اپلیکیشن White Noise شما را به طبیعت نزدیک می کند!

صدای طبیعت را همراهتان داشته باشید.

White Noise اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید و آی‌او‌اس است که مجموعه‌ای از صداهای آرامش‌بخش همچون صدای بارش باران، آواز پرندگان و‌… را در اختیار شما قرار خواهد داد. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
با این اپلیکیشن ها زمان را در دست بگیرید!
۹ اپلیکیشن کاربردی برای سفر
اپلیکیشن

اگر از علاقه‌مندان به موسیقی باشید احتمالا به تأثیر فوق‌العاده‌ی موسیقی در آرامش ذهنی اذعان خواهید داشت. در یک تحقیق علمی و با بررسی امواج مغزی مشخص شده است که گوش دادن به یک موسیقی راک، نه‌تنها ذهن را آرام نمی‌کند، بلکه فعالیت‌های مغزی و امواج آن را به‌شدت افزایش می‌دهد. در مقابل شخص مورد آزمایش بعد از دقایقی، به یک موسیقی آرام و هارمونیک گوش می‌دهد که این بار شاهد امواج آرام و نرمال ذهنی هستیم. برخلاف مبحث غم و شادی در موسیقی که مخالفان سرسختی برای نقض نظریه‌ی «گوش دادن به موسیقی شاد انسان را شاد و گوش دادن به موسیقی غمگین انسان را محزون می‌کند» دارد، این بحث کاملا مورد پذیرش همه قرار گرفته است و علاقه‌مندان به موسیقی‌های راک و خشن نیز می‌دانند که از گوش دادن به این موسیقی‌ها، هر چیزی که نصیبشان شود، آرامش بخشی از آن نیست. White Noise اپلیکیشنی استاندارد و هوشمند است که مجموعه‌ای از صداها و موسیقی‌های آرام‌بخش را که اصطلاحا به White Noise معروف شده‌اند، در خود جمع‌آوری کرده است تا اگر بنا بر هر دلیلی نیاز به آرام و خلوت شدن ذهن خود داشتید، بتوانید با گوش دادن به آن‌ها این امر را سرعت ببخشید.

White Noise از صداهای طبیعت استفاده می‌کند و این واقعیت را یادآوری می‌کند که هر آنچه انسان برای یک زندگی آرام لازم دارد، در طبیعت خدادادی وجود دارد. از دارو و تغذیه گرفته تا آرامش روحی. خوشبختانه صداهای موجود در White Noise به‌صورت آفلاین قابل استفاده هستند و برای گوش دادن به آن‌ها نیازی به ارتباط اینترنتی نخواهید داشت. اگر به صدای طبیعت همچون صدای بارش باران در محیط‌های مختلف، صدای آبشار و موج دریا، صدای آواز پرنده‌ها و‌… علاقه دارید و دوست دارید این صداها را همیشه و همه جا در کنار خود داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم این اپلیکیشن را به هیچ وجه از دست ندهید. در بخش دیگر برنامه نیز می‌توانید این صداها را به‌طور هم‌زمان پخش کنید و برای مثال با پخش هم‌زمان صدای بارش باران و صدای آواز پرندگان یک فضای دلنشین و خاص را به وجود بیاورید. White Noise در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است که در نسخه‌ی پولی ویژگی‌هایی همچون نبود تبلیغات، امکان پخش صدا در پس‌زمینه و همچنین استفاده از صداهای موجود برای آلارم گوشی قابل دسترس خواهند بود. البته پیشنهاد می‌کنیم که از ویژگی آلارم برنامه استفاده نکنید، چرا که تجربه نشان داده است شنیدن صداهایی که به‌عنوان زنگ بیدار باش برای گوشی تنظیم می‌کنیم بعد از مدتی، باعث استرس و نگرانی خواهد شد از همین رو بهتر است صداهای آرامش‌بخش این برنامه و همچنین هر صوت دیگری را که به آن علاقه دارید، به‌عنوان زنگ بیدارباش، تماس و‌… قرار ندهید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

اپلیکیشن

ویژگی‌ها

  • دارا بودن صداهای آرامش‌بخش از طبیعت
  • وجود صدای بارش باران در شرایط مختلف
  • امکان پخش همزمان صوت‌ها
  • دسترسی آزاد به تمام صداها در نسخه رایگان
معرفی چهار نرم افزار کاربردی برای سفر
معرفی چهار نرم افزار کاربردی برای سفر
رونمایی از ربات های جدیدی که چمدان ها را حمل می کنند
رونمایی از ربات های جدیدی که چمدان ها را حمل می کنند
با برنامه Panorama 360 بهترین تصاویر ۳۶۰ درجه را ثبت کنید
با برنامه Panorama 360 بهترین تصاویر ۳۶۰ درجه را ثبت کنید
مساله گران فروشی گوشی های موبایل در مسیر حل شدن
مساله گران فروشی گوشی های موبایل در مسیر حل شدن

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code