بلیط هواپیما

معرفی هتل ۴ ستاره کورناوین در ژنو

هتل کورناوین ژنو | Hotel Cornavin Geneve

این اقامتگاه، جزو هتل های ۴ ستاره سوئیس بوده و هتل کورناوین ژنو Hotel Cornavin Geneve نام دارد. تنها ۱۲ دقیقه پیاده روی تا ساحل داشته و طراحی منحصر به فردی شامل دیوارها و آسانسوری شیشه ای دارد. این هتل، در خیابان جیمز-فازی ۲۳ قرار گرفته و از آن، با ۱۰ دقیقه پیاده روی به مرکز شهر ژنو خواهید رسید. در مجله الی گشت به معرفی هتل کورناوین ژنو می پردازیم و خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله این اقامتگاه را تا جاذبه های ژنو بررسی می کنیم.

هتل کورناوین ژنو | Hotel Cornavin Geneve

خدمات رفاهی هتل کورناوین ژنو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به ژنو در سوییس
توافقنامه ژنو، فرصتی برای تجهیز ناوگان هوایی ایران

ویژگی خاص و بارز هتل، داشتن بزرگترین آونگ جهان با طول ۳۰ متری می باشد. این آونگ، از طبقه نهم آویزان شده و تا طبقه همکف در لابی، ادامه پیدا کرده است. در هنگام ورود، به شما مهمانان کارت رایگان برای تمامی وسایل حمل و نقل عمومی در شهر ژنو داده می شود. فضای پارکینگ عمومی ۵۰ متر مربع است و نیاز به رزرو ندارد. میز پذیرش شبانه روزی، امکان تبدیل ارز و نگهداری چمدان شما را در انبار برایتان فراهم کرده و می توانید از تمام خدمات رایگان نظافتی هتل استفاده کنید. به عنوان مثال، اتوکشی، خشکشویی و واکس کفش در هتل موجود است. برای سفرهای کاری دو اتاق ملاقات، یک مرکز تجاری و امکان فکس و فتوکپی رایگان در اختیارتان قرار می گیرد. فضاهایی عاری از دود سیگار وجود داشته و سیستم گرمایشی هتل، هوای آن را در فصل های سرد سال گرم نگه می دارد. صندوق امانات نیز در میز پذیرش فراهم می باشد.

خدمات رفاهی هتل کورناوین ژنو- لابی

اینترنت وای فای رایگان در همه اتاق ها و فضاهای عمومی در دسترس است. در هتل کورناوین هنگام تحویل گرفتن اتاق ها و بالعکس، معطل نخواهید شد. ورود حیوانات به هتل، جدای از آزاد بودن، رایگان نیز می باشد. خدماتی برای افراد کم توان یا ناتوان مانند ویلچر در دسترس بوده و آسانسور رفت و آمد بین طبقات این ساختمان ۸ طبقه را، آسان می کند.

ورود به هتل کورناوین ژنو از ساعت ۲ بعد از ظهر می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به ۲ زبان فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل کورناوین ژنو- بوفه صبحانه

امکانات تفریحی هتل کورناوین ژنو

امکانات تفریحی درون هتل، شامل سونا بخار و حمام آبگرم برای رفع خستگی، سالن بدنسازی با تجهیزات کامل برای ورزش های روزانه و انبار لوازم اسکی می باشد. از تور های اسکی هتل، حسابی لذت ببرید.

رستوران های هتل

اتاق صبحانه در طبقه هشتم، نمایی پانورامیک از ژنو داشته و بوفه صبحانه را بین ساعات ۰۶:۰۰ تا ۱۰:۳۰ صبح آماده می کند. پذیرایی در اتاق تنها در ساعات مشخصی انجام شده و به جز این موارد به دلیل موقعیت خوب هتل، در اطراف آن رستوران های متعددی را پیدا خواهید کرد.

امکانات تفریحی هتل کورناوین ژنو- باشگاه تناسب اندام

امکانات اتاق های هتل

امکاناتی همچون تلویزیون صفحه تخت، یخچالی کوچک، تهویه مطبوع، گاوصندوق دیجیتالی، فیلم های سینمای خانگی، تلفن و دیوار های ضد صدا برای اتاق ها، در نظر گرفته شده است. طراحی اتاق ها همه، مدرن بوده و در حمام ها، سشوار، دوش یا وان و وسایل آرایشی-بهداشتی یافت می شود. برای رزرو اتاق در هتل کورناوین ژنو سری به قسمت رزرو هتل سوئیس در سایت الی گشت بزنید. اگر با خانواده سفر می کنید، برای کودک خود می توانید تخت یا گهواره رایگان درخواست دهید. نظافت اتاق ها هم، روزانه انجام می گیرد.

امکانات اتاق های هتل کورناوین ژنو

انواع اتاق های هتل کورناوین ژنو

اتاق استاندارد تریپل صبحانه رایگان داشته و اکثر اتاق ها برای افراد غیر سیگاری می باشد.

 • اتاق دبل: نمایی رو به شهر، دو تخت یک نفره کینگ و ۱۸ متر مربع مساحت دارد.
 • اتاق تریپل: ۳ تخت یک نفره در اتاق گذاشته شده است. نمایی رو به شهر و ۲۲ متر مربع متراژ دارد.
 • اتاق سینگل: یک تخت یک نفره، نمایی رو به شهر و ۱۲ متر مربع مساحت دارد.
انواع اتاق های هتل کورناوین ژنو

فاصله تا جاذبه های معروف ژنو

 • ایستگاه متروی گار دو کورناوین: تا این اقامتگاه، تنها ۱۰۰ متر فاصله دارد که با ۲ دقیقه پیاده روی به آن می رسید.
 • تئاتر لمان: تا هتل، ۷۰۰ متر فاصله دارد و با ۷ دقیقه پیاده روی به آنجا می رسید.
 • منطقه خرید ژنو: ۹۰۰ متر فاصله داشته و با ۱۱ دقیقه پیاده روی یا ۱۴ دقیقه رانندگی به این مکان می رسید.
 • سالن ویکتوریا: از شما، ۹۰۰ متر دورتر است. با ۱۲ دقیقه رانندگی یا ۱۴ دقیقه پیاده روی به این سالن خواهید رسید. مترو خط ۱۵ نیز، ۱۰ دقیقه ای شما را به این بنای زیبا می رساند.
 • ساعت گل: فاصله این ساعت تا شما، ۹۰۰ متر فاصله داشته و پیاده ۱۵ دقیقه ای، به این مکان می رسید. با تاکسی ۸ دقیقه راه خواهید داشت.
 • حمام آفتاب پکو: این مرکز تفریحی به شما بسیار نزدیک بوده و تنها، ۱ کیلومتر دورتر است. بنابراین، با ۱۴ دقیقه پیاده روی به این مرکز تفریحی خواهید رسید.
 • کلیسای جامع سنت پیر: فاصله آن تا شما، ۱ کیلومتر می باشد. با ۱۲ دقیقه رانندگی یا ۱۶ دقیقه پیاده روی به این کلیسا خواهید رسید. متروی خط ۱۴ یا ۱۸ نیز، ۱۳ دقیقه ای شما را به نزدیکی مقصد می رساند.
Hotel Cornavin Geneve- eligasht.com سالن صبحانه
 • سالن شهر ژنو: ۱٫۱ کیلومتر است که ۱۳ دقیقه رانندگی تا این محل دارید. با ۱۸ دقیقه پیاده روی نیز می توانید به آن برسید. اتوبوس خط ۳ یا ۵ هم، شما را ۱۰ دقیقه ای به این مکان می رساند.
 • موزه پاتک فیلیپ: با ۱۳ دقیقه رانندگی یا ۲۰ دقیقه پیاده روی به این محل می رسید. چرا که فاصله اش تا هتل، ۱٫۱ کیلومتر می باشد.
 • ایالت ملی ژنو: ۱٫۵ کیلومتر بوده و با ۳۰ دقیقه پیاده روی به آن خواهید رسید. با ۱۵ دقیقه رانندگی نیز به این ساختمان می رسید.
 • پلازو: ۱٫۹ کیلومتر فاصله دارد. با ۱۵ دقیقه رانندگی یا ۳۵ دقیقه پیاده روی به آن می رسید.
 • ایستگاه قطار آنماس: تا محل شما، ۷٫۴ کیلومتر فاصله دارد. ۳۷ دقیقه رانندگی تا این ایستگاه دارید.
 • مرکز حمام های آبگرم دیوون: ۱۶٫۶ کیلومتر است که با ۳۵ دقیقه رانندگی به آن می رسید.
 • فرودگاه بین المللی ژنو: ۳٫۶ کیلومتر دورتر بوده و با ترانسفر فرودگاهی، ۲۱ دقیقه در راه خواهید بود. با قطار در مدت ۱۰ دقیقه به نزدیکی هتل می رسید.
 • فرودگاه چمبری: فاصله آن تا هتل، ۶۶٫۷ کیلومتر است که با تاکسی، یک ساعت و ۱۳ دقیقه در راه خواهید بود.
Hotel Cornavin Geneve- eligasht.com نمای هتل

موقعیت هتل کورناوین ژنو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

سوئیس، ژنو ۱۲۰۱، سنت-گروه / د گروته، گار دو کورناوین

Gare de Cornavin, Saint-Gervais / des Grottes, 1201 Geneva, Switzerland

منبع: booking.com

معرفی هتل ۳ ستاره بریستول در زوریخ
معرفی هتل ۳ ستاره بریستول در زوریخ
موزه ملی سوئیس، نمایشگاهی از ما قبل تاریخ تا به کنون
موزه ملی سوئیس، نمایشگاهی از ما قبل تاریخ تا به کنون
از جاذبه های سوئیس، باغ انگلیسی و ساعت گل ژنو!
از جاذبه های سوئیس، باغ انگلیسی و ساعت گل ژنو!
راهنمای سفر به اینترلاکن در سوئیس
راهنمای سفر به اینترلاکن در سوئیس