بلیط هواپیما

برای بانجی جامپینگ به کجا برویم؟

بهترین جاهها برای بانجی جامپینگ

اگر عاشق هیجان و ماجرماجویی هستید و فوران آدرنالین برایتان احساسی بینظیر می سازد به بانجی جامپینگ بروید، تفریحی مهیج و شورانگیز که می تواند روح هیجان طلبتان را کاملا راضی کند و ماجراجویی تان را به اوج برساند. در دنیا نقاطی هست که مناظر تماشایی و امکانات خوبشان آن ها را به نقاطی محبوب برای بانجی جامپینگ تبدیل کرده است، الی گشت را همراهی کنید تا شما را با این نقاط آشنا کنیم.

بانجی جامپینگ

پل ویکتوریا فالز، زامبیا

مطالب مرتبط:
وحشتناک ترین بانجی جامپینگ های دنیا + تصویر
رو در رو با کوسه ها: برای آنها که عاشق وحشت اند!

بر روی این پل زیبا یکی از دیدنی ترین و رویایی ترین مناظر دنیا را می بینید حالا تصور کنید که با سقوطی هیجانی دل به عمق این چشم انداز بزنید و شناور در میان زمین و هوا لحظاتی را بگذرانید که تجربه کردنش دل و جرات می خواهد. آبشارها و جنگل ها از اینجا مکانی رویایی ساخته اند که در میان هفت عجایب طبیعی جهان جای گرفته است. کافیست حدود ۱۰۰ دلار هزینه کنید و بر روی پل خودتان را از ارتفاع ۱۱۱ متری رها کنید در این هنگام است که حس می کنید آبشار و ذرات آب معلق در هوا به سرعت به سمتتان نزدیک می شوند. اگر می خواهید از این سقوط باشکوه عکس برداری و فیلم برداری شود باید ۴۵ دلار دیگر هم بدهید و با این عکس ها، خاطرات این لحظات ناب و فراموش نشدنی را برای همیشه زنده نگه دارید.

پل ویکتوریا فالز

پل رودخانه بلوکزانس، آفریقای جنوبی

در مرز شرقی و غربی شهر کیپ تاون پلی زیبا قرار دارد که زیبایی جادویی مناظرش آن را به سومین جای پرطرفدار دنیا برای بانجی جامپینگ تبدیل کرده است. بر روی این پل که در سال ۱۹۸۴ ساخته شده  ۲۱۶ متر تا رودخانه فاصله دارید و می توانید در مدت ۷ ثانیه سقوطی آزاد داشته باشید و بر فراز آسمان این مناظر طبیعی رویایی را در آغوش بکشید. خیالتان از ایمنی اینجا راحت باشد کاملا امن و مطمئن است و نکات ایمنی لازم را مربیان ماهر به شما گوشزد می کنند.

پل رودخانه بلوکزانس

برج ماکائو، چین

در اینجا بر روی برجی ۲۳۳ متری هیجانی ۶ ثانیه ای را می گذارنید و به آرامی بر روی یک کیسه هوا فرود می آیید. قبل از فرود کامل، در هوا چند باری فرازو فرودهای کوچک را می گذرانید و جشم اندازی دیدنی از شهر ماکائو را می بینید. اسم اینجا به عنوان بلندترین جا برای پرش در کتاب گینس ثبت شده و هزینه آن هم ۳۱۰ دلار است.

برج ماکائو

سد ورساسکا، سوئیس

حتما با تماشای فیلم جیمز باند این سد زیبا را دیده اید، اینجا با ۲۲۰ متر ارتفاع بهشتی عالی برای طرفداران هیجان و بانجی جامپینگ است. این سد هیدروالکتریک در بین سال های ۱۹۶۰ تا ۱۹۶۵ درست شد و هم برای مبتدی ها و هم برای حرفه ای ترها پرشی مناسب را پیشنهاد می دهد. با این پرش مناظر دلفریبی از کوه های زیبای آلپ، دریاچه و رودخانه در مقابل چشمانتان می بینید و اوج احساس و هیجان را تجربه می کنید.

سد ورساسکا

پل رودخانه کلورادو ، کاستاریکا

در اینجا بر روی ارتفاع ۸۰ متری پل برای همیشه خاطره ای ماندنی را در ذهنتان حک می کنید. این پل بر فراز دره ای عمیق با مناظر حیرت آور قرار گرفته و از روی آن ۵ ثانیه سقوط آزادی پرسرعت را می گذرانید و به سمت رودخانه می روید. بانجی جامپینگ در اینجا از سال ۱۹۹۱ راه افتاده و هزینه پرش آن ۶۵ دلار است.

بزرگ ترین مراکز خرید جهان را بشناسید
بزرگ ترین مراکز خرید جهان را بشناسید
۱۰ شهر از مدرن ترین شهرهای دنیا
۱۰ شهر از مدرن ترین شهرهای دنیا
تجربه صلح و آرامش در سفر به کشورهای امن (بخش دوم)
تجربه صلح و آرامش در سفر به کشورهای امن (بخش دوم)
پنج تا از بهترین رستوران های دنیا کدامها هستند؟
پنج تا از بهترین رستوران های دنیا کدامها هستند؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code