alexaa

همه چیز درباره هتلهای all

هتلهای all

یکی از مهم ترین بخش های هر سفری، انتخاب درست محل اقامت است. در واقع، اقامتگاه آنقدر مهم است که اگر خوب باشد می تواند خاطره ی سفر را بسیار شیرین و به یاد ماندنی کند و اگر بد باشد، سفر را به کام فرد تلخ کند و برای همیشه خاطره ای بد در ذهن او باقی بگذارد. وقتی می خواهید هتل رزرو کنید، با اصطلاحات زیادی مثل all و uall و… برخورد می کنید که شاید دچار سردرگمی شوید و ندانید که دقیقا کدام یک بهتر است و هر یک چه مزیت هایی نسبت به دیگری دارد. از آنجا که یکی از محبوب ترین انواع هتل ها، هتلهای all و یا همان all inclusive است، در این مطلب از الی گشت می خواهیم هر آنچه که در مورد این هتل ها باید بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.

هتلهای all
مطالب مرتبط:
متفاوت ترین هتل های دنیا
فرق هتل all با uall چیست؟

شاید با شنیدن کلمه ی all با خود فکر کنید: پس در صورت رزرو هتلهای all می توانید هر چه بخواهید را داشته باشید، اما اینطور نیست! باید بدانید هتلهای all شامل همه چیز نمی شود. در این هتلها می توانید امکاناتی مثل غذا، محل اقامت و امکانات نرمال دیگر را با یک هزینه داشته باشید، اما نباید انتظار داشته باشید که برای مثال گشت شهری را هم با همان هزینه استفاده کنید. اما همانطور که گفته شد، در حالی که بسیاری از هتل ها حتی برای استفاده از کمد و ترانسفر فرودگاهی، هزینه ای جدا در نظر می گیرند، در هتلهای all inclusive فقط با یک هزینه می توان از همه ی این ها بهره برد.

با انتخاب این نوع هتلها باید انتظار جایی آرام و خالی از شلوغی داشته باشید. صاحبان این نوع هتلها سعی می کنند آنها را در مناطقی بسازند که متعلق به مردم نباشد و بیشتر زمین های ساحلی را انتخاب می کنند و به همین دلیل جایی را انتخاب می کنند تا بتوانند هتل مورد نظر خود را در فضایی بسیار بزرگ بسازند. بنابراین اگر دنبال جایی آرام و به دور از شلوغی برای اقامت هستید، انتخاب هتلهای all بهترین گزینه است. البته به دلیل منزوی بودن هتل شاید به مغازه ها و … نزدیک نباشید اما به جای آن، همه چیز را می توانید در خود هتل پیدا کنید.

تفریحات هتلهای all

قبل از انتخاب هتلهای all باید کامل به همه ی جوانب فکر کنید چرا که در صورتی که هتلتان را انتخاب کنید و پول آن را پرداخت کنید و به هر دلیلی از رفتن منصرف شوید، به هیچ وجه پولتان به شما بازگردانده نمی شود.

نکته ی دیگری که در باره ی هتلهای all باید بدانید این است که درست است که در این نوع هتلها همه ی امکانات معقول مطالبق انتظار ارائه می شود، اما امکانات هر هتل با جای دیگر فرق دارد چرا که قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. علاوه بر این، در این هتلها، سرو غذا ساعت های به خصوصی دارد اما در آن ساعت های می توانید هر چه که دوست داشتید میل کنید. همه ی وعده های غذاییتان را می توانید در رستوران هتل رایگان میل کنید و دیگر لازم نیست تا برای صرف غذا به بیرون هتل بروید.

غذای هتلهای all

یکی دیگر از خصوصیات هتلهای all این است که انواع و اقسام امکانات تفریحی را در خود دارند، از باشگاه گرفته تا استخر و سونا، سواحل اختصاصی و… این امکانات به قدری متنوع و مختلف است که دیگر زیاد برایتان بیرون رفتن از هتل اهمیت ندارد و دوست دارید تا همه ی وقتتان را به تفریح در هتل بگذرانید.

امکانات هتلهای all

همانونطور که می بینید، هتلهای all دارای مزیت های بسیار زیادی هستند و به همین دلیل است که تا این اندازه پر طرفدارند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد