بلیط هواپیما

اپلیکیشن هایی با قیمت های باورنکردنی در اپ استور

از وجود این اپلیکیشن های گرانقیمت بی خبرید! 

گذشته از اپلیکیشن هایی که رایگان در اختیار کاربران اپ استور قرار می گیرد، بعضی از آنها برنامه های پولی و گرانقیمتی هستند که شاید تا حالا تصورش را هم نکرده اید. همانطور که می دانید تعداد اپلیکیشن های رایگان بسیار بیشتر از پولی است ولی در عین حال ممکن است با وجود رایگان بودن در فرایندهای دیگر برنامه از شما پولی طلب کنند. بطور کل کاربران به جهت رایگان بودن آنها، محتوایی باکیفیت پایین نصیبشان می شود، ولی در این میان افرادی هستند که رقم های بالایی برای دسترسی به یک اپلیکیشن پرداخت می کنند. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

اپلیکیشن های گران قیمت
مطالب مرتبط:
رتبه بندی برترین اپلیکیشن های موبایل در سال ۲۰۱۷
برترین اپلیکیشن های iOS امسال را بشناسید

اپ‌استور با بیش از ۹۰۰ هزار اپلیکیشن در حال حاضر بزرگ‌ترین فروشگاه اپلیکیشن دنیا است. این تعداد اپلیکیشن در واقع مجموع اپلیکیشن جدید پولی و رایگان این فروشگاه است. بنا به اعلام Flurry که در زمینه‌ی تجزیه و تحلیل آمار اپلیکیشن‌ها فعالیت دارد، حدود ۹۰ درصد از اپلیکیشن‌های سیستم‌عامل آی‌او‌اس هم‌اکنون به طور رایگان در دسترس تمام کاربران قرار دارد و در این بین اپلیکیشن‌هایی با قیمت‌های نجومی نیز در این فروشگاه منتشر شده‌اند.

هم‌اکنون بیشترین قیمتی که توسعه‌دهندگان می‌توانند برای یک اپلیکیشن آی‌او‌اس در اپ‌استور تعیین کنند معادل ۹۹۹.۹۹ دلار (۶۳۸ یورو) است. هنگامی که اپ‌استور کار خود را آغاز کرد، یکسری اپلیکیشن با قیمت‌های بسیار بالا و غیر منطقی در این فروشگاه منتشر شده بود. یکی از این اپلیکیشن‌ها I Am Rich بود؛ اپلیکیشنی که کاری انجام نمی‌داد و فقط به کاربران اعلام می‌کرد که شما ثروتمند هستید.

به هرحال امروزه سقف ۹۹۹.۹۹ دلاری اپ‌استور جلوی سوءاستفاده‌ی توسعه‌دهندگان را گرفته و فقط اپلیکیشن‌های قانونی، سالم و با کیفیت بالا می‌توانند چنین مبلغی را به عنوان قیمت تعیین کنند.

در حال حاضر فقط چهار توسعه دهنده در اپ‌استور برای اپلیکیشن‌های خود قیمت ۹۹۹.۹۹ دلاری تعیین کرده‌اند. یکی از این اپ‌ها VIP Black نام دارد. در توضیحات این اپ گفته شده که کاربران با داشتن آن می‌توانند از تجربه‌های مخصوصی مثل هدایای شگفت‌انگیز، آپدیت رایگان، پکیج‌های خوش‌آمد گویی، نرخ‌های انحصاری، دسترسی اولویت‌دار و دیگر مزایای خاص سرویس‌های لوکس همکار iVIP Ltd بهره ببرند.

اگر پرداخت مبلغی نزدیک به ۱۰۰۰ دلار برای یک اپلیکیشن کافی نیست، بد نیست بدانید VIP Black از خریداران درخواست می‌‌خواهد تا تایید کنند که درآمد آن‌ها بالای یک میلیون یورو است. در ادامه با زومیت همراه باشید تا مروری بر گران‌قیمت‌ترین اپلیکیشن‌های اپ‌استور داشته باشیم.

اپلیکیشن های گران قیمت

VIP Black

از این اپ به عنوان «اپلیکیشن میلیونرها» یاد می‌شود. VIP یک اپلیکیشن اختصاصی در دسته‌بندی سبک زندگی است. کاربران این اپ به خدمات ویژه‌‌ی سرویس‌های همکار iVIP در سراسر جهان دسترسی کامل خواهند داشت و کارکنان iVIP برای رفع تمام نیازهای کاربران آماده و در دسترس‌ هستند. همانطور که اشاره شد، برای خرید این اپلیکیشن باید اثبات کنید که درآمد شما حداقل یک میلیون یورو است. قیمت این اپلیکیشن نیز ۹۹۹.۹۹ دلار است.

BarMax CA

BarMax که توسط فارغ التحصیلان دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد ساخته شده، یک دوره مرکز آزمون جامع درسی است. تمامی دروس مورد نیاز برای آیفون و آیپد در دسترس است و کاربران می‌توانند تقریبا در هر کجا به مطالعه‌ی دروس مورد نظر خود بپردازند. نمرات دانشجویان BarMax نسبت به میانگین ایالتی، ۲۰ نمره بیشتر بوده است. این اپلیکیشن هم قیمتی ۹۹۹.۹۹ دلاری دارد.

‌Agro

اپ Agro به تولید غذا، پخت غذاهای سالم‌تر، مدیریت تاثیر محیط بر کشاورزی و تولید انرژی از گیاهان ارتباط دارد. اپلیکیشن Agro به کاربر اجازه می‌دهد تا با مشتریان ملاقات کنند، یک گزارش بازرسی تکمیل کنند، خریدهای مشتریان را تا پس از انجام مراحل اداری معلق نگه دارند و سپس زمان ارسال را به اطلاع مشتری برسانند. برای خرید Agro باید مبلغ ۹۹۹.۹۹ دلار ناقابل از جیب‌تان پرداخت کنید.

MobiGage NDI

MobiGage یک اپلیکیشن مترولوژی برای آیفون است و از آن به منظور بررسی قطعات تولید شده استفاده می‌شود. با MobiGage می‌توان نقشه‌های مورد نیاز را ایجاد، ویرایش و اجرا کرده و سپس پروسه‌ی بازرسی را به طور خودکار انجام داد. این اپلیکیشن بدین منظور طراحی شده تا به طور خاصی با سیستم‌های اندازه‌گیری صنعتی NDI مرتبط باشد. این اپلیکیشن هم مانند سه اپلیکیشن بالا ۹۹۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

Preebs

Preebs با این هدف ساخته شده تا رفت‌ و آمدهای کاری را با ارائه‌ی کوپن و بازی جذاب‌تر کند. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد تا بیلبوردهای مسیر رفت و آمد خود را سفارشی‌سازی کنند. البته ما فکر می‌کنیم که شاید این اپلیکیشن جعلی باشد. قیمت تعیین شده برای Preebs معادل ۷۹۹.۹۹ دلار است.

ساعت آبی چیست؟ چگونه چنین ساعتی کار می کند؟
ساعت آبی چیست؟ چگونه چنین ساعتی کار می کند؟
گوشیتان را در سفر بدون نیاز به سیم شارژر کنید!
گوشیتان را در سفر بدون نیاز به سیم شارژر کنید!
ناامن‌ترین ابزار ارتباطی دنیای مجازی را بشناسید
ناامن‌ترین ابزار ارتباطی دنیای مجازی را بشناسید
هوشمندترین چمدان جهان!
هوشمندترین چمدان جهان!