بلیط هواپیما

معرفی  هتل کامپوس گست اشتوتگارت | ۳ ستاره

هتل کامپوس گست اشتوتگارت | campus.guest

هتلی که امروز آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، هتل کامپوس گست اشتوتگارت (campus.guest)، در شهر اشتوتگارت؛ یکی از شهرهای زیبا و مهم کشور آلمان قرار گرفته است. این هتل ۳ ستاره در یکی از بهترین منطقه های شهر اشتوتگارت قرار گرفته است و دسترسی خوبی به اکثر مراکز خرید و جاذبه های شهر اشتوتگارت را دارد. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به کشور آلمان و شهر اشتوتگارت سفر کنید و بلیط پرواز به سمت این شهر را دارید و می خواهید تا هزینه های خود را مدیریت نمایید، در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی  هتل کامپوس گست اشتوتگارت را تا دیدنی های اشتوتگارت را معرفی و بررسی نماییم.

فاصله ی هتل کامپوس گست اشتوتگارت تا جاذبه های اشتوتگارت

خدمات رفاهی  هتل کامپوس گست اشتوتگارت

مطالب مرتبط:
معرفی فرودگاه اشتوتگارت در آلمان
راهنمای سفر به اشتوتگارت
موزه ی مرسدس بنز، نمایشگاهی از بهترین ماشین های جهان

هتل کامپوس گست اشتوتگارت دارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافری به این هتل مراجعه نمایند، می تواند به آسانی اتاقی که رزرو کرده بودند را دریافت نماید. پرسنل هتل همگی به زبان های آلمانی، اتریشی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل، می توانند به این زبان ها با آنان ارتباط برقرار کنند. می توانید در صورت نیاز از صرافی و شعبه ی بانکی این هتل نیز استفاده نمایید.

در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند نمی توانند آن را به همراه خود داشته باشند. از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی با هزینه ی اضافی و حمل بار می باشد. این هتل با توجه به ۳ ستاره بودنش از خدمات رفاهی مناسبی برای زندگی برخوردار است و مسافران از آن راضی هستند. در این هتل می توانید از سرویس خودپرداز استفاده نمایید و با داشتن کارت بانکی اروپایی به راحتی پول خود را دریافت نمایید.

خدمات رفاهی هتل کامپوس گست اشتوتگارت

در این هتل استعمال دخانیات ممنوع است و برای آن فضای مخصوصی تعبیه نشده است. کلیه ی اتاق های این هتل ۳ ستاره دارای دیوارهای ضد صدا هستند و همچنین اتاق مخصوص خانواده نیز در این هتل موجود است. از خدمات شاتل و اکسپرس این هتل استفاده نمایید.

خدمات بسته بندی بارهای مسافران نیز در این هتل انجام می گیرد. در این هتل در صورت نیاز می توانید در هنگام رزرو اتاق، درخواست اتاقی با گاوصندوق کنید. اگر در مدت زمان اقامتتان از خودروی شخصی استفاده می کنید باید این نکته را بدانید که، هتل دارای پارکینگ خصوصی در نزدیکی خود است و برای استفاده از آن نیاز به رزرو اختصاصی دارید.

در این هتل، در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران و مراجعان امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۵ بعد از ظهر و برای خروج باید تا ساعت ۱۲ اتاق را تحویل دهید. تمامی فضاهای عمومی این هتل مجهز به دوربین های مداربسته می باشند و سنسورهای حساس به دود و گرما هستند.

هتل کامپوس گست اشتوتگارت

امکانات تفریحی  هتل کامپوس گست اشتوتگارت

در این هتل ۳ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استفاده نمایید. از نوشیدنی های خوش طعم این هتل حتما نوش جان نمایید. در این هتل مسافران می توانند از محیط سبز هتل و تراس آفتاب استفاده نمایید. می توانید صبحانه ی خود را در اتاقتان میل نمایید. از محیط بالکنی این هتل استفاده نمایید.

اتاق

امکانات اتاق های هتل

اتاق ها و سوئیت های  هتل کامپوس گست اشتوتگارت دارای طراحی زیبا و راحت و تهویه ی مطبوع هوا هستند و به رحتی تمام طراحی شده اند. هر کدام از اتاق های این هتل تلویزیون های مدرن و مجهز هستند. دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

435

اتاق های هتل

 • اتاق های استاندارد (Standard Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و ۱ تخت ۱ نفره است. در این اتاق ها هم اینترنت بی سیم و هم سیمی و لوکال در صورتی که بخواهید برای شما ارائه می شود.
 • اتاق های اکونومی (Economy Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و یک مبل تختخواب شو است.
 • اتاق های سینگل (Single Room): مساحت این اتاق ها ۱۸ متر است و دارای ۱ تخت ۱ نفره است.
 • اتاق های سوپریور (Superior Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۲ تخت ۱ نفره است.
امکانات اتاق های هتل

فاصله ی  هتل کامپوس گست اشتوتگارت تا جاذبه های اشتوتگارت

 • موزه مرسدس بنز: این موزه ۷٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • باغ وحش ویلهلما: این باغ وحش ۵٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۱۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کتابخانه اشتوتگارت: این کتابخانه ۱٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ سلطنتی: این کاخ ۱٫۹ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای یوهانس: این کلیسا ۱٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه هنر اشتوتگارت: این موزه ۱٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • فرودگاه اشتوتگارت: این فرودگاه ۱۲٫۸ کیلومتر دورتر بوده که ۱۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
موقعیت هتل کامپوس گست اشتوتگارت

موقعیت  هتل کامپوس گست اشتوتگارت

می توانید موقعیت مکانی هتل کامپوس گست اشتوتگارت را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

آلمان، اشتوتگارت، خیابان یونیورس اشتراب، شماره ی ۳۴

Universitätsstraße 34, 70569 Stuttgart, Germany

منبع:booking.com

معرفی هتل ۴ ستاره لئوناردو در آخن
معرفی هتل ۴ ستاره لئوناردو در آخن
یه گردش خوب و دل‌انگیز در شهر شیروانی‌ها + ویدئو
یه گردش خوب و دل‌انگیز در شهر شیروانی‌ها + ویدئو
معرفی هتل آیبیس برلین سیتی وست | ۲ ستاره
معرفی هتل آیبیس برلین سیتی وست | ۲ ستاره
میزان بار مجاز هواپیمایی لوفت هانزا چقدر است؟
میزان بار مجاز هواپیمایی لوفت هانزا چقدر است؟