۳ اپلیکیشن برتر برای سفرهای گروهی

اپلیکیشن های برتر سفر

سفرهای گروهی همانقدر که می توانند سرگرم کننده و جالب باشند، استرس و دردسرهایی هم دارند که ممکن است باعث بشوند چندان هم از سفرتان لذت نبرید. اما نگران نباشید، سفرهای گروهی با اپلیکیشن های این لیست، سرگرم کننده تر هم می شوند.  اگر قرار است برنامه ریزی برای یک سفر گروهی را به عهده بگیرید، این اپلیکیشن ها به شما کمک زیادی خواهند کرد. با الی گشت همراه باشید تا با اپلیکیشن های برتر برای سفرهای گروهی آشنا شوید.

سفرهای گروهی

۱- TRAVEFY (آی او اس و اندروید)

یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای برنامه ریزی یک سفر گروهی، TRAVEFY است. این برنامه، اطلاعات پرواز و هتل ها را جمع آوری می کند و در یک برنامه ی واحد و قابل اشتراک گذاری، ارائه می دهد. این اپلیکیشن همچنین امکان مشاهده ی آنلاین برنامه و اطلاعات تماس مختلف را هم به شما عرضه می کند. شما می توانید نتایج برنامه را با همه و یا گروه مشخصی از افراد که خودتان انتخاب می کنید به اشتراک بگذارید. این ویژگی مخصوصا برای زمانی خوب است که اعضای گروهتان از فرودگاه های مختلفی به مقصد سفر می کنند اما هتل شما مشترک است. در ویژگی ساختن چت روم می توانید پیشنهادات و نظرات مختلف خودتان را در رابطه با تمام مراحل سفر با افراد گروه در میان بگذارید. همچنین این اپلیکیشن امکان تقسیم هزینه ها در پایان سفر را هم به شما می دهد که این گزینه پولی است و جزو قابلیت های رایگان اپلیکیشن محسوب نمی شود.

اپلیکیشن های مشابه: Tripit و Combotrip

تراویفای

۲-  SPLITTR (آی او اس)

SPLITTR یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای حساب و کتاب مبالغ خرج شده در سفر های گروهی است. یکی از ویژگی های مثبت این اپلیکیشن، این است که برای استفاده از آن نیازی به اتصال اینترنت ندارید و به صورت آفلاین کار می کند. همچنین در این برنامه می توانید ارزهای مختلف را هم به هم تبدیل کنید. می توانید در طول سفر هزینه هایتان را با ارز رایج مقصد وارد کنید و بعدا به واحد پولی مقصدتان تبدیل کرده و حساب و کتاب ها را انجام بدهید. هر بار که فعالیتی هزینه بر در مقصد انجام می دهید، می توانید افراد گروه را تگ کنید و در آخر سفر، این برنامه مبلغی که هر فرد باید بپردازد را به صورت هوشمند و به شکل پی دی اف برایتان ارسال می کند. این اپلیکیشن در حال حاضر تنها برای پلتفرم آی او اس در دسترس است، اما به زودی نسخه ی اندرویدی این اپ هم ارایه می شود.

اپلیکیشن های مشابه: Splitwise

اسپلیتر

۳- PRAVA (آی او اس و اندروید)

این اپلیکیشن مثل اولین اپلیکیشن این لیست یعنی TRAVEFY برای مدیریت برنامه های سفر حسابی به کارتان می آید. اپلیکیشن PRAVA نسبت به گزینه ی اول یک برتری بزرگ دارد و آن هم این است که نه تنها می توانید از طریق این اپلیکیشن به دیگر افراد گروه پیام بفرستید، بلکه می توانید لوکیشن تان را هم با آنها به اشتراک بگذارید. این ویژگی خصوصا برای وقت هایی که قصد دارید اعضای گروه را در یک محیط جدید و نا آشنا دور هم جمع کنید مفید است و باعث می شود همه  افراد به راحتی به محل مورد نظر دسترسی پیدا کنند.

اپلیکیشنهای مشابه : Friendlynk و Vamoos

پراوا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد