نام این رستوران های چارلستون را فراموش نکنید(بخش اول)

رستورانهای درجه یک

این شهر کوچک جذاب بر روی دریا معلق است و درختان نخل در مرکز این شهر شلوغ با مغازه‌های کوچک و کافه‌های محلی تلفیق جالبی به وجود آورده است.

راه رفتن در امتداد خیابان شاه  (King Street)در این شهر، احساس آرامش خوبی را برای بازدیدکنندگان به وجود می‌آورد. در چارلستون معماری قرن ۱۸ به خوبی به نمایش گذاشته شده است و ساختمان‌ هایی که با سبک ویکتوریا و گرجستان ساخته شده‌، در آن دیده می ‌شوند. از سویی دیگر، بسیاری از ساختمان ‌های قدیمی و رستوران ‌ها در این شهر بازسازی شده ‌اند. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
بهترین رستوران‌های فرودگاهی در سرتاسر جهان
بهترین رستوران های کوالالامپور

رستوران Chophouse

رستوران‌ Chophouse به دلیل ارائه استیک ‌های لذیذ و آبدار معروف هستند. در این رستوران آمریکایی انواع استیک ‌ها به علاوه مخلفات گوناگون سرو می ‌شود. این رستوران‌ بسیار شناخته شده و حرفه ‌ای است، به طوری که نام آن در میان ۱۷ رستوران برتر که در سال ۲۰۱۵ از سوی سایت Yelp اعلام شد، دیده می ‌شود. در این رستوران‌، ماکارونی لذیذ خرچنگ و مخلوطی از پنیر و ذرت خیلی تند به علاوه نوعی کرم مخصوص عرضه می‌ گردد.

نوع رستوران: فول سرویس

ساعات کار: ۴ بعد از ظهر تا ۲ نیمه شب

دلیل معروف بودن آن: استیک‌های برتر

 

رستوران‌  Hominy Grill

رستوران‌ Hominy Grill  به دلیل وعده غذایی brunches که ترکیبی از صبحانه و ناهار می ‌باشد و بسیار وسوسه انگیز است، شهرت دارد. این رستوران‌ منعکس کننده احساسات ناسیونالیستی ویرجینیای جنوبی نیست، بلکه در مرکز تجاری این شهر به عرضه غذاهای لذیذ خود می ‌پردازد.

در این رستوران، میگو و بلغور‌های خوشمزه به علاوه گوجه ‌فرنگی‌ های نارس سرخ شده و ترد سرو می ‌شود. رستوران مورد بحث در سال ۱۹۶۶ تأسیس شد، مالک آن رابرت استهلینگ است و هدف آن پخت غذاهایی به سبک آمریکای جنوبی است.

سفارش کیک کوچک هالیپینو که از خمیر ذرت درست می ‌شود و به سرعت نیز طبخ می ‌گردد برای شروع مناسب است. برای ادامه می‌ توانید گوشت دنده دودی و یا حتی مقداری مرغ نیمه سرخ شده سفارش دهید. سفارش خود را می‌توانید با کمی ژامبون و سبزیحات به دلخواه خودتان تکمیل کنید.

درجه رستوران: متوسط

ساعات کار: ۷:۳۰ صبح تا ۹:۳۰ شب

دلیل شهرت: میگو و بلغور

 

رستوران Coast Bar & Grill

این رستوران در منطقه ‌ای از شهر واقع شده که از فضایی باز و هوای آزاد برخوردار است. درختان نخل در داخل عمارت رستوران و روی صفحات اصلی منوی غذا به چشم می ‌خورد و امکان انتخاب غذاهای دریایی مانند سوپ خرچنگ ساحلی و سالاد صدف خوراکی سرخ شده برای مشتریان وجود دارد.

در این رستوران خرچنگ تیلاپیای پوست گرفته شده که با خرچنگ، پیاز، کرم پارمسان، و لوبیا سبز سرخ شده در صدر غذاها قرار دارد.  همچنین غذاهای تخصصی مانند کیک کارولینای خرچنگ نیز که با لیموی لذیذ پخته شده نیز در آن سرو می ‌شود.

درجه رستوران: فول سرویس و درجه یک

ساعات کار: ۰۵:۳۰ بعد از ظهر تا ۱۰:۰۰ شب (روزهای جمعه و شنبه تا ۱۱ شب)

دلیل شهرت: محوطه باز

مثلث برمودایی دیگر کشف شد! مرگبارتر از قبلی
گردشگری در افسانه ای ترین زندان تاریخ
افزایش ۵۰ درصدی ورود گردشگران آمریکایی به ایران
جورجیا، ایالتی با عجایب هفتگانه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code