آب و هوای کوش آداسی در عید چگونه است؟

کی به کوش آداسی سفر کنیم؟

یکی از جاهایی که در سفر به ترکیه به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما از آن دیدن کنید، جزیره کوش آداسی است. این جزیره بسیار دیدنی است و تفریحات زیادی در آن برای لذت بردن وجود دارد. شاید برایتان سوال باشد که آیا عید فصل مناسبی برای سفر به کوش آداسی است و بطور کلی آب و هوای آن چطور است، برای گرفتن جواب سوالتان با الی گشت همراه باشید:
مطالب مرتبط:
سفرنامه کوش آداسی
عبادتگاه آرتمیس، یکی از عجایب هفتگانه جهان در کوش آداسی

سواحل کوش آداسی

 

آب و هوای کوش آداسی

کوش آداسی آب و هوایی کاملا مدیترانه ای دارد یعنی در این شهر، تابستان ها گرم و زمستان ها نسبتا سرد است. این جزیره سواحل بسیار خاصی دارد و تقرییا هر سال، ۳۰۰ روز آسمان کاملا آفتابی است. اگر می خواهید و یا قصد دارید تا برای عید به کوش آداسی سفر کنید، بد نیست بدانید که سفر به این جزیره در این موقع از سال خیلی مناسب نیست چون تفریحات کوش آداسی اکثرا آبی هستند و در نتیجه خیلی نمی توان از آنها استفاده برد.

بهترین زمان سفر به کوش آداسی

بهترین زمان سفر به کوش آداسی در فصل تابستان و از نیمه ی خرداد تا نیمه ی شهریور است که آب و هوای بسیار معتدلی دارد و برای مسافرت مطلوب است. تابستان های این جزیره از اوایل اردیهشت شروع می شود و تا اوایل آبان ادامه دارد. حالا که درباره آب و هوای کوش آداسی دانستید شاید دوست داشته باشید تا کمی بیشتر با تفریحات این جزیره آشنا شوید.

طبیعت کوش آداسی

 

تفریحات کوش آداسی

یکی از بهترین های گردش و تفریح در بین تورهای ترکیه، تور کوش آداسی است. این جزیره به خاطر نعمت ساحل و دریا و زیبایی های طبیعی و تفریحات بیشماری که دارد بسیار مورد توجه گردشگران است. با این وجود پیشنهاد می کنیم که همه ی انرژی خود را برای ساحل و دریا نگذارید و حتما پارک آبی آدالند در این جزیره را که یکی از بزرگترین پارک های آبی اروپاست تجربه کنید. ورزش های آبی مثل شنا، غواصی و اسکی روی آب هم بخش هیجان انگیز دیگری در سفر به این جزیره است.پارک آبی آدالند کوش آداسی خانم ها، لیدی بیچ منتظر شماست! یکی از بهترین و تمیزترین سواحل این جزیره مطمئنا لیدی بیچ است که با تفریحات هیجان انگیزی مثل اسکی روی آب، شنا، چتربازی با قایق روی آب و… مقصد خوبی برای گذراندن لحظات خوش است. در گذشته، این ساحل فقط مخصوص خانم ها بود اما امروزه دیگر اینچنین نیست و محدودیتی وجود ندارد. یکی دیگر از تفریحاتی که در این جزیره خوش آب و هوا می توان داشت، رفتن به چشمه های آب گرم مثل چشمه ی یاوان سو و چشمه آب گرم ونوس است که در درمان بیماریهای مختلف خیلی مفید هستند. تورهای تفریحی کوش آداسی، بخش خوب دیگری در سفر به این جزیره هستند که در آنها با پرداخت مبلغی که احتمالا به همراه تور قبلا محاسبه شده، سوار بر کشتی های تفریحی شده و برای شنا و تفریح راهی دریا می شوید. یکی دیگر از تفریحات خوب این جزیره شرکت در تورهای جیپ سافاری در تپه های شنی است که واقعا آدرنالین خونتان را بالا می برد و آنقدر در آن بالا پایین می شوید و هیجان زیادی را تجربه می کنید که احساس می کنید وضعیت روده تان به هم ریخته است! مطمئنا این تور برای افرادی که عاشق هیجان هستند، از باید های کوش آداسی است. پارک آبی آدالند هم که دیگر جای خود دارد و در کنار آن پارک دلفین ها هم قرار گرفته است که می توانید سری به آنجا بزنید و از نمایش این موجودات دوست داشتنی باهوش لذت ببرید. در آخر اگر بخواهید با دلفین ها هم می توانید عکس بگیرید اما باید مبلغ نسبتا زیادی برای اینکار بپردازید که احتمالا منصرف خواهید شد!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code