بلیط هواپیما

اپلیکیشن‌های کاربردی برای سفر به روسیه

اپلیکیشن‌های سفر به روسیه

گردشگری در دنیای امروز بسیار متفاوت تر از گذشته تر است. شاید بتوان تکنولوژی را کمک کننده به گردشگران و جهانگردانی دانست که می خواهند به راحتی به تمام نقاط کره مین سفر کنند. حال اگر شما بخواهید به طور مثال به روسیه سفر کنید، تکنولوژی چگونه می تواند کمک کننده شما در سفر باشد؟ با آمدن گوشی های هوشمند و اپلیکیشن‌های کاربردی سفر بسیاری به دنبال راهکارهای مناسب بهتر شدن زندگی با استفاده از گوشی موبایل هستند. در تور روسیه ای که از بهترین آژانس ها مانند الی گشت خریداری می کنید، راهنما هست اما چه خوب می شود اگر خودتان نیز، کمی راهنمای خود باشید. اپلیکیشن‌های سفر به روسیه را در ادامه بخوانید و هر کدام را که به نظرتان می تواند مفید باشد، قبل از سفر در گوشی هوشمندتان نصب کنید. مطمئنا سفری دلچسب تر و با استقلال بیشتری خواهید داشت.

اپلیکیشن‌های سفر به روسیه
مطالب مرتبط:
چرا ایرانی ها عاشق سفر به روسیه هستند؟
موزه هرمیتاژ، بزرگ‌ترین موزه جهان در روسیه
چرا با الی گشت به روسیه سفر کنیم؟

استفاده از بسیاری از اپلیکیشن‌های سفر به روسیه پس از جام جهانی روسیه بیشتر کاربرد پیدا نمود. اکثر این اپلیکیشن ها به مسافران و گردشگران اجازه می داد تا به راحتی خود را به شهرهای توریستی و جاذبه های آن ها برسانند. چطور از وسایل حمل و نقل شهری استفاده کنند. رستوران ها و کافه ها را بیابند. چگونه تبدیل ارز خود را انجام دهند. حتی بلیط های پرواز را به راحتی خریداری کنید یا اینکه چه هتلی را انتخاب کنید.

اپلیکیشن Yandex.Taxi

از اپلیکیشن‌های سفر به روسیه که مشابه آن را در ایران هم داریم، اپلیکیشن Yandex.Taxi است. این اپبیکیشن همانند اپ موبایلی اسنپ یا تپسی در ایران و اوبر در جهان است. بنابراین اگر با هر یک از این اپلیکیشن ها و برنامه های مشابه کار کرده باشید، به راحتی می توانید از این برنامه استفاده کنید. اپلیکیشن Yandex.Taxi به شما اجازه می دهد که در شهرهای روسیه به راحتی تاکسی بگیرید. به شما ارزان ترین، سریع ترین و البته راحت ترین راه گفتن تاکسی را نشان می دهد و حتی برای گردشگران خارجی و غیر روسی هم بسیار کاربردی است.

تنها کافیست که برنامه را دانلود کنید. این برنامه همانند برنامه اسنپ به کاربران اجازه می دهد که کرایه تاکسی را به صورتی نقدی یا با کارت اعتباری پرداخت کنند. همچنین چون از قبل هزینه تاکسی را می دانید ، برای تهیه کرایه آن، اذیت نخواهید شد. مطمئن هم خواهید بود که کرایه ای گران تر از حد معمول پرداخت نکرده اید.

اپلیکیشن Yandex.Taxi از اپلیکیشن‌های سفر به روسیه

وای فای مپ | WiFi Map

نقشه وای فای یا WiFi Map با نامش دقیقا مشخص می کند که چه کاربردی دارد. از اپلیکیشن‌های سفر به روسیه است که می تواند در بسیاری از مواقع نجات دهنده شما باشد. تنها کافیست که آن را روشن نمایید. پس از آن به شما هر چه اینترنت وای فای در اطرافتان است را نشان می دهد و به شما نحوه متصل شدن به آن ها را هم می آموزد. به این صورت اگر در نقطه ای و در کشوری خارجی بودید و نیاز مبرم به اینترنت داشتید، می توانید از این برنامه و اپلیکیشن استفاده کنید.

وای فای مپ-اپلیکیشن‌های سفر به روسیه

اپلیکیشنی به نام Ostrovok.ru

هر چندکه این اپلیکیشن به درد افرادی که با گروه ها و تور روسیه سفر می کنند، نمی خورد اما باقی جهانگردان می توانند از آن استفاده کنند. مشابه این اپلیکیشن می توانید اپلیکیشن های دیگری پیدا کنید. با این حال، ترجیح دادیم که در این لیست، برنامه ای برای رزرو هتل به شما معرفی کنیم که روسی باشد. اگر به دنبال اقامت و پیدا کردن مکانی در سرتاسر جهان هستید، می توانید از این اپ استفاده کنید.

