بلیط هواپیما

معرفی هتل ۳ ستاره گانویگ کومرز در کلن

هتل گانویگ کومرز کلن | Gunnewig Kommerz

با اقامت در این هتل ۳ ستاره همه مکان ها و جاذبه های شهر کلن در دسترستان قرار می گیرند. هتل گانویگ کومرز کلن Gunnewig Kommerz دقیقاً در مرکز شهر کلن و در کنار یک ایستگاه قطار قرار گرفته است. همچنین کلیسای جامع کلن و ایستگاه اصلی قطار هم تنها ۲۰۰ متر تا شما فاصله دارد. تمام اتاق ها فضای بزرگی داشته و تلویزیون صفحه تخت و حمام خصوصی دارند. مجله الی گشت در متن زیر خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله هتل گانویگ کومرز کلن را تا دیدنی های کلن به تفصیل بیان می کند.

هتل گانویگ کومرز کلن Gunnewig Kommerz

خدمات رفاهی هتل گانویگ کومرز کلن

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به کلن
۹ مورد از بهترین جاذبه های شهر کلن

این هتل خانوادگی، برای راحتی خانواده های مهمان اتاق های مخصوصی آماده کرده است و تهویه مطبوع با سیستم گرمایشی مناسب نیز دارد. در لابی هتل، استراحت کرده، روزنامه رایگان بخوانید یا چای و قهوه سفارش دهید. ورود به هتل گانویگ کومرز کلن از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۳ صبح ادامه می یابد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۱ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به ۲ زبان انگلیسی و آلمانی صحبت می کنند. خدمات نظافتی هتل شامل خدمات شستشو و اتوکشی لباس ها، واکس کفش و نظافت روزانه اتاق ها خواهد بود که برای اتوشویی و خشکشویی باید هزینه جداگانه پرداخت کنید.

خدمات رفاهی هتل گانویگ کومرز کلن - سونا

پارکینگ هتل خصوصی است و به جز این، پارکینگ عمومی هم برای استفاده شما مهمانان در نظر گرفته شده است. استفاده از پارکینگ ها نیازمند پرداخت هزینه می باشد. خدمات راهنمای گردشگری و تور را از میز پذیرش بخواهید و همچنین کارکنان هتل در تهیه بلیط وسایل حمل و نقل عمومی یا سالن های تئاتر به شما کمک خواهند کرد. برای دسترسی داشتن به فکس و فتوکپی یا خدمات کامپیوتری به میز پذیرش مراجعه کنید. اینترنت وای فای رایگان در همه اتاق ها و در بعضی نقاط عمومی هتل آنتن می دهد. انبار چمدان و گاوصندوقی نیز توسط میز پذیرش در مواقع ضروری برایتان مهیا می شود. دیگر امکانات هتل شامل موارد زیر می باشد:

 • باربر و آسانسور
 • فضایی برای افراد سیگاری
 • ممنوع بودن ورود حیوانات به هتل
هتل گانویگ کومرز کلن - رستوران

امکانات تفریحی هتل گانویگ کومرز کلن

برای استفاده از سونا باید هزینه اضافه پرداخت کنید و اگر چه این هتل ۳ ستاره امکانات تفریحی خاصی ندارد اما تمیزی اتاق ها، قیمت مناسب و دسترسی آسان آن به جاذبه های شهر کلن باعث محبوبیت زیاد آن در بین مسافران و مهمانان هتل شده است.

رستوران هتل

بوفه صبحانه روزانه آماده می شود و می توانید از ساعت ۰۶:۰۰ صبح به بعد برای صرف آن به رستوران هتل بروید.

امکانات تفریحی هتل گانویگ کومرز کلن - رستوران

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق های هتل دارای دیوارهای ضد صدا بوده و اینترنت وای فای رایگان به همراه مبل های راحتی و تلویزیونی با شبکه های جهانی دارد. میز مطالعه به همراه دیگر امکاناتی مانند گاوصندوق در اتاق، دوش یا وان در حمام خصوصی و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان در ۷۷ اتاق هتل قرار داده شده است. در صورت نیاز می توانید سشوار درخواست دهید. همچنین نظافت اتاق ها روزانه انجام می شود.

امکانات اتاق های هتل گانویگ کومرز کلن

انواع اتاق های هتل گانویگ کومرز کلن

 • اتاق سوپریر دبل: ۲۵ مترمربع مساحت، یک تخت دو نفره کینگ و یک تخت مبلی به همراه دوش در حمام دارد.
 • اتاق خانوادگی (برای دو نفر بزرگسال و دو کودک): دارای ۲۰ مترمربع مساحت، دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره است. در حمام تنها دوش دارد.
 • اتاق تریپل: ۲۲ مترمربع مساحت، یک تخت دو نفره کینگ به همراه دوش در حمام دارد.
 • اتاق استاندارد دبل: ۱۸ مترمربع متراژ، یک تخت دو نفره و یک تخت مبلی داشته و سیگار کشیدن در آن ممنوع است.
 • اتاق استاندارد سینگل: ۱۴ مترمربع متراژ، یک تخت یک نفره داشته و دوش در حمام دارد.
 • اتاق سوپریر سینگل: با مساحت ۱۴ مترمربع، یک تخت یک نفره و دوش در حمام است.
 • سینگل کامفورت: با مساحت ۱۵ مترمربع و دوش در حمام است.
انواع اتاق های هتل گانویگ کومرز کلن

