alexaa

فن آوری هایی که سفر را راحت تر می کنند

فن آوری های سفر

با پیشرفت هایی که امروز شاهدش هستیم سفر آسان تر از هر زمان دیگریست. اگر فقط یک گوشی هوشمند داشته باشید امکانات زیادی پیش روی شماست که گشت و گذار و سفر به دوردست ترین نقاط را هم راحت می کند چون می توانید در همین گوشی اپلیکیشن هایی را دانلود کنید که سفری پیشرفته را برایتان رقم بزنند. الی گشت را همراهی کنید تا با فن آوری های آسان کننده ی سفر آشنا شوید.

دیگر به کلید اتاق هتل، نیازی ندارید

مطالب مرتبط:
چطور فن آوری موبایل دنیای سفر را تغییر می دهد؟
۴ ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر

هتل های زنجیره ای زیادی در دنیا هستند که درب اتاق هایشان طوری برنامه ریزی شده که می توانید با گوشی هوشمندتان قفل آن ها را باز کنید. فقط کافیست اپلیکیشنی را دانلود کنید تا از این به بعد به جای کلید انداختن، با زدن یک دکمه گوشی در را باز شده ببینید!

قفل در با موبایل

با خودروی شخصی به سفر می روید اما رانندگی نمی کنید!

ماشین های نسل آینده تقریبا به طور کامل طراحی شده اند و شرکت های خودروسازی بزرگ مثل مرسدس بنز در حال آماده کردن خودروهای بدون سرنشین هستند تا خود ماشین، همه ی مراحل رانندگی را به طور خودکار انجام دهد. شاید سفری که در آن مجبور به رانندگی نباشید برایتان لذت بخش تر باشد.

در همه جا حیوان خانگی تان همراه شماست

خیلی سخت است که در همه ی سفرها نمی توان حیوان خانگی را همراه خود برد اما با Petcube می توانید هر لحظه حیوان خود را ببینید و حتی با او حرف بزنید. این وسیله دوربین کوچکی است که با گوشی هوشمندتان در ارتباط است و تصاویر زنده ای از حیوان را نشان می دهد.

دیگر صداهای مزاحم اطراف شما را کلافه نمی کند

هدفون های جدیدی طراحی شده اند که سرو صدای اطراف را کاملا کاهش می دهند تا در هنگام هر گونه مزاحمت های صوتی از آن ها استفاده کنید.

هدفون

امکان ندارد در شهرهای جدید گم شوید

به سفر می روید تا در شهری جدید گشت و گذار کنید و مکان های دیدنی اش را ببینید از آن جایی که در شهری غریب هستید احتمال گم شدنتان زیاد است ولی با نقشه های گوگل هیچ وقت گم نمی شوید و به راحتی می توانید مسیرتان را پیدا کنید.

نگران خانه خود نباشید

در سفر قرار است که چند روزی خانه ی خود را رها و به شهری دیگر بروید، اگر می خواهید سفری لذتبخش داشته باشید باید خیالتان از خانه راحت باشد. کلیدهای هوشمندی هستند که می توانید با آن ها در را قفل کنید و با گوشی تان کاملا رفت و آمد ها را زیر نظر بگیرید.

همیشه مترجم حضوری همراهتان است

درست است که گوگل ترنسلت بعضی از اصطلاحات و عبارات را به درستی ترجمه نمی کند اما می تواند در یک سفر خارجی برایتان مفید باشد. این برنامه هنوز در حال کامل شدن است و هر روز بهتر می شود.

ترنسلیت

دیگر چمدان هایتان گم نمی شود

چمدان های زیادی به بازار آمده اند که در آن ها سیستم ردیابی کار گذاشته شده است! می توانید در صورت گم شدن این چمدان ها به راحتی آن ها را با گوشی تان ردیابی و پیدا کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد