بلیط هواپیما

ورود روسیه به بازار رقابت با بوئینگ و ایرباس با هواپیمای جدید

هواپیمای جدید روسیه

شرکت هواپیماسازی دولتی روسیه از یک هواپیمای مسافری مید رنج برای رقابت با ایرباس و بوئینگ پرده برداری کرد.

بازار هواپیماهای تک راهرو یا مید رنج هر روز شلوغ تر می شود . اگرچه بوئینگ Max737 و ایرباس A320neo پیشروان این عرصه محسوب می شوند ولی در سالهای اخیر یک گروه از رقیبان جدید کلاه خود را به داخل رینگ انداخته اند.

شرکت Irkut که بخشی از شرکت دولتی United  محسوب می شود طی مراسمی در سیبری با حضور مقامات دولتی روسیه شامل نخست وزیر دیمیتری مدودو ، از هواپیمای MC-21-300  خود رونمایی کرد. این هواپیما با حداکثر سرعت ۴٫۰۰۰ مایل ( ۶٫۴۰۰ کیلومتر) با مدل های مشابه خود بوئینگ ۷۳۷ و ایرباس A320 رقابت خواهد کرد .

مدودو در این مراسم گفت : من کاملا مطمئنم که این هواپیما باعث افتخار صنعت هوایی روسیه می شود و شهروندان و افراد خارجی از پرواز خود با MC-21 لذت خواهند برد.

علاوه بر روسیه شرکت Comac  چین مدل C919 خود را معرفی کرده ، شرکت Embraer برزیل از E-Jet E2 خود پرده برداری کرده ، میتسوبیشی ژاپن مدل Regional Jet  جدید خود را معرفی کرده و Bombardier کانادا اعلام کرده تا سری C خود را تا ماه جولای آماده سرویس دهی می کند.

شرکت هواپیما سازی United در سال ۲۰۰۶ با هدف افزایش رقابت صنعت هوایی روسیه در بازار جهانی  تاسیس شد . این شرکت شامل بعضی از بزرگترین نامهای هوانوردی روسیه مثل MiG ، Sukhoi ، Ilyushin ،Yakovlev و Tupelov است.

Irkut یک شرکت کمتر شناخته شده است اما با معرفی MC-21 انتظار می رود تا نامی برای خود در عرصه جهانی دست و پا کند .

راه رفتن روی بلندترین پل معلق دنیا جرات می خواهد!
راه رفتن روی بلندترین پل معلق دنیا جرات می خواهد!
معرفی هتل دومینا سنت پیترزبورگ | ۵ ستاره
معرفی هتل دومینا سنت پیترزبورگ | ۵ ستاره
دریافت ارز مسافرتی توسط مسافران جام جهانی با FAN ID
دریافت ارز مسافرتی توسط مسافران جام جهانی با FAN ID
بهترین زمان برای سفر به سن پترزبورگ
بهترین زمان برای سفر به سن پترزبورگ