معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال

آشنایی با پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال | Business Class Swiss International

امروز می خواهیم تا یکی دیگر از پروازهای بیزینس کلاس جهان را که در سطح کلاس جهانی ارائه می گردد را به اتفاق شما مورد بررسی قرار دهیم، پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال (Business Class Swiss International). این شرکت سوئیسی یکی از شرکت های با سابقه در عرصه ی هواپیمایی است که سابقه ی بسیاری در امر پرواز و جا به جایی مسافر در کلاس های مختلف پروازی از جمله بیزنیس کلاس را دارد. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر در ابتدا مختصری از تاریخچه ی این شرکت و در ادامه ی آن به بررسی امکانات پرواز بیزینس کلاس سوئیس اینترنشنال بپردازیم.

مختصری از تاریخچه ی شرکت هواپیمایی سوئیس اینتر نشنال

مختصری از تاریخچه ی شرکت هواپیمایی سوئیس اینتر نشنال

مطالب مرتبط:
معرفی مهم ترین فستیوال های سوئیس
۷ قانون عجیب در سوئیس که حتی سوئیسی ها هم از آن بی خبرند!

یکی از شرکت های با سابقه ی هواپیمایی در قاره ی اروپا که بعد از ورشکستگی و توقف کاری مجددا روح تازه ای در آن دمیده شد، شرکت هواپیمایی سوئیس ایرلاینز بود که البته در حال حاضر این شرکت را با نام سوئیس اینتر نشنال ایر لاینز در سطح جهان می شناسند.

شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال در سال ۱۹۳۱، همانطور که از اسمش بر می آید در کشور سوئیس تاسیس شد و فعالیت های پروازی خود را در زمینه ی جا به جایی مسافر و بار آغاز نمود اما این شرکت هواپیمایی  در روز ۳۱ مارس سال ۲۰۰۲ در پی ورشکستگی خود، برای این که مجددا روح تازه ای در کالبدش دمیده شود، با اجرای طرح تبدیل این شرکت به سوئیس اینترنشنال موافقت نمود و در پی آن این شرکت به عنوان یک شرکت هواپیمایی ملی، در سطح جهان و قاره ی اروپا مطرح شد.

در واقع می توانیم اینگونه بگوییم که شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال ایر لاینز در سال ۲۰۰۲  مجددا تاسیس شده است. این شرکت جدید هواپیمایی در ابتدا توسط سرمایه گذاران نهادی، دولتی، کنفدراسیون سوئیس و دیگر شرکت ها و منابع دیگر مورد حمایت و سرمایه گذاری قرار گرفت. پس از فراز و نشیب های بسیاری که در این زمان برای شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال ایرلاینز وجود داشت، بالاخره در تاریخ ۲۲ مارس سال ۲۰۰۵ این شرکت به یکی از زیر مجموعه های شرکت هواپیمایی لوفت هانزا تبدیل شد.

معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال

در حال حاضر شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال تحت نظر اتحادیه ی استار الاینس و شرکت هواپیمایی لوفت هانزای آلمان فعالیت می کند. شرکت هواپیمایی سوئیس اینتر نشنال برای پرواز های خود از برنامه پروازی Miles & More لوفت هانزا استفاده می کند.

در حال حاضر این شرکت هواپیمایی از شهر های زوریخ، ژنو و بازل به مقصد شهرهای مختلفی در قاره ی اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آسیا و آفریقا پرواز های مستقیم انجام می دهد. البته قابل ذکر است که بیشتر پرواز های این شرکت از طریق فرودگاه بین المللی زوریخ انجام می پذیرد.

در حال حاضر این شرکت هواپیمایی به مقصد بیش از ۱۱۰ کشور جهان و به بیش از ۵۰ نقطه ی مختلف پرواز دارد. فرودگاه های مرکزی این شرکت هواپیمایی عبارتند از: فرودگاه بین المللی بازل، فرودگاه مولوز و فرودگاه فرایبورگ.

طبق آخرین آماری که از ناوگان این شرکت هواپیمایی منتشر شده است، این شرکت دارای ۱۰۶ فروند هواپیمای مسافر بری می باشد. سوئیس اینترنشنال ایرلاینز ناوگان هواپیمایی نسبتا جوانی دارد. این هواپیماها متشکل از هواپیماهای پهن‌ پیکر ایرباس A ۳۳۰-۳۰۰ و  A۳۴۰-۳۰۰ است که برای پروازهای طولانی مدت بسیار مناسب هستند. دفتر مرکزی سوئیس اینتر نشنال در شهر بازل سوئیس قرار گرفته است.

بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال

یکی از نکات جالبی که درمورد شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال وجود دارد این است که اگر بالای ۳۰ هزار کیلومتر با هواپیمایی سوئیس اینترنشنال پرواز کنید، شما می توانید وارد باشگاه مشتریان این شرکت هواپیمایی شوید و از تخفیفات ویژه و خدمات مختلف این ایرلاین استفاده کنید. همچنین شما اگر قصد استفاده از خدمات پروازی ناوگان این شرکت را دارید، توصیه می کنیم که از روی سایت رسمی این شرکت پرواز ها را به صورت آنلاین نگاه کرده و از وضعیت آن ها مطلع شوید.

ناوگان هواپیمایی شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال از هواپیمای ایر باس A330-30، هواپیمای ایر باسA340-300، هواپیمای بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ER، هواپیمای ایر باس A319، هواپیمای ایر باسA320، هواپیمای ایر باسA321، هواپیمای بومبرایدرCS100، هواپیمای امبریر ۱۹۰ E90 و هواپیمای بومبرایدر CS300 تشکیل می شود.

شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال ایرلاینز دارای ۳  کلاس پروازی مختلف است که عبارتند از: کلاس پروازی اکونومی کلاس،  بیزینس کلاس و در نهایت کلاس پروازی فرست کلاس. در ادامه با ما همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر به بررسی امکانات پروازی کلاس های پروازی بیزینسی را به اتفاق یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال

پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال

شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال ایرلاینز در ابتدا خود خدمات و امکانات این پرواز را این گونه توصیف می کند که: خدمات، پذیرایی و راحتی متفاوتی را در پرواز بیزینس کلاس سوئیس اینترنشنال ایرلاینز را با ما تجربه کنید. حقیقت این است که در سال های متمادی بسیاری از مسافران رای و نظرشان را به کیفیت خدمات در کلاس بیزینسی سوئیس اینترنشنال ایرلاینز را داده اند و از این نظر به جرات می توان گفت که بهترین پرواز بیزینس کلاس اروپایی است.

صندلی های کلاس بیزنسی برای شما محیطی مخصوص برای کار نیز در نظر گرفته است تا با خیال راحت و آرامی بتوانید کارهایتان را در خلال پرواز انجام دهید. اما حال بگذارید تا ما کمی از امکانات این پرواز را مورد بررسی قرار دهیم.

صندلی های مسافران در این پرواز آنقدر امکان انعطاف دارد که به راحتی می توانید آن را به تخت خواب تبدیل کنید. در کنار صندلی هر مسافر مانیتور شخصی با امکانات پورت ورودی و خروجی قرار گرفته است و به وسیله ی آن ها مسافران می توانند هرگونه وسیله ی الکتونیکی خود را اعم از تلفن همراه و یا لپ تاب خود را به آن متصل سازند.

یکی از امکانات دیگر این پرواز که آن را به نوعی متمایز کرده است این است که ضمن تمام این موارد مسافرین این پرواز می توانند که ۲ ساک دستی ۸ کیلویی در کابین پرواز و ۲ چمدان ۳۲ کیلوگرمی را به همراه خود داشته باشند. می توانیم به این نکته در انتها اشاره نماییم که دراین کلاس پروازی منویی با غذاهای متنوع در اختیار شما قرار می گیرد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد