بلیط هواپیما

آمریکا را با دیدنی های جذابش بشناسید

به  کدام نقاط آمریکا سفر کنیم؟

آمریکا یکی از کشورهای مورد علاقه اکثر توریست هاست. ایالت های مختلف این کشور پهناور جاذبه های گوناگونی دارد که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهد. جذابیت آن این است که ایالت به ایالت آب و هوای این کشور متفاوت است و از شهری به شهر دیگر می توانید انواع مناظر و چشم‌اندازهایی را ببینید که دهانتان از شگفتی باز بماند!

در این مطلب، با الی گشت همراه باشید تا برترین جاذبه های گردشگری این قاره پهناور را تماشا کنید.

callaway-gardens
  • باغ های کالاوی (Callaway Gardens)

مطالب مرتبط:
طبیعتی سحرآمیز در زیباترین پارک ملی آمریکا
حقایقی از مجسمه آزادی در آمریکا که نمی دانید

در شمال کلمبوس، یک کوهستان پوشیده از درختان کاج قرار دارد که یک مرکز گذران اوقات فراغت و تفریحی در آن توسط یک کارخانه دار مشهور به نام (Cason Callaway) تاسیس شده است که شامل دریاچه های مصنوعی، باغ های زیبای ماگنولیا و آزالیا و یک خانه پروانه ها است.  همه ساله مسابقات حرفه ای اسکی روی آب و تورنمت (Wakeboard) در این محل برگزار شده و فرصت مناسبی برای گردهمایی دوستداران ورزش های آبی محسوب می شود. در این منطقه همچنین دو زمین گلف بسیار عالی و تعداد زیادی مسیرهای پیاده روی مناسب و زیبا قرار دارد.

آدرس: ۱۷۸۰۰ US Highway 27

  • محوطه ملی – تاریخی مارتین لوتر کینگ (Martin Luther King Jr. National Historic Site)

سایت تاریخی مارتین لوتر کینگ در آتلانتلا قرار داشته و محل تولد و مقبره رهبر بزرگ آزادی خواه و جنش حقوق مدنی سیاه پوستان، یعنی مارتین لوتر کینگ است.  کلیسای (Ebenezer Baptist Church) و مجموعه تالار آزادی (Freedom Hall Complex)  از دیگر دیدنی های این منطقه محسوب می شود.

آدرس: ۴۰۰ & 500 blocks of Auburn Avenue

martin-luther-king
  • جنگل ملی چاتاهوچی (Chattahoochee National Forest)

جنگل ملی چاتاهوچی با مساحتی بالغ بر ۷۵۰ هزار جریب است این منطقه زیبا به همراه دریاچه ها، رودخانه ها و آبشارهای متعدد خود گزینه ای ایده ال برای سفر و برپایی کمپ، پیاده روی، کوهنوردی، قایقرانی، شنا، پیک نیک و …. محسوب می شود.

  • محوطه ملی تاریخی جیمی کارتر (Jimmy Carter National Historic Site)

محوطه ملی – تاریخی جیمی کارتر در جنوب غربی جورجیا قرار دارد، شامل خانه پدری جیمی کارتر رئیس جمهور اسبق آمریکا است. وی دوران کودکی خود را در این محل سپری کرده و مزرعه شخصی وی نیز در اینجا قرار دارد. در این محوطه شهری به نام (Plain) واقع شده که ایستگاه قطار و دبیرستان آن نیز دارای شهرت زیادی است. در این محل بازدیدکنندگان با محیط اجتماعی محل زندگی رئیس جمهور پیشین آمریکا و تاثیراتی که این محیط در تفکرات وی داشته، آشنا می شوند.

در این پارک آمریکا خورشید چند سال یکبار به زیر آب می رود!
در این پارک آمریکا خورشید چند سال یکبار به زیر آب می رود!
همه چیز درباره ی آلکاتراز، مرموزترین زندان در تمام دوره های تاریخ!
همه چیز درباره ی آلکاتراز، مرموزترین زندان در تمام دوره های تاریخ!
مرگبارترین طوفان‌ های جهان + تصویر
مرگبارترین طوفان‌ های جهان + تصویر
سواحل باهاماس، جایی که آرامشش شما را دگرگون می کند!
سواحل باهاماس، جایی که آرامشش شما را دگرگون می کند!