در سفر با این اپلیکیشن به راحتی دوچرخه کرایه کنید

کرایه آسان دوچرخه با spinlister

دوچرخه سواری یکی از تفریحات مفرح و شادی است که در خیلی از شهرهای دنیا راهی برای رفت و آمد در شهر هم هست. شهرهای دوچرخه دوست زیادی در دنیا هستند که در آن ها فقط با کرایه یک دوچرخه می توانید به راحتی در شهر سفر کنید و جاذبه های دیدنی را ببینید بدون اینکه مجبور باشید کرایه ای بابت تاکسی بدهید. امروز با اپلیکیشن های مختلفی که آمده سفر و تفریحات مختلف راحت تر شده، یکی از این اپلیکیشن ها، Spinlister هست که با آن به راحتی می توانید هر وقت دوست داشتید دوچرخه کرایه کنید. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا از این اپلکیشن بیشتر حرف بزنیم.

اپلیکیشن کرایه دوچرخه
مطالب مرتبط:
فن آوری هایی که سفر را راحت تر می کنند
چطور فن آوری موبایل دنیای سفر را تغییر می دهد؟

Spinlister برای کرایه ی دوچرخه و وسایل اسکی و موج سواری به کار می رود. برای استفاده از این امکان هم می توانید به سایت spinlister  بروید و هم می توانید اپلیکیشن آن را روی گوشی همراهتان بریزید. با رفتن به این سایت مشخصات دوچرخه های مختلف در هر محل و نرخ ها را می بینید و با مقایسه ی آن ها بهترین دوچرخه را برای خود انتخاب می کنید. در صفحه اول سایت به شهرهای پر گردشگری مثل آمستردام، لندن، نیویورک و … برمی خورید که با کلیک بر روی این شهرها با انبوهی از دوچرخه ها روبرو می شوید که می توانید بعد از بررسی سر فرصت آن ها را انتخاب کنید.

دوچرخه

در همین سایت گاهی تخفیف های خیلی خوبی ارائه می شود و می توانید دوچرخه ها را با قیمتی خیلی پایین تر از جاههای دیگر کرایه کنید. این وبسایت سال ۲۰۱۱ راه افتاد و دفتر اصلی اش در شهر کالیفرنیا است. دو سال بعد در سال ۲۰۱۳ اپلیکیشن آن هم به بازار آمد و بعدها تجهیزات موج سواری و اسکی هم به آن اضافه شد.

کرایه دوچرخه

این اپلیکیشن در بیشتر از ۱۰۰ کشور دنیا استفاده می شود و در آن هم می توانید دوچرخه کرایه کنید و هم دوچرخه خودتان را کرایه دهید و پول دربیاورید. هر کدام از تجهیزاتی که این سایت آن ها را کرایه می دهند آنقدر سنگین هستند که هیچ کس در سفرهای خارجی آن ها را نمی تواند با خود ببرد برای همین این سایت با کرایه این تجهیزات انجام این تفریحات را خیلی راحت می کند. در این سایت به راحتی می تواند بررسی کنید و ببینید که فاصله این تجهیزات تا محل اقامت شما چقدر است و هر کدام نزدیک تر بود را برای خودتان انتخاب کنید. این  اپلیکشن مخصوصا در شهرهایی که بیشتر از دوچرخه استفاده می کنند طرفداران زیادی دارد.

سفری متفاوت با اپلیکیشن جدید هیلتون
سفری متفاوت با اپلیکیشن جدید هیلتون
چمدانی که تبدیل به میز کار شما می‌شود
چمدانی که تبدیل به میز کار شما می‌شود
۷ اپلیکیشن که در سفر به لندن لازم تان می شود
۷ اپلیکیشن که در سفر به لندن لازم تان می شود
با این اپلیکیشن ها در سفرتان درآمد کسب کنید
با این اپلیکیشن ها در سفرتان درآمد کسب کنید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code