اپلیکیشن های پروازی کاهش دهنده استرس در سفر

سفر در فصل تعطیلات، به خاطر جمعیت زیاد و تاخیر در پروازها تجربه آرام بخشی نخواهد بود. اما با حضور اپلیکیشن های جدیدی که به آنها «جستجوی پرواز» گفته می شود، استرس این کار سخت را کمتر می شود. این نرم افزارها که به آسانی قابل دانلود بر روی گوشی و تبلت ها می باشند، نه تنها پرواز شما را دنبال می کنند و شما را از تاخیرها با خبر می سازند، بلکه اغلب فراتر هم می روند و به شما اجازه می دهند موقعیت دقیق خود را در ارتفاع ۴۰۰۰۰ پایی ببینید و حتی در توقفهای ۶ ساعته بین پروازها اطلاعات لازم مانند بهترین مکان ها برای غذا خوردن را به شما نشان می دهند. ما تعدادی از بهترین نرم افزارها را برای معرفی به شما انتخاب کرده ایم:

FlightAware Flight Tracker

• FlightAware Flight Tracker

Android, IOS
علی رغم ردیابی موقعیت زمانی و مکانی واقعی هر پرواز تجاری در سراسر جهان، Flight Aware می تواند به شما موقعیت تقریبی آنهایی که در حال پرواز هستند را نیز نشان دهد. یک سیستم GPS شما را قادر می سازد تا موقعیت تقریبی خود را بدست آورید، سپس ببینید که در حومه شما چه هواپیماهایی وجود دارند و به راحتی می توانید آنرا بزرگنمایی کنید.

FlightTrack+

• FlightTrack

Android, IOS
بر اساس آمار موسسه چادویک وابسته به دانشگاه DePaul، از کل مسافران خطوط هوایی که روز به روز در حال افزایش هستند، بیش از ۳۵ درصد آنها، از ابزار دیجیتالی و الکترونیکی
( گوشی، تبلت و …) استفاده
می کنند اما فقط ۱۰درصد از سرویس WiFi استفاده می کنند. این نرم افزار خدمات offline نیز ارائه می دهد و شامل آخرین تغییرات تاخیر در پروازها، گیت ها و کنسلی ها در بیشتر از ۳۰۰۰ فرودگاه می شود. همینطور یک نقشه با قابلیت بزرگنمایی فوق العاده دارد.

FlightBoard+

• FlightBoard

Android, IOS
گاهی اوقات تمام چیزی که شما نیاز دارید یک تابلوی اطلاعات پرواز ساده است؛ اطلاعاتی که در هر فرودگاه به صورت یک لیست وجود دارد (شامل پروازهای ورودی و خروجی) که به آسانی
می توانید آنرا ببینید. این دقیقا همان چیزی است که Flight Board به شما ارائه می دهد و با بیش از ۱۴۰۰ خط هوایی و ۳۰۰۰ فرودگاه در ارتباط است که در هر ۵ دقیقه اطلاعات آن به روز می شود.

GateGuru+

• GateGuru

Android, IOS
این نرم افزار تمام قابلیت های یک اپلیکیشن پروازی را ارائه می دهد. GateGuru برنامه روزانه سفری شما را مرتب
می کند. وقتی جزئیات در این نرم افزار تنظیم شود، می توانید برنامه خود را به عنوان ورودی به آن بدهید و Gate Guru با جزئیات، اطلاعات مربوط به check in، وضعیت آب و هوای فعلی فرودگاه، زمانهای حدودی انتظار و جدیدترین نرخ های کرایه ماشین را در اختیار شما قرار می دهد.

TripTracker

• TripTracker

IOS
اگر بگوئیم که این یک نرم افزار کامل است، بازهم کم گفته ایم. Trip Tracker علاوه بر اینکه خبر وضعیت زمان واقعی پروازها را می دهد، در هر دقیقه تغییرات برنامه پروازها، اخبار آب و هوا و حتی اطلاعات مربوط به هتل و اجاره ماشین را اعلام می کند و به صورت کاملا خودکار بر روی گوشی شما به روز می شود.

با گوشی های پرفروش ۲۰۱۶ آشنا شوید
از توکیو به پاریس بروید بدون ترک زمین!
ربات ها جایگزین نیروی انسانی می شوند
امکان گپ و گفت گروهی در فیس بوک میسر شد

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code