بلیط هواپیما

معرفی هتل ناسیونال این سائوپائولو | ۳ ستاره

هتل ناسیونال این سائوپائولو | Nacional Inn Sao Paulo Hotel

این هتل که دارای ۴۲ اتاق می باشد، در مرکز سائوپائولو، ۱،۴ کیلومتر از میدان سی فاصله دارد، مرکز Anhembi و نمایشگاه نورث ۵ کیلومتر فاصله دارد. در منطقه ای که هتل واقع شده، مناطق خرید، کسب و کار، گزینه های رستوران و سرگرمی های شبانه وجود دارد و با ورزشگاه آرنا کورینتیانس ۲۵ کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه کانگنسا ۱۵ کیلومتر از هتل ناسیونال این سائوپائولو Nacional Inn Sao Paulo Hotel دور است، در حالی که فاصله اش با فرودگاه بینالمللی گوارلوها ۲۷ کیلومتر است. در ادامه همراه الی گشت ویژگی های این هتل را نظیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، اتاق ها و فاصله آن با جاذبه های مختلف شهر سائوپائولو بیان می کنیم.

هتل ناسیونال این سائوپائولو

خدمات رفاهی هتل ناسیونال این سائوپائولو

خدماتی از جمله اینترنت وای فای رایگان در تمام بخش های هتل و مناطق عمومی در این هتل ۳ ستاره برای شما فراهم شده است. از دیگر خدماتی که هتل ارائه می دهد  خدمات میز پذیرش به صورت ۲۴ ساعته است، همچنین می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از مرکز تجاری آن و همچنین امکاناتی نظیر دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. پذیرش هتل نیز در تمام طول روز خدمات ارائه می دهد و دارای انبار چمدان است که در مواقع ضروری می توانید چمدان خود را به امانت بگذارید. صبحانه رایگان در این هتل ارائه می گردد و در مناطق عمومی تلویزیون قرار داده شده است. روزنامه رایگان نیز در لابی موجود است. شما می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ وارد هتل شوید و در نظر داشته باشید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان چند زبانه این هتل نیز به زبا ن های اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل 3 ستاره ناسیونال این

امکانات تفریحی هتل ناسیونال این سائوپائولو

این هتل دارای خدمات افریحی چندانی نیست و رستوران نیز ندارد اما در منطقه ای واقع شده است که به بسیاری از رستوران های خوب شهر نزدیک است و می توانید از آن ها استفاده کنید اما هر روز صبحانه بوفه ای به صورت رایگان از ساعت ۰۶:۳۰ تا ۰۹:۳۰ ارائه می گردد.

هتل 3 ستاره ناسیونال این سائوپائولو

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق های این هتل دارای تلویزیون ال سی دی است که کانال های جهانی را پوشش می دهد، مجهز به سیستم تهویه هوا هستند و روزانه خدمات نظافت را ارائه می دهد. سرویس حمام اتاق های هتل دارای وسایل هستند. از سایر امکانات اتاق ها می توان به دسترسی به اینترنت وای فای رایگان اشاره کرد، دارای تلفن، سشوار در صورت درخواست، یخچالی کوچک و میز مطالعه می باشد. در صورتی که نیاز به مورد دیگری داشتید می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید، برای دریافت تخت اضافی می توانید آن را با پرداخت هزینه از میز پذیرش درخواست کنید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

اتاق های هتل 3 ستاره ناسیونال این

انواع اتاق های هتل ناسیونال این سائوپائولو

  • اتاق دبل استاندارد: ۱۸ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
  • اتاق تریپل استاندارد: ۱۸ مترمربع متراژ داشته، سه تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
  • اتاق خانواده: ۱۸ مترمربع متراژ داشته، یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
اتاق های هتل 3 ستاره ناسیونال در برزیل

فاصله هتل با جاذبه های سائوپائولو

  • مرکز خرید سنتر ۳:این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۱ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۴۱ دقیقه با مترو ۲۳ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۱۲ دقیقه در راه خواهید بود.
  • گوگل سائوپائولو:با شما ۷ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۲۲ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۳۹ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید و البته پیاده روی نیز گزینه خوبی است که ۱۰۰ دقیقه طول می کشد.
  • مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP:با هتل تقریبا ۵ کیلومتر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۱۵ دقیقه ای و مترو ۳۰ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
  • کلیسای جامع سائوپائولو: ۳ کیلومتر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۷ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، بین ۱۲ تا ۱۷ دقیقه طول خواهد کشید.
  • موزه هنری سائوپائولو فاصله ای حدود ۳ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۱۸ دقیقه و با تاکسی ۱۳ دقیقه طول می کشد.
  • فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس: ۱۰ کیلومتر با شما فاصله دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۲۶ دقیقه بعد به فرودگاه برسید و اگر از اتوبوس استفاده کنید، ۴۲ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فرودگاه بین المللی گوارالوس۳ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی ۵۵ دقیقه به آن خواهید رسید.
هتل ناسیونال در برزیل

موقعیت هتل ناسیونال این سائوپائولو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۰۱۰۳۳-۰۰۱، سائو پائولو اس پی، سنترو – ۱۲۵ ،  خیابان کسپر لیبرو

Av. Cásper Líbero, 125 – Centro, São Paulo – SP, 01033-001, Brazil

منبعbooking.com

معرفی هتل نووتل سائوپائولو | ۴ ستاره
معرفی هتل نووتل سائوپائولو | ۴ ستاره
معرفی هتل رجینا ریو | ۳ ستاره
معرفی هتل رجینا ریو | ۳ ستاره
اولیندا، شهری در برزیل که توسط پرتغالی ها ساخته شد!
اولیندا، شهری در برزیل که توسط پرتغالی ها ساخته شد!
مهم ترین هتل های برزیل
مهم ترین هتل های برزیل

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code