آشنایی با باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا

باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا

باغ ها همیشه از جاذبه هایی هستند که طبیعت و آرامش بینظیرشان گردشگران را به خود جلب می کند، بعضی از باغ ها آنقدر خاص و افسون گرند که به شهرت جهانی رسیده اند و زیبایی طبیعتشان هر بازدیدکننده ای را شیفته می کند. باغ گرمسیری نونگ نوچ (Nong Nooch)  پاتایا از این دست از باغ هاست و بازدید از آن را نباید از دست داد، تایلند را همه به طبیعت چشم نوازش می شناشند پس تعجب انگیز نیست که در این کشور باغی را پیدا کنید که در زیبایی بی همتاست. در اینجا در میان درختان و گل های باشکوه قدم می زنید، در دریاچه ای تماشایی قایق سواری می کنید، بر پشت فیل های دوست داشتنی می نشینید و محو تماشای نمایش فرهنگی تایلند می شوید.  برای آشنایی بیشتر با باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا الی گشت را همراهی کنید.

باغ نونگ نوچ
مطالب مرتبط:
رفت و آمد در اطراف پاتایا
پاتایا شهر ساحلی خوش آب و هوای تایلند

اینجا باغی است که در آن ترکیب جذابی از زیبایی طبیعی، فرهنگ تایلندی و تفریحات خانوادگی را کشف می کنید. در بین باغچه هایی که به زیبایی هر چه تمام تر گل آرایی شده اند گردش و نمایش دل انگیز گل های استوایی رنگارنگ را تحسین کنید. همانطور که سرمست از عطر گل ها و چمن های تازه هستید تفریحاتی مثل دوچرخه سواری، فیل سواری و قایق سواری انتظارتان را می کشند. سوار یک قایق پارویی شوید و به دل دریاچه بزنید تا باغ شناور جذاب در جلوی چشمنتان ظاهر شود. حتی می توانید تور اتوبوس گردی داشته باشید، ریلکس و راحت بر روی صندلی اتوبوس بنشینید و تا می توانید از این همه زیبایی لذت ببرید.

مناظری زیبا از باغ نونگ نوچ

در گوشه ای از باغ نمایش های شاد، مهیج و پرزرق و برق را تماشا کنید و یا به بازدید از نمایشگاه ماشین های اسپورت بروید. حتما زمانی را در نظر بگیرید تا در نمایش های فرهنگی تایلندی شرکت کنید و در آنجا هر چه به فرهنگ سنتی تایلند مربوط است را یکجا ببینید. زیباترین بخش باغ گرمسیری نونگ نوچ، باغ های موضوعی و افسانه ای اش است، باغ هایی که جوایز زیادی را از نمایشگاه معروف گل چلسی برنده شده اند. در اینجا باغ هایی را پیدا می کنید که به گل ها و درختان بونسای، کاکتویس، ارکیده، نخل و رز اختصاص پیدا کرده اند. با گردش در باغ از دیدن چمن ها و پرچین های زیبا که در بین آن ها فواره ها، آلاچیق ها و حوضچه ها قرار گرفته است به شگفتی می افتید. در گوشه ای از باغ مجسمه های حیوانات و درختان هرس شده زیبایی خودنمایی می کنند که وادارتان می کنند خودتان را به آن سمت باغ برسانید.

مناظر باغ نونگ نوچ

حتی می توانید اینجا در سرزمین تایلند، باغ فرانسوی، باغ اروپایی، باغ استون هنج و چندین باغ دیگر را ببینید که همگی از بخش های مختلف باغ نونگ نوچ هستند. تماشای گل های قلبی باغ را از دست ندهید در اینجا همه گل ها به شکل قلب گل آرایی شده اند و با دیدن آن ها مملوء از عشق و محبتی جاودانه می شوید. در باغ یک پل آسمان به طول ۳ کیلومتر کشیده شده که با رفتن به روی آن چشم انداز زیبایی از باغ های پرپیچ و خم و شکل گل ها را از نمای بالا می بینید و چهره ای متفاوت از باغ را از نظر می گذرانید. می توانید در قسمت باغ وحش باغ از نزدیک حیوانات بامزه ای مثل آهو، طوطی و لاک پشت را ببینید و دنیای متفاوتشان را از نزدیک تجربه کنید.

درختان باغ نونگ نوچ

برای رسیدن به این باغ دل فریب باید از پاتایا ۴۰ دقیقه به سمت جنوب بروید، می توانید تاکسی و یا راننده شخصی کرایه کنید تا خودتان را به یکی از دل انگیزترین باغ های دنیا برسانید. این باغ هر روز باز است و هرینه ورودی اش شامل تماشای نمایش های فرهنگی آن هم می شود. در باغ رستوران هایی هست که غذاهای چینی، هندی و تایلندی سرو می کنند حتی می توانید با خودتان غذا بیاوید و در میان این همه مناظر طبیعی و زیبا پیکنیک برپا کنید.

چشم اندازهای جذاب باغ نونگ نوچ

منبع: expedia.co.in

معرفی هتل بلا اکسپرس پاتایا | ۳ ستاره
معرفی هتل بلا اکسپرس پاتایا | ۳ ستاره
هیجان ورزش های آبی در پوکت + ویدیو
هیجان ورزش های آبی در پوکت + ویدیو
گردشگر مسئولیت پذیر تایلند
گردشگر مسئولیت پذیر تایلند
معرفی هتل ۴ ستاره آسیا بانکوک+ تصویر
معرفی هتل ۴ ستاره آسیا بانکوک+ تصویر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code