اپلیکیشن های سفری

اپلیکیشن

۱st available

هیچ چیز بدتر از این نیست که سریعا به دکتر نیاز داشته باشید، در حالی که در تعطیلات هستید و نمی دانید که از کجا پیدا کنید. ۱st available با نشان دادن GPS پزشکان عمومی، دندانپزشکان، فیزیوتراپ ها و دیگر خدمات پزشکی، راهی برای ویزیت شما می یابد. این برنامه نه فقط یک ابزار مفید برای مسافران، بلکه دستاوردی برای پیشرفت متخصصان بهداشت و درمان است.

اپلیکیشن

XE Currency

با نوسانات ارزهای بین المللی بصورت روزانه، مهم است که بدانیم چگونه بودجه تعطیلات خود را نگه داریم. برنامه های دیگر تبدیل ارز را فراموش کنید. XE یک ابزار رایگان قدرتمند تبدیل هر یک از ارزهای روی زمین است. بصورت دقیقه ای نرخ تبادل ارز را دریافت می کند و از آخرین نرخهای به روزرسانی شده برای استفاده آفلاین و توانایی نظارت بر ارزهای مختلف، آن را تا حد زیادی تبدیل به بهترین برنامه رایگان ارز نموده است.

اپلیکیشن

Gogobot

این یکی از آن سفرهای تفریحی است که دارای یک جامعه عظیم از مسافران همفکر، اشتراک گذاری تعطیلات مشخص، عکس و راهنمای مقاصدی بیشمار در سراسر جهان است. Gogobot نه تنها به شما اجازه می دهد جزئیات و عکس های یک مقصد را به طور جامع کشف کنید بلکه شما می توانید بطور مستقیم یک اتاق رزرو کنید. drawcard قابلیتی است که به ما اجازه می دهد تا کارت پستال عکسهای زیبا و خاطرات و یاداشتهای خود را بنویسید.

اپلیکیشن

Weather Pro

این یکی از بزرگترین برنامه های هواشناسی مخصوص اروپا (MeteoGroup) است که با سرعتی بالا مسافران را از وضعیت آب و هوا آگاه می کند. ارائه گزارش آب و هوا به بیش از دو میلیون مکان در اطراف سیاره، سرعت باد و رطوبت به صورت ابر و فشار اتمسفر و همچنین با اتصال به برنامه MeteoEarth با استفاده از فن آوری high-end وضعیت آب و هوا را روی زمین نشان میدهد. دقت کنید، اگر مثلا می گوید:«که پاریس سرد و مرطوب است»، شما بهترین لباسهای پشمی زمستانی خود را بپوشید.

اپلیکیشن

۲۴Flight Radar Pro

این برنامه اجازه می دهد مسیرهای بین المللی پروازها را به صورت سانتیمتری، با قابلیت زوم یکپارچه و جزئیات بیشتر در مورد گیت های خروج و تاخیر و لغو پروازها ببینید. شما حتی می توانید جهت تلفن را به سمت آسمان گرفته و پرواز هواپیمای بالای سرتان را شناسایی کنید. حتی بهتر از آن، زمانی را که یک دوست یا یکی از بستگانتان در هوا باشد را به شما می گوید.

اپلیکیشن

Emergency Telephone Numbers

همیشه دلیلی برای دانلود یک برنامه برای امنیت در سفرهای خارجی وجود دارد. فرض بر این است: شما شماره تلفن های اضطراری محلی خود را (۰۰۰) یاد گرفته اید، اما زمانی که شما در حال مسافرت هستید، چطور؟ شماره تلفن اضطراری بوسیله GPS ‌ بر روی محلی که در آن هستید سوار می شود و شماره تلفن های محلی از جمله پلیس، آمبولانس و آتشنشانی و … را روی صفحه درج می کند و می توانید مستقیما از آیفون خود شماره گیری کنید.

اپلیکیشن

Skyscanner Skyscanner

میلیونها مسیر را از بیش از ۱۰۰۰ ایرلاین برای پیدا کردن ارزانترین آفرها و لینک ها که بطور مستقیم به خطوط هوایی یا آژانسهای مسافرتی راه می یابد را نشان می دهد و به شما نوید می دهد که هیچ هزینه پنهان یا دستمزد اضافی پرداخت نمی کنید. صاحبان گوشی های ویندوز می توانند پیگیری قیمت ها را با ایجاد یک Tile زنده که بصورت ساعتی بروز رسانی می شود، قیمت پروازها برای مسیرهای انتخاب شده را نگهداری کند.

اپلیکیشن

Barefoot World Atlas

این برنامه برای بچه ها بسیاربی نظیر است به عنوان مجری تلویزیون و جغرافیدان معروف بنام Nick Crane میزبان شماست تا زمانی که در سیاره، تغییر محیط، رویارویی با حیات وحش، نقاط دیدنی و ساختمان های معروف از طریق جهان ۳D متقابل پرسه می زنید. این یک تجربه همه جانبه برای نوجوانان است که شامل اطلاعات لازم برای هر کشوری که بخواهید از طریق کتابخانه آنلاین ولفرام آلفا است. این برنامه در iPad بسیار سرگرم کننده است.

راهکارهایی جهت عکاسی هنرمندانه از سواحل
مرسدس بنزهایی که علائم و انسانها را در مسیر شناسایی می کنند!
۹ اپلیکیشن کاربردی برای سفر
چگونه یک صفحه اینستاگرام پربیننده داشته باشیم؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code