سئول را با بهترین تفریحات و مناسبترین هتل ها بشناسید

سئول یکی از سرزنده ترین، فرهنگی ترین و باشکوهترین شهرهای آسیا است.

از شما می خواهیم فهرست ما را از ۵ مورد از برگزیده ترین کارهایی که می‌شود در سئول انجام داد، بررسی کنید، این فهرست به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه را از بازدید و اقامت سئول به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید.

10-amazing-things-to-do-in-seoul-south-korea-gyeongbok-palace-sabrina
  • در محل تفریحی چئونگی چئون Cheonggyecheon Stream قدم بزنید

در مرکز تجاری سئول گردش کنید، طول این مسیر ساخته شده توسط انسان بیش از ۸ کیلومتر است. این محل در سال ۲۰۰۵ میلادی افتتاح شد و تکمیل شدن آن نزدیک به یک میلیارد دلار آمریکا هزینه در برداشت. در میان این مسیر، تفریح گاه های مدرن برای مردمی که از آن گذر می‌کنند و یا در آنجا ساکنند، وجود دارد. این محل به طور قابل توجهی آرام و ساکت است چرا که بیش از ۴٫۵ متر پایین تر از سطح خیابان قرار گرفته است. در میان این مسیر، شما تعداد زیادی گالری های هنری؛ آبشار و پل های هوایی بسیاری پیدا خواهید کرد. این محل همچنین یک مکان رمانتیک محسوب می شود و تعجب نکنید اگر زوج های جوان بسیاری را دست در دست یکدیگر مشاهده کردید.

10-amazing-things-to-do
  • در کافه های منطقه هونگدی Hongdae توقف کنید

من معتقدم که هونگدی بهترین محل متمرکز برای شب زنده داری در تمام این شهر محسوب می شود و باید اطلاع بدهم که سئول اولین خانه تفریحات در سطح جهانی است. هونگدی به خاطر هنرهای شهری خود، فرهنگ موسیقیایی مستقل و سرگرمی هایش مشهور است. به این دلیل که در میان چند دانشگاه عظیم واقع شده است. در طول شب، این منطقه به یک محل درخشان تبدیل می شود و از جوانان و مردم پر انرژی لبریز می گردد.

در اینجا تعداد زیادی کافه و کلوپ وجود داشته و در طول شب تا زمانی که خورشید طول کند، بسته نخواهند شد. بعد از اتمام این شب (هیجان انگیز)، مطئن باشید می توانید برخی از غذاهای لذیذ کره ای را از دستفروش های خیابانی و یا رستوران هایی که ۲۴ ساعته باز هستند، به دست آورید.  اگر فقط یک شب در سئول مهمان هستید، باید به هونگدی رفته و این صحنه باورنکردنی را تجربه کنید.

سئول کره 2
  • از بازار ماهی فروشان بازدید کنید

اگر شما می‌خواهید یک تجربه منحصربه فرد با بوی دریا داشته باشید، به بازار مشهور ماهی فروش های نوریانگجین (Noryangjin) سر بزنید. در این بازار بزرگ، همه ماهی ها (محصولات دریایی) زنده بوده و در مخزن های بزرگ پر از آب در حال شنا کردن هستند که باعث می شود، ماهی در تازه ترین حالت آن به دست مشتری برسد. این محل بسیار بی نظم بوده و همانند بازارهای ماهی فروش های عادی که تاکنون دیده اید، نیست. در نوریانگجین شما خواهید توانست روی قیمت ماهی انتخابی خود با فروشنده ها چانه بزنید و سپس آن را خریداری کنید، آنها سریعا با نیزه ماهی انتخابی شما را گرفته و آن را به شما تحویل می دهند تا برای پختن به رستوران نزدیک خود رفته و سپس از صرف آن لذت ببرید.

محبوب ترین غذای دریایی من، خرچنگ سفید برفی است که فوق العاده تازه و لذیذ است. حتی اگر نخواهید ماهی بخورید، تجربه قدم زدن و گردش کردن در این بازار، قابل توجه خواهد بود.

10-amazing-things-to-do-in-seoul-south-korea-fish-market-sabrina
  • با گربه ها در کافه گربه بازی کنید

سوال می کنید که کافه گربه چه جایی است؟ اجازه دهید توضیح دهم: کافه گربه، یک محل عمومی است جایی که می توانید وارد آن شده و چندین ساعت با گروه هایی از بچه گربه ها سرگرم شوید. افراد می توانند با این گربه ها بازی کنند، به آنها غذا دهند و خوابیدن آنها را تماشا کنند (که بسیاری از آنها این کار را انجام می دهند). قطعا بازدید از کافه گربه ها فقط برای افرادی که آلرژی نداشته و نسبت به گربه ها حساسیت نشان نمی‌دهند، امکان پذیر است.

