alexaa

بهترین عکس های گردشگری سال ۲۰۱۶ کدامها هستند؟(بخش دوم)

در این کره ی خاکی، زیبایی ها و جاذبه های دیدنی بسیاری می توان یافت، که البته ثبت تصاویر این زیبایی ها، نیازمند تبحر خاصی می باشد. در قسمت اول از این مقاله به ۱۰ عکس، از مجموعه ی برترین عکس های گردشگری دنیا، اشاره کردیم،در ادامه با ما باشید تا به معرفی ۸ عکس دیگر از این مجموعه بپردازیم.

عکس های مسافرتی

آتلانتا – طلسم گرما در ماه مارچ دوست داران آفتاب را به آتلانتا می کشاند . این خشکی محصور شده در تابستان بسیار گرم است ولی گزینه های بسیار زیادی برای فعالیت هایی در محیط باز ، متمرکز در کنار رودخانه چاتاهوچی وجود دارند.

عکس های مسافرتی

بوداپست ، مجارستان – کلیسای جامع سن استفان یک کلیسای کاتولیک است که به افتخار استفان اولین پادشاه مجارستان نام گذاری شده است . یک اثر باستانی به وجود دست راست او در یک محفظه عتیقه اشاره کرده است .

عکس های مسافرتی

چانگشا ، چین – فقط ژاپنی ها نیستند که عاشق شکوفه های گیلاسشان هستند ، چینی ها هم به شکوفه های گیلاس خود عشق میورزند ، این فستیوال شکوفه های گیلاس ،  در ماه مارچ ۲۰۱۶ در جنگل هونان و در باغ بوتانیکال برگزار شد.

عکس های مسافرتی

داکا ، بنگلادش – محله کنار دریاچه هاتیرجهیل محلی برای کودکانی است که می خواهند در فصل گرما خود را خنک کنند . افسانه ای می گوید در زمان امپراطوری گورکانی ها ، فیل های سلطنتی در تالاب این محل استحمام می کردند.

عکس های مسافرتی

هاوانا ، کوبا – فریلال ارتیز موسیقیدان کوبایی ساز کنترباس خود را با خود به مرکز شهر هاوانا می برد . در ماه مارچ باراک اوباما تبدیل به اولین رئیس جمهور آمریکا شد که از زمان کلوین کولیج در سال ۱۹۲۸ از کوبا دیدن می کند.

عکس های مسافرتی

میلان ، ایتالیا – مجموعه ای از هنرمند کاتالانی خوان میرو ، شامل بیش از ۱۰۰ عدد از کارهایش در تاریخ ۲۵ مارچ در موزه مودک شهر میلان افتتاح شد و تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۶  ادامه دارد.

عکس های مسافرتی

پوکت ، تایلند – گردشگران در ساحل مای خائو به هنگام برخواستن هواپیما از فرودگاه بین المللی پوکت از خود عکس می گیرند . در ماه مارچ خبرگزاری رویترز اعلام کرد که مقامات گردشگری در تایلند امیدوارند با راه اندازی کمپینی تحت عنوان ” گردشگری با کیفیت ” شهرت منفی این کشور را پاک کنند.

عکس های مسافرتی

شانگهای ، چین – کارگران در حال تمیز کردن مرکز تجارت جهانی شانگهای در منطقه پودنگ هستند . برج شانگهای در بالای عکس و برج جیم مائو در سمت چپ عکس دیده می شود.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد