بهترین مراکز خرید در خیابان اورچارد سنگاپور

مراکز خرید در خیابان اورچارد در سنگاپور

خیابان اورچارد معروف ترین خیابان در سنگاپور است و تقریبا کل این خیابان را مراکز خرید احاطه کرده است. اگر در سنگاپور به فکر خرید هستید خیابان اورچارد از جاههایی است که حتما باید از آن بازدید کنید. از مغازه های چینی گرفته تا مراکز خرید لوکس شیشه ای، این خیابان پر از مراکز خرید متنوع است. این خیابان با طول ۲ کیلومتر ۲۲ مال و ۶ مرکز خرید دارد می خواهیم تعدادی از بهترین مراکز خرید آن را معرفی کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

خیابان ارچارد سنگاپور

مرکز خرید آی او ان اورچارد (ION Orchard)

مطالب مرتبط:
بهترین مراکز خرید در سنتوزای سنگاپور
سوغاتی های معروف سنگاپور

مرکز خرید ۸ طبقه  «آی او ان» با ۴۰۰ مغازه در سال ۲۰۰۹ افتتاح شد. این مرکز خرید با معماری زیبای خود همانند چراغی در انتهای خیابان ارچارد می درخشد و در داخل آن مغازه های لوکس و مد روز وجود دارد. این پاساژ با نمایی از شیشه، مرمر و فولاد باشکوه ترین مجتمع خرید در کل سنگاپور است و در آن برای افراد مشهور و ثروتمند امکاناتی ویژه وجود دارد. افرادی که به دنبال خرید اجناس برند و لوکس هستند به راحتی می توانند خرید مورد علاقه خود را  در این مرکز انجام دهند. در این محل امکانات غذاخوری و تفریحی زیادی وجود دارد که خرید شما را بسیار آسان می کند.

مرکز خرید آی او ان

مرکز خرید Orchard Central

این مرکز خرید، ۶ پله برقی خیلی بزرگ دارد که به کمک آن ها می توانید کل این مجتمع خرید را بگردید و اجناس مورد نیاز خود را پیدا کنید. گردشگران در این مرکز می توانند برای خرید برخی از برندهای خاص تا ۲۵ درصد تخفیف بگیرند. موقعیت مکانی خوب این مرکز که در گوشه ای از خیابان اورچارد در کنار خیابان کلینی قرار دارد باعث می شود که بتوانید به آسانی آن را پیدا کنید. این مرکز فقط ۵ دقیقه پیاده روی تا وسایل حمل و نقل عمومی فاصله دارد و هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب باز است.

مرکز خرید Ngee Ann City

این مرکز خرید با اجناس برند، کتاب فروشی و رستوران های خود از قرن گذشته تا به حال مرکز خریدی محبوب برای گردشگران بوده است. در این مرکز برندهایی مثل زارا، منگو و … وجود دارد که می توانید خریدهایی لوکس را در این فروشگاه ها داشته باشید. در هنگام گرسنگی انتخاب های زیادی برای غذا خوردن دارید که انواع غذاهای بین المللی در آن ها سرو می شود. در این مرکز، کنسرت ها و نمایش های مختلفی هم برگزار می شود که می توانید بعد از خرید برای استراحت در آن ها شرکت کنید.

مرکز خرید Ngee Ann Cityمرکز خرید Ngee Ann City

مرکز خرید تانگز (Tangs)

یکی از قدیمی ترین فروشگاه های این مرکز تانگ است که در سال ۱۹۳۲ تاسیس شده است. این مرکز، با نمای چینی خود امروز، تبدیل به یکی از معروف ترین فروشگاه های سنگاپور شده که گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند. سالن های زیبا به همراه برندهای بین المللی و آسیایی آن گردشگرانی که به دنبال سوغاتی های خاص و منحصربفرد هستند را جذب این مرکز کرده است. اگر به دنبال لباس های فشن و مد روز هستید به فروشگاه آیلند در طبقه دوم بروید لباس های خنک و غیررسمی این فروشگاه را می توانید در هنگام رفتن به سواحل استفاده کنید.

منبع: singapore-guide.com

از نظر مسافران خارجی کدام یک از محله های استانبول بهتر هستند؟
از نظر مسافران خارجی کدام یک از محله های استانبول بهتر هستند؟
استرالیا و پارک های ملی شگفت انگیز!
استرالیا و پارک های ملی شگفت انگیز!
این ۷ ساحل شما را به پرتغال می کشانند!
این ۷ ساحل شما را به پرتغال می کشانند!
مرتفع ترین مکان های سنگاپور
مرتفع ترین مکان های سنگاپور

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code