فاصله تا جاذبه های معروف شهر کلن

رود راین در کنار هتل قرار گرفته است و یک سوپرمارکت نیز در نزدیکی هتل پیدا خواهید کرد. گنبد موسیقی کلن تا هتل ۱ دقیقه پیاده روی داشته و به راحتی می توانید خود را به ایستگاه مرکزی کلن و ایستگاه متروی زیرزمینی دام/اچ بی اف برسانید. جاذبه هایی همچون موزه لودویگ، فیلهارمونیک کلن، موزه رومانو-ژرمنیک، کلیسای جامع کلن و پل هوهنزولرن تا این هتل ۳ ستاره تنها ۱۰ دقیقه پیاده روی دارند.

 • پارک استاد گارتن: فاصله تا هتل، ۱٫۵ کیلومتر است. اگر تاکسی سوار شوید، ۱۲ دقیقه ای و اگر با مترو بروید، ۹ دقیقه ای به این محل می رسید. پیاده هم، ۲۵ دقیقه راه دارید.
 • تئاتر میلوویچ: تا موقعیت شما، ۱٫۷ کیلومتر فاصله داشته که پیاده حدود ۳۰ دقیقه طی این مسیر، طول می کشد. با ۱۵ دقیقه رانندگی یا مترو سواری نیز به این محل می رسید.
 • موزه شکلات کلن: ۱٫۸ کیلومتر است که با ۲۰ دقیقه پیاده روی، به این موزه خواهید رسید. با تاکسی ۷ دقیقه و با تراموا، ۱۵ دقیقه تا این موزه جذاب راه دارید.
 • پارک ولک گارتن: ۲٫۵ کیلومتر دورتر از محل اقامت شما است. با ۱۲ دقیقه رانندگی و با مترو، ۲۵ دقیقه، راه خواهد بود. پیاده ۴۰ دقیقه راه دارید.
Gunnewig Kommerz -eligasht.com نمای هتل
 • موزه هنر های آسیای شرقی، کلن: تا محل شما، ۲٫۷ کیلومتر بوده که با پیاده، ۴۰ دقیقه و با تاکسی ۱۴ دقیقه طول می کشد تا به این موزه جذاب و دیدنی برسید. با تراموا حدود ۲۲ دقیقه طی این مسیر زمان می برد.
 • استادیوم رین انرژی: ۶٫۶ کیلومتر دورتر از شما است و با ۲۶ دقیقه رانندگی به این محل می رسید. با دو خط تراموا هم ۴۰ دقیقه ای به این مکان می رسید.
 • استادیوم بِی آرنا: استادیوم لیورکوزن تا این هتل، ۱۱٫۱ کیلومتر فاصله داشته و با ۳۰ دقیقه رانندگی به این محل می رسید. با دو خط اتوبوس هم ۴۰ دقیقه ای می توانید خود را به این محل برسانید.
 • ایستگاه مرکزی لیورکوزن: تا این هتل، ۱۴٫۱ کیلومتر فاصله داشته و با ۳۰ دقیقه رانندگی به این محل می رسید. با اتوبوس های برون شهری هم حدود ۲۲ دقیقه راه خواهید داشت.
 • رود راین: ۲ کیلومتر دورتر بوده و با ماشین حدود ۱۵ دقیقه و با مترو نیم ساعت طول می کشد تا به این کناره رود برسید.
 • فرودگاه کلن بُن: تا هتل سنترو کانتی کلن ۱۳٫۵ کیلومتر فاصله داشته که با تاکسی ۲۵ دقیقه راه دارید.
 • فرودگاه بین المللی دوسلدورف: ۳۹٫۸ کیلومتر دورتر است و با ماشین، یک ساعت در راه خواهید بود.
Gunnewig Kommerz -eligasht.com جاذبه اطراف هتل

موقعیت هتل گانویگ کومرز کلن

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

آلمان، کلن ۵۰۶۶۸، ۳۴-۳۰، خیابان ژوهانیس

Johannisstraße 30-34, 50668 Köln, Germany

منبع: booking.com

۶ مکان عجیب و غریب در نورنبرگ آلمان + تصویر
۶ مکان عجیب و غریب در نورنبرگ آلمان + تصویر
راهنمای سفر به آلمان
راهنمای سفر به آلمان
آلمانی ها عاشق چه غذاهایی هستند؟
آلمانی ها عاشق چه غذاهایی هستند؟
معرفی فرودگاه بین المللی برلین تگل
معرفی فرودگاه بین المللی برلین تگل