چطور صاحب یکی از بلندگوهای هوشمند آمازون بشویم؟

 پیش خرید؛ تنها راه به دست آوردن بلندگوهای هوشمند آمازون

چندی پیش بود که آمازون، بزرگ ترین سایت خرده فروشی جهان، بلندگوهای هوشمند خود را به بازار عرضه کرد.

این بلندگوی اکو از وجود دستیار صوتی هوشمند آمازون با نام آلکسا استفاده می کند که اضافه شدن نمایشگر به آن را باید حرکتی در جهت پیشرفت و افزایش فاصله با کمپانی ‌های رقیب نظیر اپل و گوگل در حوزه‌ دستیار صوتی هوشمند برای این کمپانی دانست. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
برترین فناوری های سال ۲۰۱۶
سال ۲۰۲۶ جهان به کدام سمت خواهد رفت؟!
smart speaker

این کمپانی توانسته با استفاده از نمایشگر لمسی، تعامل با دستیار صوتی هوشمند الکسا را بیش از پیش راحت‌ کند؛ به‌طوری‌که مشاهده‌ پیش‌بینی وضعیت هوا، قرارهای ملاقات تنظیم‌ شده روی تقویم و اخبار، بسیار راحت ‌تر از قبل شده بود.

حال پس از عرضه این بلندگوها، خبری این کمپانی را خوشحال تر از همیشه کرده است. چرا که  اطلاعات به دست آمده نشان از این دارد که موجودی بلندگوی اکوی آمازون به پایان رسیده و خریداران باید تا ۲۱ ژانویه برای دریافت سفارش خود صبر کنند.

براساس این خبر، علاقه ‌مندان به خرید بلندگوی هوشمند آمازون در آمریکای شمالی نمی‌توانند تا اواخر ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ میلادی بلندگوی هوشمند خود را دریافت کنند، چراکه بر اساس اخبار منتشرشده موجودی این بلندگوی هوشمند تمام شده  و در صورت تمایل، کاربرانی که ثبت سفارش کنند، محصول خود را پس از ۲۱ ژانویه سال ۲۰۱۷ میلادی و در صورت تأمین دریافت می کنند. از این‌رو علاق ه‌مندان در صورت پیش ‌خرید این محصول می‌توانند از تخفیف ۲۲ درصدی اعمال شده توسط آمازون بهره ببرند. در صورت پیش ‌خرید اکو، خریداران می‌توانند با پرداخت ۱۳۹.۹۹ دلار صاحب این بلندگو شوند.

محصول دیگر آمازون که آمازون دات نام دارد، تا ۲۷ دسامبر تأمین شده است و با قیمت ۳۹.۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار می گیرد. تحلیل‌ گران پیش ‌بینی می‌ کنند در صورت عدم تأمین موجود بلندگوهای آمازون، بلندگوی هوشمند Google Home عنان بازار را در اختیار گرفته و فروش بالایی در غیاب اکوی آمازون تجربه می کند، البته این موضوع در صورتی به واقعیت نزدیک می شود که موجودی Google Home نیز تا امروز به اتمام نرسیده باشد. سفارش ‌های بلندگوی هوشمند گوگل که امروز به ثبت برسند، تا ۲۸ دسامبر در اختیار کاربران قرار می گیرند.

با وجود رقابت موجود در بازار بلندگوهای هوشمند که اخیرا قوت گرفته، آمازون در سال ۲۰۱۶ موفقیت بزرگی با اکو کسب کرده است. این بلندگو قادر است موسیقی پخش کند، نتایج مسابقات ورزشی را اعلام کند و همچنین اخبار و وضعیت آب‌وهوای مناطق مورد نظر را در اختیار کاربران قرار دهد. از دیگر قابلیت‌های اکو باید به امکان اتصال با سایر لوازم هوشمند و امکان کنترل آن‌ها از طریق دستورات صوتی در کنار ارائه‌ی اطلاعات ترافیکی و همچنین خواندن کتاب‌های صوتی اشاره کرد.

اپلیکیشن هایی با قیمت های باورنکردنی در اپ استور
هکرها در بانک مرکزی روسیه
کاربرد اینترنت در بازاریابی شرکت های گردشگری
چین و کشف عمیق ترین حفره جهان; حفره اژدها

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code