کاری همانند سایت های Booking برایتان انجام می دهد. هر چند که به درد ایرانیانی که از ایران به روسیه سفر می کنند، نمی خورد و بهتر است که از اپلیکیشن های ایرانی مانند اپلیکیشن الی گشت برای این منظور استفاده کنید که پرداخت ریالی هم دارد. به این صورت تنها با دسترسی به اینترنت و انتخاب هتل، می توانید اتاق خود را در هر یک از شهرهای روسیه مانند مسکو و سنت پترزبورگ رزرو کنید.

اپلیکیشن‌های سفر به روسیه-اپ اقامت و هتل

اپ بسیار کاربردی Yandex.Metro

این برنامه را به تمام مسافران و گردشگرانی که وارد مسکو می شوند، پیشنهاد می دهیم. حتی داشتن آن، برای گروه های تور روسیه هم بسیار مفید و کاربردی است. اما در میان اپلیکیشن‌های سفر به روسیه چرا این اپ لازم است؟ اپ یندکس مترو (Yandex.Metro) به شما اجازه می دهد که در شهرهایی مانند مسکو و سنت پترزبورگ و حتی مابین آن ها مترو سوار شوید.

به شما نقشه ای از خطوط مترو و راهنمایی های لازم در این باره را می دهد. مسیر بین راه را نشان می دهد. زمان احتمالی رسیدن به مقصد را برایتان تخمین می زند. حتی به شما کابینی از قطار مترو را که به در خروجی نزدیک تر است پیدا نموده و پیشنهاد می دهد. در نتیجه استفاده از این اپلیکیشن در میان خطوط مترو مسکو و سنت پترزبورگ، گم نخواهید شد. می توانید نزدیک ترین ایستگاه مترو به جاذبه های تاریخی و دیدنی شهرها را پیدا کنید.

اپ بسیار کاربردی Yandex.Metro-اپلیکیشن‌های سفر به روسیه

تاپ تریپ تیپ | TopTripTip

اگر در میان اپلیکیشن‌های سفر به روسیه به دنبال برنامه ای هستید تا به شما جاذبه های گردشگری شهرها را نشان دهد، این برنامه به درد شما می خورد. در این برنامه، می توانید تمام مناطق گشت و کذار روسیه مانند ذخایر طبیعی، پارک ها و دیگر مکان ها و باغ ها را پیدا کنید. نقشه تمام این پارک ها و مکان های گردشگری و سرسبز روسیه را خواهید یافت. همچنین با اپ تاپ تریپ تیپ می توانید به صورت آفلاین نیز کار کرده و خود را به راحتی به جاذبه های مسکو مانند تپه های گنجشک رسانده و از طبیعت لذت ببرید. اگر در پارک به دنبال کافه یا سرویس های بهداشتی بودید، در این اپلیکیشن می توانید موقعیت خود را در پارک پیدا نموده و نزدیک ترین مراکز رفاهی و خدماتی پارک را به خود پیدا کنید.

تاپ تریپ تیپ-اپلیکیشن‌های سفر به روسیه

اپلیکیشن XE Currency

یکی از مشکلاتی که مسافران و گردشگران ایرانی هنگام سفر به خارج از کشور، با آن دسته و پنجه نرم می کنند، اپلیکیشن XE Currency برای تبدیل ارز است. از این برنامه با عنوان محبوب ترین برنامه مبادله ارز در جهان یاد می شود. از خوبی ها و مزایای این اپلیکیشن، استفاده از آن به صورت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت است. این برنامه د رمیان اپلیکیشن‌های سفر به روسیه به کاربرانش اجازه می دهد که به راحتی قیمت روبل روسی را به تومان و ریال متوجه شوند. می توانید با آن تبدیل قیمت ها را در هنگام خرید انجام دهید. با درک قیمت کالایی به نرخ تومان یا ریال ایران، دیگر نیازی به محاسبه ذهنی و یا ماشین حساب و دانستن قیمت روبل روز به تومان و ریال نیست.

اپلیکیشن XE Currency-اپلیکیشن‌های سفر به روسیه

دیسکاور مسکو از اپلیکیشن‌های سفر به روسیه | Discover Moscow

این برنامه یکی از برنامه های دولت مسکو است که به هدف کمک رسانی که به گردشگران و مسافران و حتی مردم روسیه طراحی شده است. در میان اپلیکیشن‌های سفر به روسیه اگر به دنبال اپ و برنامه ای هستید که به شما اطلاعاتی راجع به مسیرها و جاذبه های مسکو بدهد، این برنامه را نصب کنید. می توانید از برنامه ها و جشن هایی که در مسکو برگزار می شود، مطلع شوید. برنامه های جذابی که در روسیه و مسکو توسط دولت و به مناسب های مختلف برپا می شود.

راهنمای سفر به روسیه
راهنمای سفر به روسیه
معرفی هتل ۵ ستاره نبات پالاس در مسکو
معرفی هتل ۵ ستاره نبات پالاس در مسکو
معرفی هتل ازمیلوو آلفا مسکو | ۴ ستاره
معرفی هتل ازمیلوو آلفا مسکو | ۴ ستاره
رودخانه سنگی روسیه دنیا را متعجب کرد + تصاویر
رودخانه سنگی روسیه دنیا را متعجب کرد + تصاویر