10-amazing-things-to-do-in-seoul-south-
  • یک باربیکیو کره ای را تجربه کنید

باربیکیوی کره ای، سنتی ترین غذای است که در سرتاسر کره می توانید، پیدا کنید. همه اینگونه رستوران ها شبیه هم هستند، جایی که شما پشت میزی که در وسط آن آتش برای کباب کردن وجود دارد، می نشینید و می توانید هر گونه گوشت مزه دار شده ای را برای خود کباب کنید. شما محدودیتی برای صرف اینگونه غذاها ندارید (در کره به آن بانچان (banchan) گفته می شود). بهترین بخش آن، این است که هزینه این رستوران ها ارزان بوده و برای هر نفر ۸ تا ۱۲ دلار آمریکا محاسبه می شود. برخی از بهترین باربیکیوهای سئول، نان-گل-جیپ (Non-gol-jip) در گنگنام (Gangnam) و ماپوسوت-بولی (MapoSut-buli) در آپگوجونگ (Apgujeong) هستند.

10-amazing-things-to-do-

… و یک محل خوب برای اقامت در سئول کجاست؟

اگر هنوز جایی پیدا نکردید و قصد ماندن در سئول را دارید این مطلب می تواند برای شما مفید باشد. در اینجا چهار هتل و مهمانسرای بزرگ ارائه می شود که شما می توانید یک خواب شبانه آرام و خوب در آنها داشته باشید. سئول آن طور که فکر می‌کنید شهر گرانی نیست. یک فهرست جامع از هتل های سئول در همه محدود قیمت ها را می توانید از eligasht.com به دست آورید.

  • مهمانسرای آی بیز (I Biz Hostel)

اگر شما محدودیت بودجه شدید برای اقامت دارید، این محل مناسب شماست.  آی بیز مهمانسرایی ساده و کوچک، اما دارای اتاق هایی تمیز با قیمتی بسیار پایین است. این مهمانسرا در دانگدائیمون (Dongdaemun) یکی از محبوب ترین محل های این شهر، قرار دارد که محلی مناسب بوده و دسترسی به حمل و نقل عمومی و مکان های دیدنی شهر از آن بسیار آسان است. تصاویر و توضیحات بیشتر را می توانید از صفحه فیسبوک مهمانسرای آی بیز به دست آورید.

قیمت ها: اتاق یک نفره ۱۲ دلار و اتاق دونفره ۲۰ دلار.

  • مهمانسرای پنسیل ۵ سئول (Pencil 5 Seoul Hostel)

این مهمانسرا، مهمانسرایی بی نظیر با اتاق هایی خنک، جایی ترکیبی از سبک زندان (خوابگاه های گروهی) و اتاق های شیک صنعتی، دارای دیوارهای خاکستری همراه با رنگ های روشن است. اتاق های بزرگ تر این مهمانسرا از آشپزخانه های کوچک، ماشین لباس شویی و یخچال نیز برخوردار هستند. این مهمانسرا در نزدیکی ایستگاه متروی Yeonsinnae واقع شده که دسترسی به فرودگاه و یا مرکز شهر را بسیار آسان می کند.

قیمت ها: تخت در خوابگاه از ۱۵ دلار، اتاق یک نفره ۴۳ دلار و اتاق دونفره ۶۰ دلار. این مهمانسرا همچنین از اتاق های سه تخته و چهار تخته نیز برخوردار است.

  • مهمانسرای بونس هونگدی Bounce Guesthouse Hongdae

این مهمانسرا یک مهمانسرای فوق العاده با یک بازدید آنلاین بسیار عالی است که شاید بتوان گفت بهترین مهمانسرا در سئول محسوب می شود! این مهمانسرا کاملا در هونگدی قرار گرفته و برای رسیدن به آن، از ایستگاه متروی دانشگاه هونگیک (Hongik) دو دقیقه، پیاده روی لازم است. مهمانسرای مذکور در همسایگی یک محل شب زنده دار بزرگ، تعداد زیادی کافه و رستوان که حق انتخاب آنها را بالا می برد، قرار دارد.

قیمت ها: تخت در خوابگاه از ۲۹ دلار، اتاق یک نفره ۵۲ دلار و اتاق دونفره ۶۶ دلار. این مهمانسرا همچنین دارای سوئیت های دوستانه چهارنفره است.

این مهمانسرا در قلب ایتیوون (Itaewon)، محله خارجی های سئول قرار گرفته است. این محله دارای تعداد زیادی مرکز خرید، کافه و رستوران های مختلف از سراسر جهان است. کارکنان این مهمانسرا از رفتاری دوستانه برخوردارند و اینجا همیشه پر از مسافر و گردشگر خارجی از سراسر دنیا است.

قیمت ها: تخت در خوابگاه از ۱۵ دلار، اتاق یک نفره ۳۵ دلار و اتاق دونفره ۵۰ دلار.

من امیدوارم از همه مواردی که سئول می تواند ارائه دهد، لذت برده باشید. برای دانستن جزئیات بیشتر از بهترین کارهایی که در سئول می توان انجام داد و پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما برای رسیدن به سئول، سری به الی گشت بزنید.

ورود گردشگران به کولوسئوم همانند یک گلادیاتور
ورود گردشگران به کولوسئوم همانند یک گلادیاتور
راهنمای سفر به مادرید
راهنمای سفر به مادرید
راهنمای سفر به کرابی
راهنمای سفر به کرابی
با کمترین پول به ایتالیا سفر کنید
با کمترین پول به ایتالیا سفر کنید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code