استراحت لازمید؟ به این شهرها مسافرت کنید

روح انسان هم مانند جسم او نیاز به تغذیه شدن دارد، تغذیه ای که بتواند بعد از یک دوره بی حالی و بی حوصلگی دوباره شادابش کند و مطمئنا هیچ چیز بهتر از یک مسافرت خوب نمی تواند حالش را جا بیاورد! فکر می کنید به مسافرت نیاز دارید و دنبال جایی دور از خانه تان برای تمدد اعصاب و پر انرژی شدن می گردید؟ این راهنمای الی گشت را بخوانید تا بتوانید به راحتی شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید:

مطالب مرتبط:
زیبایی این سواحل شما را مبهوت می کند
۷ جزیره ناشناخته که معلوم نیست به کجا متعلقند

ریشیکش هند، پایتخت یوگای دنیا

این محل آرام و تک در دنیا در کوهپایه هیمالیا قرار گرفته است و بعضی از مورد احترام ترین یوگی های هند هم در آن زندگی می کنند. خیلی از افراد، ریشیکش را پایتخت یوگای دنیا می دانند و جالب است بدانید گروه مشهور موسیقی «بیتلز» در این شهر، یوگا را یاد گرفتند. ریشیکش اصلا از شهر دهلی دور نیست و فقط ۶ ساعت با ماشین تا آن راه است؛ جدای از این ها، آب های سرد رود گنگ و کوه های سبز بلند پنهان شده در مه، ریشیکش را به یک جای عالی برای تسکین روح تبدیل کرده اند.

ونکوور کانادا، جزیی از طبیعت

ونکوور با آب و هوای فوق العاده، سواحل متعدد و سبک زندگی خاص و تجارت موفقی که دارد، یکی از شهرهای خوب در کنار تورنتو محسوب می شود. مناظر جذاب کوهستانی و سکوتی که در پارک دیدنی Stanely حکمفرماست این فرصت را در ونکوور به وجود می آورد تا بدون اینکه نیازی به ترک شهر باشد، بتوان با طبیعت یکی شد. در سفر به این شهر حتما از اکواریوم آن دیدن کنید تا بتوانید تعدادی از پستانداران دریایی ای که از خطر نابودی در امان مانده اند را ببینید.

ونکوور | مسافرت

کوه لانتا تایلند، منطقه ساحلی ناشناخته

کوه لانتا، هم جایی نزدیک و هم دور به بعضی از توریستی ترین مناطق این کشور اما از تمام شلوغی ها و بی نظمی های بی مورد به دور است. ساحل این منطقه خالی از توریست است و مسیر جنگلی ای فوق العاده ای به موازات ساحل وجود دارد که به یک آبشار دیدنی ختم می شود و اینها تنها تعدادی از زیبایی هایی هستند که کوه لانتا را به یکی از بهترین جاهای دنیا برای تمدد اعصاب تبدیل کرده است. بعد از گذراندن یک روز عالی زیر نور دلپذیر خورشید، به سمت یکی از رستوران های آن بروید و با شنیدن صدای موج دریا در کنار موسیقی زنده، روحتان را تازه کنید.

موه لانتا | مسافرت

نگریل جاماییکا، غروب خورشید باور نکردنی

این شهر ماهیگیری کوچک در طول صخره های بلند جاماییکا، یکی از بهترین مکان های دنیا برای تماشای یک غروب خورشید حیرت انگیز است. اگر روحیه ی ماجراجویی دارید پیشنهاد می کنیم به سمت Ricks bar که یکی از نقاط شناخته شده پرش از روی صخره است بروید. اگر هم نخواستید می توانید به سمت کوه های Blue Mountains رانندگی کنید و به آرامشی باور نکردنی مانند مردم آن منطقه برسید.

پالاوان فیلیپین، بهشت مرموز

جزیره ی زیبای پالاوان، الهام بخش یکی از معروف ترین فیلم های سینمایی در تاریخ بوده است این بهشت مرموز هنوز هم یکی از بکرترین جزیره یهای دنیاست چون دسترسی به این جزیره فقط برای افرادی ممکن است که به شنا در غارهای زیرآبی برای ورود به این جزیره علاقه دارند. بد نیست بدانید پالاوان به عنوان بهترین جزیره جهان معرفی شده است و در این مورد مطلبی با عنوان ( انتخاب جزیره پالاوان بعنوان بهترین جزیره جهان) نوشته شده است که می توانید مطالعه کنید.

منبع: travelversed.co

کشورهایی که زلال ترین آب ها را برای شنا دارند
کشورهایی که زلال ترین آب ها را برای شنا دارند
خطرناک ترین فرودگاه جهان در این منطقه قرار دارد!
خطرناک ترین فرودگاه جهان در این منطقه قرار دارد!
شهرهای کهن فراموش شده در جهان | بخش دوم
شهرهای کهن فراموش شده در جهان | بخش دوم
تراس های کشاورزی شگفت انگیز در سراسر جهان
تراس های کشاورزی شگفت انگیز در سراسر جهان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code