بلیط هواپیما

هتلRadisson Blu Sandton در ژوهانسبورگ

هتل Radisson Blu Sandton

آفریقای جنوبی از مقاصدی است که در بین ایرانی ها بسیار پر طرفدار شده، چون در این کشور زیبا می توانید بهتر از هر جای دیگری طبیعت را از نزدیک حس کنید و چشم در چشمان حیوانات وحشی این سرزمین بدوزید، وقتی تصمیم به سفر به آفریقا می گیرید اینکه در آنجا در کدام هتل اقامت کنید یکی از اصلی ترین مسائل سفر می شود بیشتر ما به دنبال هتلی می گردیم که هم امکانات مناسبی داشته باشد و هم قیمت آن خیلی گران نباشد. در سفر خود به آفریقا چند روزی را در ژوهانسبرگ می مانید به همین دلیل می خواهیم شما را با یکی از هتل های این شهر آشنا کنیم: هتل رادیسون بلو سندتون، پس با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
هتلی ایرانی پسند در پایتخت آفریقای جنوبی
معرفی هتل Palace Of TheLostCityدر آفریقای جنوبی
هتل رادیسون بلو سندتون آفریقای جنوبی

هتل رادیسون بلو سندتون (Radisson Blu Sandton) هتلی ۵ ستاره و تازه ساز است که در قلب منطقه تجاری سند تون قرار گرفته است، میان ساختمان آن فضای بزرگی قرار دارد که معمولا در آنجا مراسم ویژه و خاصی انجام می شود. اگر می خواهید در طول اقامت خود فعالیت ورزشی داشته باشید این هتل در فضایی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع باشگاه و امکانات بدنسازی دارد. در طبقه هشتم استخر قرار گفته که در کنار آن فضای سر باز برای نشستن زیر آفتاب و تماشای چشم انداز شهری دارد. برای بیشتر مسافران کیفیت غذاهای هتل اهمیت خاصی دارد، در مورد رستوران های اینجا باید بگوییم که این هتل یک رستوران ایتالیایی دارد که در آشپزخانه ای که دقیقا جلوی شما است غذا را جلوی رویتان آماده می کنند، در اینجا یک سالن غذاخوری شخصی هم دارد که می توانید برای صرف غذا به آنجا هم بروید. در کافه هتل نوشیدنی ها و اسنک های خوشمزه و سالم عرضه می شود که اگر هنگام بعد از ظهر خواستید میان وعده ای مقوی بخورید می توانید به آنجا بروید.

اتاق هتل آفریقای جنوبی

اگر می خواهید محل اقامت شما به مراکز خرید نزدیک باشد این هتل انتخاب مناسبی است چون در منطقه تجاری سند تاون قرار دارد و به دو مرکز خرید سند تاون سیتی و JSE نزدیک است که در آن جا هم می توانید لباس های خیلی مناسبی بخرید و هم در رستوران های این دو پاساژ طعم غذاهایی به غیر از غذاهای هتل را تجربه کنید.

اگر برایتان مهم است که هتلی در نزدیکی فرودگاه  بگیرید تا بعد از خستگی پروازی طولانی زود به محل اقامت خود برسید و استراحت کنید این هتل باز هم انتخاب مناسبی است چون فاصله هتل تا فرودگاه ۳۰ کیلومتر است که نیم ساعته می توانید بعد از فرود به هتل برسید. وضعیت هتل از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی بسیار مناسب است چون یک قطار تندرو درست در ۴۰۰ متری هتل وجود دارد که با این قطار می توانید رفت و آمد راحتی داشته باشید. از آنجاییکه این هتل در منطقه تجاری قرار دارد با کمی پیاده روی می توان به مرکز بورس و مرکز کنوانسیون سندتون رسید.

رستوران هتل آفریقای جنوبی

هتل رادیسون بلو سندتون ۲۹۰ اتاق دارد که دست شما را در انتخاب اتاق ها بازتر می کند دیگر امکانات هتل شامل: استخر فضای باز، سونا، زمین گلف، خدمات گردشگری، تبدیل ارز، نگهداری از کودکان، پذیرش ۲۴ ساعته، واکس، خشکشویی، لاندری، اتوکشی، فکس، بیزنس، مرکز بیزنس، کرایه اتومبیل و … است.

منبع: booking.com

طبیعت گردی در آفریقای جنوبی + ویدیو
طبیعت گردی در آفریقای جنوبی + ویدیو
باورتان می شود اینجا آفریقای جنوبی است؟!
باورتان می شود اینجا آفریقای جنوبی است؟!
در کیپ تاون چشم و شکم را با هم سیر کنید!
در کیپ تاون چشم و شکم را با هم سیر کنید!
معرفی هتل Palace Of TheLostCityدر آفریقای جنوبی
معرفی هتل Palace Of TheLostCityدر آفریقای جنوبی