بلیط هواپیما

بهترین ابزارهای مسافرتی

قبل از اینکه به سفر خود بروید، بد نیست که نیم نگاهی به برخی از آخرین اپلیکیشن های بازار، برای گوشی های اندروید داشته باشید. همینطور آخرین ابزارها و گجت های موجود که مهمترین ویژگی آنها این است که فضای بسیار کمی از چمدان شما را اشغال می کنند اما کاربرد زیادی دارند و سفر را برای شما آسانتر
می کنند. ما در اینجا به معرفی برخی از آخرین گجت ها می پردازیم:

Trackdot

ردیاب بار Trackdot
قابلیت این ابزار این است که در هنگام سفر به ویژه با هواپیما می توانید بار خود را ردیابی کنید. این ابزار از GPS استفاده نمی کند، بلکه از سیستم های تلفن های همراه بهره می گیرد و موقعیت خود را با سیگنال ها به گیرنده شما ارسال می کند. با داشتن این ابزار خیال شما آسوده خواهد شد و هرگز دلواپس گم شدن بار خود نخواهید بود.

Roku

گیرنده آنلاین Roku
این گیرنده آنلاین (ورژن HDMI) به راحتی از طریق پورت HDMI به تلویزیون شما متصل می شود و شما می توانید بهترین برنامه ها را از این طریق تماشا کنید. از میان بیش از ۱۰۰۰ شبکه تلویزیونی و ۳۱۰۰۰ فیلم می توانید برنامه دلخواه خود را انتخاب کنید. این ابزار یک کنترل از راه دور در اختیار شما قرار می دهد، حتی می توانید از طریق گوشی موبایل آن را کنترل کنید.

Tinke

تست سلامتی Tinke
این ابزار کوچک قابل استفاده برای افرادی است که پا به سن گذاشته اند و نگران سلامتی خود هستند یا سابقه یک بیماری را داشته اند. Tinke به این افراد کمک می کند تا میزان فشار عصبی و تناسب در سلامتی خود را اندازه گیری کنند. این ابزار به قسمت پایین iPhone متصل می شود. کاربر انگشت شست خود را بر روی صفحه سنسور آن قرار می دهد و سپس ابزار تغییرات شدت خون در پوست، ضربان قلب، نرخ تنفس و میزان اکسیژن خون را تشخیص می دهد و آشکار می کند. همچنین نتایج را در طول زمان مقایسه می کند تا تصویر کاملی از تغییرات میزان فشار و سلامتی را ارائه دهد.

battery

باتری مجزا
چه کسی دوست دارد که در هنگام سفر خود بدون شارژ بماند؟ این باتری خارجی یک ابزار کاملا کاربردی در شرایط فوری است. خیلی سنگین نیست و در عین حال بسیار قوی است. کافی است که قبل از سفر آن را کامل شارژ کنید؛ بنابراین می توانید با آن یک دستگاه iphone را ۴ بار و تبلت را ۲ بار شارژ کنید.

headphone

هدفون های ضد صدا و نویز
هدفون های ضد نویز، ابزاری هستند که صداهای ناخواسته را بسیار کاهش می دهند. این قابلیت باعث می شود که شما بدون نیاز به زیاد کردن صدای موسیقی از آن لذت ببرید. همچنین یک مسافر می تواند در طول سفر خود و در یک ماشین پر سر و صدا به راحتی بخوابد.

mobile

موبایل SpareOne
به طور خلاصه، این تنها موبایلی است که شما می توانید در تمام دنیا از آن استفاده کنید. در سال ۲۰۱۳ این اختراع جایزه «همایش اتحادیه مشتری و الکترونیک » (CEAC) را به خود اختصاص داد و این به خاطر عمر طولانی باتری (باتری AA) این قطعه است که ۱۵ سال می باشد. استفاده این گوشی بیشتر در مواقع ضروری و در مکان هایی که آنتن وجود ندارد، مورد استفاده قرار می گیرد.

باید و نبایدهای همسفر شدن با بچه ها
باید و نبایدهای همسفر شدن با بچه ها
این اقامتگاه ها را در جایی دیگر نخواهید دید!
این اقامتگاه ها را در جایی دیگر نخواهید دید!
حقایقی جالب درباره استانبول
حقایقی جالب درباره استانبول
آیا برلین سرسبز ترین شهر دنیاست؟
آیا برلین سرسبز ترین شهر دنیاست؟