اپلیکیشنی برای خلق و ادغام کاراکترهای سه بعدی با محیط

با این اپلیکیشن دنیای مجازی خودتان را خلق کنید.

Gabsee اپلیکیشنی برای آی‌او‌اس و اندروید است که به کمک آن می‌توانید کاراکترهای سه‌بعدی و متحرک طراحی کنید و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

کاراکتر سه بعدی
مطالب مرتبط:
اپلیکیشنی برای سر و سامان دادن به اینستاگرام شما
با این اپلیکیشن ساعت خواب بدنتان را تنظیم کنید!

Gabsee یکی از جدیدترین اپلیکیشن‌های دنیای موبایل است که می‌توان از این برنامه در زمینه‌ی ساخت و طراحی آواتار‌ سه‌بعدی، متحرک‌سازی و تبدیل آن‌ به واقعیت افزوده استفاده کرد. در دنیای امروز که اشتراک‌گذاری فایل‌های متفاوت به امری محبوب برای کاربران تبدیل شده است، Gabsee می‌تواند دل کاربران بسیاری را به دست آورد. در این برنامه شما یک مدل سه‌بعدی در اختیار خواهید داشت که باید به کمک انواع و اقسام چشم، بینی، مو، ریش، لباس، عینک و‌… نزدیک‌ترین کاراکتر را به خود طراحی کنید؛ اما این پایان کار نیست. بعد از طراحی کاراکتر سه‌بعدی، مرحله‌ی اصلی کار یعنی Animate یا متحرک کردن این کاراکتر آغاز خواهد شد که می‌توانید از میان ده‌ها مدل آماده، حالت مورد نظر را انتخاب کنید.
Gabsee هنر خود را در ۳ مرحله در اختیار شما قرار می‌دهد. در مرحله‌ی اول شما باید با استفاده از مدل‌های آماده‌ی چشم، بینی، دهان، مو و‌… نزدیک‌ترین چهره‌ی ممکن به خود را طراحی و سپس از بین لباس‌ها و پوشاک موجود، تیپ خود را انتخاب کنید. این بخش به لطف شخصی‌سازی‌ها و تنوعی که در اجزای صورت، لباس‌ها، ریش، عینک و‌… دارد، می‌تواند برای کاربران سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشد.

کاراکتر سه بعدی

در مرحله دوم Gabsee با متحرک‌سازی شخصیت ساخته‌شده، به آواتار شما جان می‌بخشد. در این مرحله صورتک‌ها و اموجی‌های مختلفی مانند خنده، گریه، ناراحت، خوشحال، عصبانی و‌… وجود دارند که شما باید احساس خود را به کمک آن‌ها توصیف کنید. می‌خواهید یک آواتار شاد داشته باشید؟ پس صورتک خوشحال یا خندان را انتخاب کنید تا وارد مرحله آخر شوید.

در این مرحله دوربین گوشی اجرا خواهد شد و آواتار طراحی‌شده‌ی شما، به شکل واقعیت افزوده (مشابه بازی پوکمون گو) روی صفحه قرار می‌گیرد. بعد از تغییر اندازه یا مکان آن متناسب با محیطی که قصد فیلم‌برداری دارید، کافی است یک فرم حرکتی برای کاراکتر خود انتخاب و یک ویدیوی کوتاه از آواتار متحرک خود در دنیای واقعی ضبط کنید و آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک کنید. ویدیوی زیر نمونه‌ی تولیدشده توسط Gabsee است.
این برنامه برای دو پلتفرم آی‌او‌اس و اندروید منتشر شده است؛ اما نسخه‌ی اندروید هنوز به‌طور رسمی رونمایی نشده و در حال حاضر پایدار نیست، بنابراین ممکن است در دانلود یا استفاده از آن کمی مشکل وجود داشته باشد که احتمالا در آینده نزدیک شاهد انتشار رسمی نسخه اندروید و رفع این مشکلات خواهیم بود.

ویژگی‌ها

ساخت آواتار سه بعدی در چند لمس
امکان متحرک‌سازی کاراکتر طراحی‌شده
امکان استفاده به‌عنوان واقعیت افزوده و ضبط ویدیو
وجود احساسات و حالت‌های حرکتی متنوع
قابلیت شخصی‌سازی بالا

با این اپلیکیشن، مسیر پروازتان را در هواپیما دنبال کنید!
با این اپلیکیشن، مسیر پروازتان را در هواپیما دنبال کنید!
۴ ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر
۴ ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر
مونوپاد، وسیله ای که عکاسی در سفر را آسان تر کرده است!
مونوپاد، وسیله ای که عکاسی در سفر را آسان تر کرده است!
از راز قدیمی ترین کامپیوتر جهان باخبر شوید!
از راز قدیمی ترین کامپیوتر جهان باخبر شوید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code