باورتان می شود این ساختمان ها واقعی هستند؟!

ساختمان های عجیب دنیا

گاهی وقتی در حال قدم زدن در کوچه ها و خیابان های شهر هستیم ساختمان هایی را می بینیم که ظاهری بسیار عجیب و غریب دارند. معماری متفاوت این خانه ها که نشان از خلاقیت معمار آن ها دارد وادارمان می کند که دقایقی خیره به آن ها نگاه کنیم و حتی دلمان بخواهد در کنارشان عکس بیندازیم. از این خانه های عجیب و زیبا در نقاط مختلف دنیا زیاد پیدا می شود، الی گشت می خواهد در این پست شما را به دیدن عجیب ترین ساختمان های  دنیا دعوت کند، ما را همراهی کنید.

سختمان عجیب
معماری متفاوت
عجیب ترین خانه ها

برخی از این ساختمان ها سوژه های نابی برای عکاسی کردن و گرفتن عکس های به یادماندنی هستند. این سازه ها گاهی به یک جاذبه در شهر مبدل می شوند و دلیل جذب و سفر کردن بسیاری از گردشگران می شوند. جالب است بدانید برخی از آنها در شهرهای کوچک و ناشناخته ی دنیا هستند و برخی نیز در شهرهای بزرگ و معروف. اما آنچه که آنها را معروف و جذاب می کند استفاده ی خلاقانه از معماری در طراحی آنهاست.

ساختمان برعکس
زیباترین خانه ها
معماری عجیب

شهری را تصور کنید مملو از ساختمان های عجیب!
ساختمان هایی که دیگر صاف و ساده بالا نرفته اند، ساختمان های که با کلیشه های ذهنی ما متفاوت هستند. زندگی کردن در چنین شهری می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد.

عجیب ترین خانه های دنیا
خانه های عجیب جهان
ساختمان های واقعی

ساختن چنین بناهایی هر چند سخت اما به خوبی می تواند به صنعت گردشگری یک شهر کمک کرد، نمای منحصر به فرد این سازه ها جنبه ی توریستی به شهرها می دهند.

عجیب ترین ساختمان ها
خانه سبدی
خانه وارونه
ساختمانی عجیب

ساختن چنین سازه هایی بسیار سخت و پیچیده است، چرا که اگر در طراحی آنها اشتباهی صورت بگیرد ممکن است هزینه ی بسیار زیادی از بین برود و آن طور که باید به نتیجه مطلوب نرسد. برای طراحی این بناها متخصصین ماهر معمار، ماه ها روی پروژه های معماری شان زمان صرف می کنند، از همین رو این بناها از نظر اقتصادی ارزش بسیاری دارند

عجیبترین ساختمان ها
ساختمانی عجیب
خانه ای زیبا
وجود ۹ جهنم در شهر بپو ژاپن!+ تصویر
وجود ۹ جهنم در شهر بپو ژاپن!+ تصویر
بهترین سواحل لنکاوی برای گذراندن تعطیلات
بهترین سواحل لنکاوی برای گذراندن تعطیلات
خیابان نوسکی، معروف ترین خیابان روسیه
خیابان نوسکی، معروف ترین خیابان روسیه
باغ الکساندر در مسکو، باغ یادبود پیروزی ها
باغ الکساندر در مسکو، باغ یادبود پیروزی ها

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code