پرواز به استانبول با ترکیش ایرلاینز

اطلاعات پرواز به استانبول با ترکیش ایرلاینز

از جمله شهر هایی که در کشور ترکیه بسیار مورد اقبال مسافران و گردشگران مخصوصا ایرانی است، سفر به شهر استانبول است. برای رفتن به استانبول راه های فراوانی هست و می توانید از ایرلاین های متفاوتی انتخاب کنید که با آن ها پرواز شما صورت پذیرد. یکی از این شرکت های هواپیمایی، ترکیش ایرلاینز است. در ادامه با ما تا انتهای این مطلب در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم، پرواز به استانبول با ترکیش ایرلاینز را بررسی کنیم.

ترکیش ایر لاین
مطالب مرتبط:
تماشا کنید:‌ بزرگ و زیباترین مسجد استانبول
این جاذبه ها به شما ثابت می کنند باید به استانبول سفر کنید!

ترکیش ایرلاین از جمله ایرلاین های محبوبی در ایران است که پروازهای مستقیم تهران به مقصد استانبول را بر عهده دارد. این شرکت هواپیمایی به عنوان ایرلانز برتر و اول ترکیه مشغول به کار است و در تمامی جهان به خدمات خوب و با کیفیتش مخصوصا در زمینه ی سرویس های مطبوع غذاییش زبانزد است. اکثر کسانی که در ایران مسافرت با این شرکت هواپیمایی را انتخاب می کنند، تنها دلیل اصلیشان داشتن پروازی آرام و همرا با کیفیت بالای خدمات این ایرلاینز است. بی علت نیست که این ایرلاینز در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی اروپایی و چهارمین ایرلاین در تمام دنیا شناخته شد.

از خدمات ویژه ای که این ایرلاین ترکی برای مسافرین ایرانیش در نظر گرفته است این است که از اوایل سال جاری، این امکان را برای ایرانیان به وجود آورده است که بتوانند با استفاده از کارت شتاب خود بلیط پروازهای بین المللی این شرکت هواپیمایی را رزرو و خریداری نمایند. شرکت ترکیش ایرلاینز با استفاده از هواپیماهای مدرن و مجهز و همچنین سرویس های خوبی که در طی پرواز با استفاده از کادر مهمانداران مجرب خود به مسافران ارائه می دهد، تبدیل به یکی از بهترین های صنعت هواپیمایی در جهان گشته است.

جاذبه های زیبای استانبول

آیا می دانستید که غذاهای این ایرلاین برگرفته از غذاهای سلاطین عثمانی است؟ به امتحانش می ارزد.

جاذبه های دیدنی استانبول

در ادامه اضافه می کنیم که پرواز ایران به مقصد استانبول، ۳ ساعت به طول می انجامد. پرواز هایی که از سمت تهران به مقصد استانبول پرواز می کنند، از نوع پرواز های مستقیم هستند. تمامی پروازهایی که با ترکیش ایرلاینز انجام می شود به صورت چارتر هستند. هواپیماها در فرودگاه بین المللی آتاتورک(Istanbul Atatürk Airport) و فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچنبه(Sabiha Gökçen International Airport) به زمین می نشینند. مدل هواپیمایی که در پروازهای ایران مورد استفاده است، ایر باس ۳۲۱(Airbus A321) است. فاصله ی هوایی از تهران تا استانبول ۲۰۴۱ کیلومتر می باشد. پروازها روزانه هستند و به این صورت هستند که؛ ۵ بار در روز برای رفت و ۵ بار در روز به صورت برگشت انجام می شوند.

بازار استانبول

آیا می دانستید که شما می توانید با استفاده از خدمات رزرو و خرید بلیط از طریق شرکت هواپیمایی الی گشت از تور استانبول و سفر به کشور ترکیه با استفاده از خدمات و پرواز های ترکیش ایرلاینز سفر کنید؟ شما می توانید بلیط هواپیما و هتل خود را، هر کدام به صورت جداگانه از الی گشت خریداری نمایید اما، پیشنهاد ما به شما این است که هم پرواز و هم هتل خود را در قالب یک مجموعه از ما خریداری نمایید تا شامل تسهیلات دیگری همچون گشت و گذار در نقاط دیدنی شهر استانبول، بازدید از جاذبه های این شهر و از همه جذاب تر، سفر با شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز را به همراه کلی برنامه ی آسایشی و تفریحی دیگری که برای شما در تور استانبول در نظر گرفته شده است، استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر در سایت الی گشت، تور استانبول را حتما چک کنید. توجه داشته باشید که تاریخ نگارش این مطلب مطابق با ۳ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ می باشد و شما برای اطلاعات بیشتر باید به سایت الی گشت مراجعه فرمایید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد