وب سایت هایی که زبان شما را تقویت می کنند

برای آنهایی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند

اگر یادگیری زبان برای شما هم به یک معضل تبدیل شده است، با کمک سایت های زیر به بهبود این مهارت هایتان کمک کنید.

برای یادگیری درست زبان باید بخش های مکالمه، تلفظ صحیح, لغات و درک مطلب را هم زمان پیش ببرید اما خیلی از افراد درک غلطی از آموزش زبان دارند و آن هم تنها به حفظ لغات ختم می شود. با الی گشت همراه باشید تا شما را با ۳ وب سایتی که از مبتدی تا حرفه ای انگلیسی را به شما آموزش می دهد، آشنا کنیم. روش آموزش این سایت ها با تمرکز بر بخشهایی غیر از لغات طراحی شده است.

آموزش زبان انگلیسی

تقویت مکالمه با Speaking24

تقویت مکالمه زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین بخش‌های یادگیری این زبان خارجی است. راه‌های زیادی برای تقویت مکالمه وجود دارد؛ اما وب‌سایت Speaking24 می‌تواند مهارت شنیداری و مکالمه شما را چندین مرحله جهش دهد.

مثل بسیاری از ما که در ایران قصد داریم زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم، افراد بسیاری در نقاط مختلف جهان تلاش می‌کنند که راحت انگلیسی صحبت کنند. وب‌سایت speaking24.com با گرفتن برخی اطلاعات مرتبط با مهارت شما در زبان انگلیسی، لیستی از افراد مشتاق که دوست دارند مثل شما زبان انگلیسی خود را تقویت کنند یا برای بهتر شدن زبان انگلیسی دیگران تلاش کنند، ارائه می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی

درک مطلب با Morningshort

وب‌سایت‌هایی مانند Morningshort وجود دارند که دوست دارند به‌صورت روزانه ایمیلی حاوی یک داستان انگلیسی زیبا برای کاربران خود ارسال کنند. تسلط شما بر زبان انگلیسی در هر مرحله‌ای که باشد، با شنیدن و خواندن داستان‌های انگلیسی به‌مرور بهبود پیدا می‌کند. خوشبختانه این وب‌سایت هم می‌تواند پادکست داستان‌ها را به‌صورت یک فایل صوتی برای شما ارسال کند تا اگر سرتان حسابی شلوغ است، بتوانید در زمان‌ کار یا در حال حرکت به آن‌ها گوش دهید. همچنین داستان‌ها به‌صورت متنی به صندوق ایمیل شما ارسال می‌شود.

چند مورد از فواید خواندن و شنیدن داستان‌های انگلیسی:

افزایش دامنه‌ی لغات انگلیسی
تقویت مهارت نوشتاری
استفاده درست از جملات انگلیسی در گفتار
تهیه لیستی از لغات متداول و کاربردی
مطالعه یا شنیدن دائم زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

تلفظ صحیح با forvo

شاید برای شما هم بارها پیش آمده است که در تلفظ صحیح یک لغت، برای مثال یک لغت انگلیسی دچار شک شوید. یکی از راه‌های فهمیدن نحوه صحیح ادای کلمات استفاده از سرویس‌هایی نظیر بابیلون یا مترجم گوگل است که می‌تواند به‌صورت روباتیک لغت مورد نظرتان را تلفظ کند؛ اما شما می‌توانید با Forvo تلفظ لغات را از زبان یک شخص حقیقی که قبلا ضبط شده است، گوش کنید. مسلما این تلفظ صحیح‌تر و لهجه آن دقیق‌تر خواهد بود.

سایت Forvo با داشتن کلماتی از زبان‌های مختلف دنیا می‌تواند کمک زیادی به شما در تلفظ صحیح کلمات کند. از نکات جالب توجه در این سایت دارا بودن زبان فارسی است و تعدادی از لغات فارسی به‌وسیله‌ی فارسی‌زبان‌ها تلفظ شده که می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی گوش کنید.

چطور امنیت وای فای در سفر را رعایت کنیم؟
چطور امنیت وای فای در سفر را رعایت کنیم؟
با هایپرلوپ به آینده سفر کنید
با هایپرلوپ به آینده سفر کنید
ایرانی ها به چه نوع گوشی هایی علاقه دارند؟!
ایرانی ها به چه نوع گوشی هایی علاقه دارند؟!
لذت سفر را با انتخاب هدفون مناسب حس کنید
لذت سفر را با انتخاب هدفون مناسب حس کنید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code