این کارهای هیجان انگیز را در مالدیو انجام دهید

در مالدیو چه کنیم؟

مالدیو با آب و هوای بی نظیر، خانه های ییلاقی که در پهنه ی آب شفاف و زلال گسترده شده است و هر کسی را وسوسه به شنا کردن در خود می کند، سواحل شنی و نخل های بلند و پیج و تاب خورده به هم، یک مقصد رویایی و تجسم بهشت است. حتی اگر فقط به مالدیو بروید و هیچ کاری به جز لم دادن در زیر درخشش نور خورشید و دیدن غروب اقیانوس هند نکنید، باز هم سفری خاطره انگیز خواهد بود. با این وجود کارهای زیادی وجود دارد که در سفر به مالدیو می توانید انجام داده و تجربه کنید، تجربه هایی که قطعا در هیچ کجای دیگر این کره ی خاکی نمی توانید مانند آن را داشته باشید. همراه الی گشت باشید:

سفر به مالدیو

غواصی

مطالب مرتبط:
بهترین اقامتگاه های مالدیو برای غواصی
چه طور به مالدیو ارزان سفر کنیم؟

مالدیو یکی از اولین مقاصد غواصی روی زمین است و اگر قرار باشد یک بار برای همیشه این ورزش را امتحان کنید، باید در مالدیو باشد. در این جزیره مناطق ارزان غواصی زیادی وجود دارد که مخصوصا برای افرادی که خیلی حرفه ای نیستند مناسب هستند. موجودات دریایی مشهور این جزیره عبارتند از کوسه ها، ماهی های پهن برقی و لاک پشت های دریایی، که وجود آب های شفاف به مانند کریستال کمک می کند  تا یک تجربه ی بی نظیر از غواصی در آب های ولرم مالدیو در کنار این حیوانات حیرت آور داشته باشید.

غواصی در مالدیو

موج سواری

مالدیو از درجه یک ترین مقاصد موج سواری در جهان است و منطقه ی Cinnamon Dhonveli در آن، موج سواران حرفه ای زیادی را به سمت خود می کشاند. اگر شما در این زمینه فردی آماتور باشید شاید با خودتان فکر کنید پس این منطقه فرای مهارت های شماست و بهتر است به آنجا نروید اما اشتباه نکیند چون مطمئنا دیدن موج سواران حرفه ای که با موج های بزرگ دست و پنجه نرم می کنند را دوست خواهید داشت و از آنها می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید، علاوه بر این در این منطقه کلاس غواصی هم برگزار می شود پس این فرصت را از دست ندهید.

شامی رمانتیک در غروب آفتاب

بدون شک یکی از رمانتیک ترین مکان های روی زمین مالدیو است و اگر زوج باشید و بخواهید برای تعطیلاتی آرام در کنار هم جایی را انتخاب کنید، هیچ جایی بهتر از مالدیو نمی توانید پیدا کنید. رستوران های خوب ساحلی در مالدیو کم نیستند، اگر چه شاید قیمت غذا در آنها کمی زیاد باشد اما کیفیت بسیار بالای غذا و طعم آن، پیشخدمت خصوصی و سرویس دهی عالی، آن را جبران می کند. علاوه بر این، تجربه ای است که ممکن است دیگر بدست نیاورید بنابراین حتی برای یکبار هم که شده یکی از رستوران های ساحلی را در آن امتحان کنید.

شامی رمانتیک در غروب آفتاب

گشت و گذار در جزیره

چه باور کنید و چه نکنید، مردم زیادی در این جزیره سکونت دارند و گذران زندگی می کنند. در صورت سفر به مالدیو حتما به جزایر کوچک و بزرگ اطراف هم بروید و از نزدیک با سبک زندگی آنها آشنا شوید که خود می تواند یک تجربه ی منحصر بفرد باشد. مردم این جزایر هم مسلمان هستند پس بهتر است لباس مناسب را فراموش نکنید.

پدل بردینگ ایستاده (Stand Up Paddle boarding)

اگر علاقه ای به موج سواری ندارید اما آب را دوست دارید، پدل بردینگ انتخاب خیلی خوبی است. آب های آرام مالدیو برای پدل بوردینگ بسیار عالی و مناسب هستند، بیشتر جزایر آن با موج های نرم و راحت محاصره شده اند. می توانید در خلیج های آرام آن با خیال آسوده پارو بزنید و در همین حین ماهی های کوچک و بزرگی را که در آب های شفاف شنا می کند را ببینید و لذت ببرید.

پدل بردینگ ایستاده

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد