بهترین اپلیکیشن های رایگان برای سفر

اپلیکشین های رایگان سفر

الان دیگر دست بیشتر افراد تلفن های هوشمند بسیار پیشرفته ای هست که با نصب اپلیکیشن های مختلف در آن می توانید امکانات زیادی داشته باشید. یکی از برنامه های پرطرفدار و پرکاربرد، اپلیکیشن های سفر است که می توانند سفری راحت را برایتان رقم بزنند. اگر قبل از اینکه راهی سفر شوید تعدادی از ضرروی ترین اپلیکشن ها را نصب کنید به راحتی می توانید ارزان ترین پروازها را پیدا کنید و یا هر جمله ای را به هر زبانی که دوست داشتید ترجمه کنید. الی گشت در این پست تعدادی از اپلیکیشن های مسافرتی رایگان و به درد بخور را به شما معرفی می کند، ما را همراهی کنید.

اپلیکیشن های مسافرتی

اپلیکیشن رم تو ریو (Rome To Rio)

مطالب مرتبط:
اپلیکیشنی برای دوستداران عکس و سلفی
اپلیکیشنی کاربردی برای جستجو و ذخیره عکس ها

این اپلیکیشن چگونگی رسیدن به نقاط مختلف با هواپیما، قطار، اتوبوس، قایق و اتومبیل را به شما نشان می دهد. این برنامه که از شگفت انگیز ترین اپلیکیشن هایی است که تا به حال اختراع شده تمام گرینه های رفت و آمد و مدت طول سفر را به شما می گوید. به هیچ عنوان خودتان را از نصب این برنامه جادویی محروم نکنید چون بهترین چیزی است که در سفر می توانید داشته باشید.

برنامه های لازم در سفر

اپلیکیشن اسکای اسکنر (Skyscanner)  

دراین اپلیکیشن مقصد و تاریخ سفر را وارد و سرچ می کنید، حالا اسکای اسکنر هزاران ایرلاین را جستجو می کند تا ارزان ترین قیمت را برایتان پیدا کند. این برنامه برای کسانی که تاریخ سفر خیلی برایشان اهمیت ندارد و می توانند تاریخ سفر خود را چند روزی به جلو یا عقب بیندازند بسیار مناسب است چون قصد سفر به هر نقطه دنیا را که داشته باشید ارزان ترین پرواز را برایتان پیدا می کند.

اپلیکیشن تریپ آی پی (TripIp)

در این اپلیکشن می توانید همه برنامه های سفر خود را یکجا ببینید. این برنامه برای سفر شما یک سفرنامه درست می کند و اگر پروزتان با تاخیر و یا کنسلی روبرو شود خبرتان می کند.

اپلیکیشن وای فای فایندر (Wi-fi Finder)

هچ کس در سفر از فای فای رایگان بدش نمی آید! در سفر با این اپلیکیشن به راحتی می توانید وای فای رایگان پیدا کنید. دیتا بیس جهانی را یکبار دانلود می کنید و به صورت آفلاین و فقط با جی پی اس وای فای های رایگان را گیر بیندازید!

برنامه های کاربردی

اپلیکیشن گیت گرو ( Gate Guru)

با داشتن این برنامه می توانید در سفر از همه چیز از مدت زمان انتظار در قسمت چک این گرفته تا تاخیر پروازها خبر داشته باشید. این برنامه حتی اطلاعاتی درباره امکانات فرودگاه ها و آب و هوا را هم در اختیارتان می گذارد.

اپلیکیشن بوکینگ دات کام (Booking.com)

برای رزو هتل و هاستل از این نرم افزار استفاده کنید. بعد از نصب این اپلیکیشن هر وقت که هتل خواستید کافی است وارد این این برنامه شوید.

گوگل ترنسلیت (Google Translate)

این برنامه از اپکلیکیشن هایی است که در سفر به کشورهای خارجی بسیار به درد می خورد. گوگل ترنسلیت هر کلمه یا عبارتی را به ۱۰۳ زبان مختلف ترجمه می کند و در ورژن جدیدش حتی می توانید نشانه های مختلف را طراحی کنید.

منبع: livelifewithaview.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code