معرفی هتل گراتا لیتوانی | ۳ ستاره

هتل گراتا لیتوانی | GRATA HOTEL

امروز می خواهیم تا هتل گراتا لیتوانی (GRATA HOTEL) را به اتفاق یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم. این هتل ۳ ستاره در مرکز شهر ویلینوس در لیتوانی قرار گرفته است. این هتل متعلق به گروه هتل های سنتروم هتل است. هتل گراتا لیتوانی دارای خدمات و سرویس های مناسبی است که برای مسافرانی که به این شهر سفر می کنند و می خواهند که بودجه ی خود را مدیریت نمایند، گزینه ی مناسبی است. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل گراتا لیتوانی را تا دیدنی های ویلنیووس را معرفی و بررسی نماییم.

معرفی هتل گراتا لیتوانی

خدمات رفاهی هتل گراتا لیتوانی

مطالب مرتبط:
۵ جاذبه ی لیتوانی، مقصد ارزان اروپا

این هتل دارای طراحی کلاسیک و بسیار گرم است و در طراحی فضای آن از تناژهای گرم استفاده است و از این رو محیطی بسیار صمیمی و شاد را برای مراجعان و مسافران خود به وجود آورده است. این هتل به صورت ۲۴ ساعته پذیرش می کند و در هر زمان که نیاز داشته باشید پرسنل هتل در کنار شما هستند. در تمامی فضای این هتل چه در اتاق های مسافران و چه در لابی و رستوران هتل، اینترنت پر سرعت و رایگان در اختیار مراجعان است. این هتل دارای پارکینگ برای مسافران است. همچنین خدمات ترانسفر خصوصی از فرودگاه تا هتل و خدمات شاتل برای مسافران و مراجعین این هتل تعریف شده است. در این هتل مسافران می توانند از خدمات خشکشویی و نظافت هتل برخوردار باشند.

در این هتل می توانید از خدمات اتوکشی و رختشورخانه با پرداخت هزینه ی آن برخوردار شوید. دراین هتل امکان کشیدن سیگار برای مراجعین وجود ندارد. می توانید از خدمات حمل و بسته بندی و همچنین جا به جایی استفاده نمایید. برای این که بتواید هدیه و یا سوغاتی بخرید، در این هتل فروشگاه فروش سوغاتی برای مسافران نیز تدارک دیده شده است.

اگر به همراه خانواده ی خود سفر می کنید باید بدانید که در این هتل، سالن مخصوص خانواده نیز موجود است. پرسنل و خدمه ی این هتل علاوه بر این که به زبان لیتوانیایی صحبت می کنند، می توانند با شما به زبان های انگلیسی، روسی و هلندی صحبت نمایند.

امکانات اتاق های هتل

در هتل گراتا لیتوانی می توانید از خدمات بانکی و دستگاه های خودپرداز بانکی استفاده نمایید. همچنین اگر تمایل داشته باشید می توانید از تورهای گردش شهری هتل نیز استفاده نمایید. بردن حیوانات در این هتل با هماهنگی آزاد است و در برخی از موارد خاص باید برای هر روز حضور حیوان خود در هتل، مبلغی را بپردازید. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۴ بعد از ظهر و برای خروج باید تا ساعت ۱۲ شب اتاق را تحویل دهید.

اگر به همراه خود فرزندانتان را می برید باید بدانید که کودکان از نوزاد تا ۲ سال به صورت رایگان، از ۳ تا ۱۲ سال با هزینه ی شبی ۲۰ یورو و از ۱۲ سال تا پایان گروه سنی نوجوان باید شبی ۲۹ یورو پرداخت نمایید و دلیل آن هم این است که یک تخت اضافه به شما برای سکونت فرزندتان داده می شود. اگر برای سفر کاری به لیتوانی می روید و این هتل را برای سکونت انتخاب کرده اید و اگر بیش از ۳ اتاق را رزرو نمایید، شما وارد دسته ی مسافران با شرایط خاص می روید و می توانید از شرایط آن استفاده نمایید. همچنین این هتل برای افراد با شرایط جسمانی و بیماری های خاص نیز خدمات ویژه و مناسب تدارک دیده است.

امکانات تفریحی گراتا لیتوانی

امکانات تفریحی گراتا لیتوانی

این هتل برای مراجعین و مسافرانش شرایط مناسبی را برای استفاده از خدمات تفریحی هتل تدارک دیده است. هتل گراتا لیتوانی دارای استخر شنا، خدمات ورزشی، سونا و جکوزی می باشد. همچنین این هتل اقدام به ارائه ی تورهای شهری برای مسافران خود نموده است. اگر دوچرخه سواری دوست دارید باید بدانید که دراین هتل می توانید از خدمات اجاره ی دوچرخه استفاده کنید. البته اگر گیمر و یا دوستدار بازی های یارانه ای هستید باید بدانید که این هتل دارای اتاق مخصوص بازی و پلی استیشن می باشد. رستوران این هتل نیز دارای منوهای مختلفی است.

