بلیط هواپیما

اپلیکیشنی کاربردی برای جستجو و ذخیره عکس ها

با اپلیکیشن اندرویدی  ImageSearchMan عکس ها را جستجو و ذخیره کنید.

همانطور که میدانید یکی از قویترین ابزارهای جستجو که کار خیلی از ماها را در فضای اینترنتی راحت کرده، سرویس جستجوی گوگل است. اگر به بخش تصاویر در گوگل سر زده باشید، حتما با بخش دومرحله ای برای دریافت تصاویر با کیفیت برخورد کرده اید. در ابتدا پیش نمایشی از عکس ها را بصورت کوچک نمایش داده می شود و با کلیک بر روی عکس های کوچک می توان به عکس با کیفیتی که دنبالش بودیم برسیم و آن را ذخیره کنیم. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

جستجوی تصاویر
مطالب مرتبط:
اپلیکیشن ها در سفر چگونه به کمک ما می‌آیند؟
Slideshow Make; اپلیکیشنی برای ساخت ویدیو های جذاب

این امر شاید در کامپیوتر با کمک ماوس و حتی افزونه‌ی مرورگرها به‌صورت ساده‌تری امکان‌پذیر باشد؛ اما استفاده از آن در گوشی‌ها، بحثی جداگانه است که کار را تا حد بسیاری پیچیده می‌کند. به‌خصوص در نسخه‌ی جدید مرورگر کروم و قالب موبایل گوگل که هنگام لمس تصاویر، گزینه‌ای با نام ViewImage وجود ندارد و به‌ناچار باید صبر کنید نسخه‌ی کامل عکس بارگذاری شود تا قادر به ذخیره‌ی آن باشید.

اپلیکیشن جستجوی تصاویر

اپلیکیشن ImageSearchMan کار را برای شما بسیار آسان‌تر از قبل کرده است؛ به‌طوری که عملیات ذخیره‌سازی تصویر نه‌تنها از گوگل، بلکه از چندین موتور جستجوی دیگر – که به تفکیک قابل دسترسی هستند – تا حد بسیاری آسان‌تر می‌شود. کافی است بعد از اولین اجرا، سوژه‌ی موردنظر خود را در کادر مشخص‌شده وارد کنید و بعد از انتخاب موتور جستجوی دلخواه، به‌سرعت تصاویر بندانگشتی و کوچکی از نتایج موجود مشاهده کنید. حال کافی است روی هر نتیجه‌ی دلخواه کلیک کنید تا به‌صورت مستقیم سایز اصلی آن را مشاهده کنید. در نوار پایینی نیز گزینه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با لمس روی گزینه‌ی ذخیره، تصویر مد نظر را با سایز اصلی در گوشی خود ذخیره کنید.

ویژگی‌ها

امکان جستجو و دانلود مستقیم عکس
تنظیم به‌عنوان تصویر زمینه

اپلیکیشن های پروازی کاهش دهنده استرس در سفر
اپلیکیشن های پروازی کاهش دهنده استرس در سفر
فعال سازی تماس صوتی تلگرام از روز جمعه
فعال سازی تماس صوتی تلگرام از روز جمعه
هوآوی برای عرضه میت ۹ به چالش افتاده است!
هوآوی برای عرضه میت ۹ به چالش افتاده است!
دنیای تکنولوژی با خوبی ها و بدی هایش!
دنیای تکنولوژی با خوبی ها و بدی هایش!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code