اسرار آمیزترین عکس ها که توضیحی برای آن ها وجود ندارد

اسرار آمیزترین عکس ها

آیا شما یک شکارچی ارواح یا یک نظریه پرداز توطئه و یا یک علاقه مند به موجودات فضایی هستید؟ حتی اگر شما طرفدار هیچ کدام از آن ها نباشید نیز مجبور خواهید بود اعتراف کنید که در این دنیا حوادث عجیب و غریبی گاها اتفاق می افتد که به سختی می توان برای آن توضیحی پیدا کرده و شاید بتوان گفت پیدا کردن دلیل برای آن غیر ممکن می باشد. اگر برای اینکه با این موارد بیشتر آشنا شوید نیاز به مثال دارید ما برای شما لیستی را در زیر ارائه می نماییم تا بتوانید آن ها درک نمایید. اسرار آمیزترین عکس ها که در این مطلب به آن ها اشاره خواهیم کرد مواردی بوده اند که بیش از نیم قرن به صورت نامعلوم باقی مانده و در صورتی که حقایقی نیز در مورد آن وجود داشته باشند هنوز چیزی مشخص نشده است. پس با الی گشت همراه شوید و این شما خواهید بود که در انتها تصمیم می گیرید که کدام یکی از این موارد می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد.

اسرار آمیزترین عکس ها

خانم بابوشکا | Babushka Lady

مطالب مرتبط:
حقایقی عجیب در مورد شهر متروکه هلتون
اطلاعاتی عجیب از پل های فراموش شده در جهان
عجیب ترین و اسرار آمیزترین شهرهای ارواح در جهان

خانم بابوشکا نام مستعاری است که به زنی ناشناس داده شده است که در طی قتل سال ۱۹۶۳ جان اف کندی رییس جمهور آمریکا حضور داشته است. این زن در فیلم های متعددی که در لحظات نهایی از زندگی جان اف کندی گرفته شده مشاهده می شود و دوربین ها صورت او را نشان می دهند در حالی که او ایستاده اما سایر کسانی که در آن محل بوده اند روی زمین دراز کشیده اند. این زن هرگز جلو نرفته و با وجود درخواست ها و تحقیقات گسترده ای که توسط FBI صورت گرفت اما هویت این زن و احتمالا آنچه که او می دانسته تا به امروز به صورت یک راز باقی مانده تا در لیست اسرار آمیزترین عکس ها قرار بگیرد.

خانم بابوشکا

چراغ هسدالن | The Hessdalen Lights

یکی از مواردی که برای علاقه مندان به موجودات فضایی جالب و مورد توجه می باشد، چراغ های هسدالن در دره ای به همین نام در نروژ است که به عنوان یک پدیده ای عجیب و غریب شناخته می شود. مشاهدات از این چراغ های ناشناخته از دهه ۱۹۴۰ گزارش شده و موجب شد تا هزاران نفر از عکاسان کنجکاو خود را به این محل برسانند تا بتوانند از آن فیلم و عکس تهیه کنند اما هنوز هیچ کس نمی داند که به چه دلیل این اتفاق رخ می دهد. در محافلی که طرفداران موجودات فضایی هستند، منبع این پدیده عجیب و غریب را به موجودات بیگانه نسبت می دهند. این در حالی است که آن هایی که ذهنشان بیشتر در مورد سیاره زمین است نظریه ای را پیش بینی کرده اند که چراغ های هسدالن به احتمال زیاد توسط اثر باتری با صخره های فلزی و یک رود سولفور که در آن محل قرار دارد به وجود می آیند.

چراغ هسدالن

سولوی در فضانورد | Solway Firth Space Man

در سال ۱۹۶۴ Jim Templeton که آتش نشانی از کارلایل انگلستان وقتی در یکی از روزهای سفر به Burgh Marsh قرار داشت از دختر پنج ساله خود ۳ عکس گرفت. تمپلتون در سال ۲۰۰۲ نامه ای به روزنامه Daily Mail نوشت و اظهار کرد که من سه عکس از دخترم در یک موقعیت گرفته ام و زمانی که عکس وسطی از شرکت کداک برای من ارسال شد به نظر می رسد یک فضانورد در پس زمینه تصویر قرار داشته و این شوکه کننده است. تمپلتون اصرا داشت که این شکل را تا زمانی که عکس ها را چاپ کرد ندیده است و تحلیلگران شرکت کداک نیز تایید کردند که این عکس ها واقعی می باشند.

سولوی در فضانورد

هیولای دریایی جزیره هوک | Hook Island Sea Monster

مدت ها قبل از اینکه فتوشاپ وجود داشته باشد، خانواده Le Serrec این عکس را از هیولای جزیره هوک در سال ۱۹۶۴ گرفته اند. دیده شدن آن زمانی شهرت یافت که به عنوان یکی از اسرار آمیزترین عکس ها که با دوربین گرفته شد شناخته گردید. در ابتدا همسر Le Serrec بود که این موجود غول پیکر را با بیش از ۲۴ متر طول در مردابی در خلیج Stonehaven در کوئینزلند کشف کرد. این زن و شوهر زمانی که این موجود به سمت آن ها شنا می کرده در حال تماشای آن بودند گویی که آن مرده است اما ناگهان این مار دریایی دهان بدون دندان خود را باز کرده و از محل دور می شود. چیزی همانند آن تاکنون دوباره دیده نشده است.

هیولای جزیره هوک

عکس خانوادگی کوپر | The Cooper Family Photo

مگر اینکه شما در زیر یک تخته سنگ زندگی کرده باشید در غیر این صورت احتمالا این عکس ترسناک را تاکنون چندین هزار بار مشاهده کرده اید. در حالی که منشا و زمان آن دقیق مشخص نیست اما این داستان در دهه ۱۹۵۰ رخ داده است، زمانی که خانواده کوپر از غذای خود که برای جشن رفتن به خانه جدیدشان در تگزاس لذت می برند گرفته شده است. همانطوری که در تصویر مشاهده می کنید یک بدن از سقف آویزان شده و این لحظه ای وحشتناک در عکاسی می باشد. در حالی که برخی معتقد هستند که جسد آویزان شده در نتیجه ایجاد دوبینی در فیلم دوربین می باشد عده ای دیگر بر این اعتقاد هستند که چیز شگفت آور دیگری وجود دارد. از ارواح گرفته تا شیطان، فهرست بسیار زیادی از نظریه های مختلف در مورد آن وجود داشته که تعداد آن ها به اندازه تعداد کپی هایی است که از خود عکس وجود دارد اما در هر صورت به دلیل اینکه هیچگاه نتیجه ای قطعی برای آن ارائه نشد در لیست اسرار آمیزترین عکس ها واقع شده است.

عکس خانوادگی کوپر

صخره ژئوفون | The Geophone Rock

این عکس که در آخرین پرواز به کره ماه و در نزدیکی صخره ژئوفون گرفته شده است با عنوان عکس خالی در فهرست عکاسی فضاپیمای آپولو ۱۷ جای گرفته است. با این حال زمانی که اشبع و کنتراست تصویر را تغییر می دهید به نظر می رسد که ساختاری هرم شکل در تصویر مشاهده می گردد. با توجه به اینکه عکس از نور شدیدی که به آن تابیده و همچنین مسائل مربوط به نویز به شدت رنج می برد اما تصویر هرم دیده شده باعث می شود تا برخی از افراد این حدس و تصور را داشته باشند که چیزهای بسیاری در کره ماه وجود داشته که از عموم مردم پنهان باقی مانده است.

صخره ژئوفن

فردی جکسون | Freddy Jackson

فردی جکسون که یک مکانیک نیروی هوایی سلطنتی بود دو روز قبل از اینکه این عکس گرفته شود در یک سانحه وحشتناک به وسیله پروانه هواپیما کشته شد. با این حال جکسون اجازه نداد تا مرگ او به عنوان ضربه ای روحی بر گروه تاثیری بگذارد. تعداد دیگری از مردانی که در این مشاهده می نمایید تایید کرده اند که در حقیقت آنچه در پس زمینه تصویر مشاهده می شود همان چهره جکسون می باشد که دو روز قبل کشته شد. بنابراین هنوز نیز کسی نتوانسته توضیحی برای این نوع از اسرار آمیزترین عکس ها پیدا کند.

عکس فردی جکسون

مسافر زمان | The Time Traveller

این عکس در سال ۱۹۴۱ در هنگام بازگشایی مجدد Forks Bridge جنوبی در Gold Bridge در کشور کانادا گرفته شده و در آن به وضوح مشاهده می شود که یک مرد از زمان آینده در این مراسم شرکت کرده است. لباس ها و سبک پوشش او بسیار مدرن بوده و علاوه بر این دوربینی در دستان او قرار گرفته که به نسبت به زمان عکس گرفته شده بسیار پیشرفته تر می باشد. در سمت چپ تصویر مردی دیگر قرار داشته که دوربینی با تکنولوژی آن زمان در دستانش است بنابراین می توانید به سادگی این دو را با یکدیگر مقایسه کنید تا یکی دیگر از اسرار آمیزترین عکس ها که هنوز پاسخی برای آن پیدا نشده را ببینید. برای برخی این عکس عجیب و غریب باعث شده تا به این موضوع که سفر در زمان از مدت ها پیش اتفاق می افتاده است و بازدیدکنندگانی از آینده به گذشته ما سفر کرده اند.

عکس مسافر زمان

تمامی عکس هایی که در این مطلب مشاهده کردید جزء اسرار آمیزترین عکس ها بوده که توسط متخصصین این صنعت تایید شده اند و از طرف دیگر در آن ها یک چیز مشترک وجو دارد و آن این است که تصویری غیر طبیعی دیده می شود که احتمالا پس از آن دیگر مشاهده نشده است. نظریات در مورد این تصاویر بسیار زیاد است اما هنوز هیچ کسی نتوانسته دلیل و توضیحی قانع کننده برای آن ها پیدا کند. شاید روزی علم آنقدر پیشرفت کند که بتوان این اتفاقات را توجیح کرد.

چه رازی پشت مجسمه های باستانی سن آگوستین وجود دارد؟
حواستان به این موجودات کشنده در استرالیا باشد!
اینجا کارخانه‌ی مروارید است!
پنجره های رنگین کمانی – عکس روز نشنال جئوگرافیک

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code