به طور مثال برای کودکان، منویی جداگانه ارائه نموده است. کافه ی هتل گراتا لیتوانی نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و طرفداران پروپا قرص خودش را دارد. این هتل یک رستوران در خود دارد که دارای منویی اروپایی است و در کنار آن برای گیاهخوران هم یک منوی جداگانه طراحی کرده است.

هر ماده ی غذایی که تمایل داشته باشید میل نمایید، می توانید در این رستوان سفارش دهید. اگر تمایل دارید تا نوشیدنی داغ و یا سرد بنوشید، دانستن این نکته برایتان مفید است که بدانید قهوه، چای، شکلات داغ و انواع آبمیوه ها در این رستوران نیز موجود است.

خدمات رفاهی هتل گراتا لیتوانی

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق های این هتل مساحتی بین ۱۵ تا ۲۰ متر دارند. در همه ی اتاق ها سرویس بهداشتی، حمام، سشوآر، کمد شخصی، آشپزخانه ی کوچک، اینترنت پر سرعت رایگان، تلویزیون صفحه تخت ماهواره ای و تلفن وجود دارد.

انواع اتاق های هتل گراتا لیتوانی

 • سینگل روم (Single room): این اتاق ها درواقع کوچک ترین اتاق های این هتل هستند و به افرادی که به صورت انفرادی به این هتل می روند پیشنهاد می شود. در این اتاق تمامی سرویس هایی که به صورت عمومی بین تمام اتاق ها مشترک است، در دسترس است. در این اتاق ها دستگاه های چایی ساز و قهوه ساز و همچنین یخچال و فریزر و میز کار در دسترس مسافران است.
 • دابل/ توئین استاندارد (Standard Double / Twin room): این اتاق ها دارای دو تخت با اندازه ی متوسط است و از نظر راحتی در حالت خوبی قرار دارد.
 • سوئیت روم (Suite room): تخت های این اتاق ها، یک تخت دو نفره است و برای کسانی که تعدادشان دو نفر است بسیار مناسب است. اندازه ی سرویس بهداشتی این اتاق ها بزرگ تر از اتاق های قبلی است.
 • سوپریور روم (Superior): این اتاق ها بسیار بزرگ، راحت، دنج و راحت هستند. تخت های این اتاق ها بسیار بزرگ و دو نفره است.
 • تریپل روم (Triple room): این اتاق ها برای خانواده ها مناسب است زیرا هم بزرگ است و هم علاوه بر یک تخت دو نفره ی بزرگ، یک تخت کودک و مبلمان هم دارد.
معرفی هتل گراتا لیتوانی

فاصله ی هتل تا جاذبه های معروف شهر ویلینوس

 • کلیسای جامع ویلنیوس: از هتل تا این کلیسا ۳٫۳ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۱ دقیقه و پیاده ۲۴ دقیقه زمان می برد.
 • قلعه گدیمیناس: از هتل تا این قلعه ۳٫۴ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۰ دقیقه و پیاده ۲۶ دقیقه زمان می برد.
 • دروازه سپیده ‌دم: از هتل تا این قلعه ۲٫۶ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۰ دقیقه و پیاده ۲۷ دقیقه زمان می برد.
 • دانشگاه ویلنیوس: از هتل تا این دانشگاه ۳٫۴ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۱ دقیقه و پیاده ۲۲ دقیقه زمان می برد.
 • کلیسای سنت آن: از هتل تا این کلیسا ۴٫۵ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۴ دقیقه و پیاده ۲۶ دقیقه زمان می برد.
 • تالار انجمن شهر: از هتل تا این تالار ۱٫۹ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۲ دقیقه و پیاده ۲۲ دقیقه زمان می برد.
 • سنگر و دیوار دفاعی ویلنیوس‌: از هتل تا این سنگر ۳٫۱ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۲ دقیقه و پیاده ۲۸ دقیقه زمان می برد.
 • کلیسای سنت کازیمیر: از هتل تا این کلیسا ۱٫۹ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۱ دقیقه و پیاده ۲۳ دقیقه زمان می برد.
 • پارک اروپا: از هتل تا این تالار ۲۳٫۵ کیلومتر راه است که با ماشین ۳۹ دقیقه زمان می برد.
 • موزه ملی لیتوانی: از هتل تا این تالار ۲٫۷ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۰ دقیقه و پیاده ۲۷ دقیقه زمان می برد.
 • فرودگاه ویلنیوس: از هتل تا این فرودگاه ۴٫۶ کیلومتر راه است که با ماشین ۱۲ دقیقه راه است.
انواع اتاق های هتل گراتا لیتوانی

موقعیت هتل گراتا لیتوانی

می توانید موقعیت مکانی هتل گراتا لیتوانی را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

لیتوانی، ویلنیوس ۰۳۱۱۳، خیابان ویتنیو ۹

Vytenio g. 9, Vilnius 03113, Lithuania

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد