معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز

آشنایی با پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز | hainan airlines business class

امروز می خواهیم تا خدمات پروازی بیزینس کلاس یکی از شرکت های هواپیمایی معروف جهان را که به سراسر جهان سرویس های پروازی دارد را به اتفاق شما مورد بررسی قرار دهیم. پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز (hainan airlines business class). شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز یکی از شرکت های بزرگ چینی است که از حیث بزرگی و وسعت شرکت در رده ی ۴ شرکت های چینی می ایستد یکی از کامل ترین سرویس های پروازی بیزینس کلاس را برگزار می نماید. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر ابتدا مختصری از تاریخچه ی این شرکت هواپیمایی بدانید و در ادامه با هم از خدماتی که در پرواز بیزینس کلاس هاینان ایرلاینز ارائه می شود را بررسی نماییم.

پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز

مختصری از تاریخچه ی شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز

مطالب مرتبط:
ایران در فکر جذب بیش از پیش گردشگران چینی
در مناطق مختلف چین چه غذاهایی بخوریم؟

در ابتدا به رسم همیشگیمان مختصری در رابطه با شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز برایتان می گوییمهمانطور که در ابتدا نیز گفتیم، این شرکت در حال حاضر به‌ عنوان چهارمین شرکت هواپیمایی در کشور چین، بر اساس اندازه و تعداد ناوگان هواپیماییش شناخته می شود. شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز در سال ۱۹۸۹ در چین تاسیس شد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر هاینان قرار گرفته است. این شرکت هواپیمایی به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های حمل و نقل هوایی غیرنظامی در چین است که به فعالیت های خدمات هواپیمایی می پردازد. علاوه بر این شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز همانطور که در مقدمه به آن اشاره کردیم، بر اساس اندازه ی ناو هواییش به عنوان چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ چینی به فعالیت می پردازد.

البته شرکت هواپیمایی هاینان به عنوان یکی از شرکت های مسافرتی پیشرو در قاره ی آسیا نیز به همگان معرفی شده است. این شرکت سرویس های خدماتی خود را در بخش پروازهای داخلی و بین المللی دنبال می نماید و از این طریق بیش از ۵۰۰ پرواز داخلی و خارجی از مقصد چین و دیگر شهرهای جهان انجام می دهد.

با این که مرکز اصلی پروازی این شرکت هواپیمایی فرودگاه بین الملی هیکو مالان است اما این شرکت چندین فرودگاه دیگر در خاک چین و خارج از آن در دیگر کشورهای جهان را به عنوان هاب پروازی خود، دارد. شرکت هواپیمایی در ناو هواپیمایی خود در حال حاضر و بر اساس آخرین آماری که که از این شرکت منتشر شده است، دارای ۱۲۹ فروند هواپیمای مسافربری و حمل بار است.

آشنایی با پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز

سهام این شرکت هواپیمایی در بزرگ ترین بازارهای بورس جهان از جمله بازار بورس شانگهای مبادله می گردد. شرکت هواپیمایی هاینان دارای چندین شرکت تابعه و زیر مجموعه های پروازی می باشد. از این شرکت ها، ۱۲ شرکت هواپیمای، ۴۷ هتل، ۱۳ شرکت مختص خدمات مالی، ۵ شرکت کشتیرانی، ۱۱ فرودگاه خصصوی و ۲ شرکت و فروشگاه خرده فروشی تشکیل می دهند.

در حال حاضر شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز روزانه به ۹۰ مقصد محختلف و برنامه ریزی شده در قاره ی آمریکا، اروپا، آسیا و آفریقا پروازهای مستقیم برگزار می نماید. درابتدا خطوط هوایی هاینان به عنوان اولین شرکت هواپیمایی سهامی عام در خاک چین بود که تاسیس شد. این شرکت در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۱۵، اعلام کرد که قصد دارد ۳۰ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ را برای شرکت خود خریداری نماید.

این هواپیماها به صورت کامل تا سال ۲۰۲۱ به این شرکت تحویل داده می شوند البته، در این میان در بهار سال ۲۰۱۶، ۲ فروند از این هواپیماهای بوئینگ به این شرکت تحویل داده شد. در ژانویه ی سال ۲۰۱۷ بود که شرکت هواپیمایی هاینان تصمیبم خود را مبنی بر تاسیس ۷ پایگاه جدید پروازی در سراسر چین اعلام نمود. این ۷ پایگاه عبارتند از: پکن، پایتخت، گوانگژو، هیکو، هانگزو، سانا، شنزن و شیان.

این شبکه ی گسترده ی پروازی که شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز به وجود آورده است، از سراسر چین به آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و اقیانوسیه پروازهای این شرکت را برگزار و اداره می کند. شرکت هواپیمایی هانان ایرلاینز اقدام به برگزاری پروازهای چارتر به ۴۱ مقصد مختلف در ۲۱ کشور مختلف در تمامی جهان نیز اقدام می نماید.

مختصری از تاریخچه ی شرکت هواپیمایی

برخی از این پروازها عبارتند از: پروازهای پکن به آلماتی، تورنتو، برلین، بروکسل، سنت پترزبورگ، مسکو، پکن، شیان، دالیان، گوانگژو، هیکو به تایپه؛ پکن، هیکو، نانینگ به بانکوک، سنگاپور،… و بسیاری از مقاصد دیگر، می باشد.

در ۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۵ بود که شرکت هواپیمایی هاینان اعلام کرد که پروازهای خود را به منچستر در انگلستان را در تابستان سال ۲۰۱۶ آغاز خواهد کرد. همچنین این شرکت اعلام کرد که در فکر این است که مسیرهای مستقیم بین پکن و کالگری، کانادا، تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ افتتاح خواهند شد.

در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۷، خطوط هوایی هینان پروازهای را از شانگهای به بروکسل آغاز کرد. شرکت هواپیمایی هاینان یکی از چندین شرکت هواپیمایی در جهان است که از طرف اسکای ترکس به عنوان شرکت هواپیمایی ۵ ستاره انتخاب شده است. این شرکت هواپیمایی در دو کلاس بیزینس کلاس و اکونومی کلاس اقدام به جا به جایی مسافران می نماید.

7675889

پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز

پروازهای بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز در هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷- ۹، بوئینگ ۷۸۷- ۸، ایرباس ۳۳۰- ۳۰۰ و ایرباس ۳۳۰- ۲۰۰ برگزار می گردد. صندلی های این کلاس پروازی برای مسافران در هر کدام از این ۴ مدل هواپماها که از دو شرکت متفاوت هم هستند، بسیار راحت و چه بسا آرامش بخش نیز می باشد.

این صندلی ها علاوه بر این که بسیار راحت و استاندارد هستند، تمامی امکانات لازم برای راحتی مسافران مخصوصا کسانی که احتیاج دارند تا از امکانات لازم در طول سفر برای کار کردن نیز برخوردار باشند.

این امکانات شامل پورت های مختلف ورودی و خروجی وسایل الکترونیک همچون گوشی های همراه مختلف و فلش ها و لپ تاپ هاست. خدمات پذیرایی که در طول این سفر ارائه می گردد بسیار کامل است و از این لحاظ بی شک این ایرلاین به عنوان یکی از بهترین ها در زمینه ی کترینگ و پذیرایی به حساب می آید.

امکانات پذیرایی و سرگرمی در این کلاس پروازی تکمیل است. شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز در این نوع کلاس یکی از بهترین امکانات را دارا می باشد و همانطور که گفتیم از جمله ایرلاین های ۵ ستاره می باشد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد