رساند.
 • کوه شوگرلوف (کله قندی)تا این جاذبه ۱۹ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی شما را تا ۳۷ دقیقه بعد می رساند.
 • ساحل پست ۷، آرپوادور ۲ یلومتر فاصله این ساحل تا شماست. تاکسی ۲۳ دقیقه ای، اتوبوس ۴۲ ساعته، مترو ۴۲ دقیقه ای خواهید رسید.
 • ساحل پست ۸، ایپانمااین ساحل از شما ۷ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۵ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۳ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۹، ایپانمااین ساحل از شما ۱۲ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۹ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۲ دقیقه زمان خواهد برد.
هتل پرامینید پارادیسو در ریو
 • ساحل پست ۱۰، ایپانمااین ساحل از شما ۳ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۱ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۰ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۱۱، لبلوناین ساحل از شما ۵ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۵ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۱۹ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۱۲، لبلوناین ساحل از شما ۸ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۳ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۱۷ دقیقه زمان خواهد برد.
 • موزه هنرهای معاصر نیترویهتل شما تقریبا ۲۵ کیلومتر از این موزه دورتر است. از آن جایی که راه خشکی به این موزه نیست، اگر ترکیب اتوبوس و اتوبوس دریایی را انتخاب کنید بین ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه تا نزدیک به ۲ ساعت در راه هستید. تاکسی از روی پل شما را می برد و برای این وسیله نقلیه باید ۵۰ دقیقه زمان بگذارید.
 • فرودگاه سانتوس دومونتتا این فرودگاه ۷ کیلومتر فاصله دارید. اگر با تاکسی از هتل به این فرودگاه بروید ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه گلائواین فرودگاه ۲۲٫۷ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی حدودا ۳۶ دقیقه ای خواهید رسید.
هتل پرامینید پارادیسو ریو

آدرس هتل:

برزیل، ۲۲۶۳۱-۰۰۰، ریو دو ژانیرو، بارا دا تیجوکا- ۴۸۷، خیابان داس امریکاس

Av. das Américas, 487 – Barra da Tijuca, Rio de Janeiro – RJ, 22631-000, Brazil

منبعbooking.com

موقعیت هتل پرامینید پارادیسو ریو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد