بلیط هواپیما

بهترین هتل های بیمارستانی سراسر جهان(بخش اول)

هتل بیمارستانی

ممکن است دوراندیش باشید و بخواهید برای مواقع ضروری و احتمالی فکر چاره بکنید.

امیدواریم هرگز شرایطی پیش نیاید که مجبور شوید هنگام سفر به دنبال بیمارستان های مجهز و شیک مقصدتان باشید. ما هم به کمک شما آمده تا لیستی از این بیمارستان ها را همراه با امکانات و ویژگی های منحصر به فردشان در ته چمدان تان داشته باشید.

بیمارستان شارپ مموریال، سن دیه گو، آمریکا

این بیمارستان در سال ۱۹۵۵ تاسیس شده و چندین سال است که مقام زیباترین و مجهزترین بیمارستان دنیا را از آن خود کرده و خیال واگذاری آن را ندارد. این بیمارستان در حد یک هتل پنج ستاره است، روی دیوارهایش نقاشی هایی دیده می شود که جایشان در موزه است. روی بام این بیمارستان باغی وجود دارد که روی باغ های معلق بابل را سفید کرده است. آسانسورهای این بیمارستان آنقدر زیاد است که هیچ کس یک لحظه هم معطل نمی ماند. اتاق های بسیار شیک، بهترین سرویس دهی به بیماران و همراهان و مهمتر از همه بهترین امکانات پزشکی، درمانی و تشخیصی این بیمارستان را در میان بیمارستان های جهان بی رقیب کرده است.

بیمارستان بین المللی ماتیلدا، هنگ کنگ، چین

اتاق های دلباز، طراحی فوق العاده زیبا و پیشرفته، دیوارهای شیشه ای و امکانات پیشرفته پزشکی چاره ای جز بهبودی برای بیماران این بیمارستان باقی نمی گذارد.

بیمارستان سیتی، دبی، امارات متحده عربی

کسی که وارد این بیمارستان می شود اصلا بیماریش را فراموش می کند. استخرهای بزرگ، سونا، جکوزی، اسپا، سالن ورزشی و برخورداری از طراحی پیشرفته تنها گوشه ای از امکانات این بیمارستان است. اصلا ممکن است با هتل پنج ستاره اشتباه گرفته شود.

بیمارستان بین المللی بومرانگراد، بانکوک، تایلند

این بیمارستان شیک در محبوب ترین مرکز توریسم پزشکی در جهان واقع شده است. چرا که سالانه ۴۰۰ هزار نفر از سراسر جهان برای درمان به این بیمارستان مراجعه می کنند. مبلمان شیک و راحت، رنگ بندی هنرمندانه، استفاده از چوب طبیعی در دکوراسیون داخلی و امکانات فوق پیشرفته جای هیچ حرف و سخنی باقی نمی گذارد.

بیمارستان کودکان پیتزبورگ، پیتزبورگ، آمریکا

یکی از بهترین و زیباترین بیمارستان های کودکان دنیا که هیچ کودکی از آن نمی ترسد. فضای فانتزی و آرامبخش در کنار امکانات پیشرفته، اتاق های بازی، اتاق موسیقی درمانی، سالن غذاخوری زیبا، کتابخانه، باغ بزرگ و فضای بازی کاری کرده است که بچه ها پس از بهبود به زور والدین راهی خانه های شان می شوند.

راهنمای سفر به آتن
راهنمای سفر به آتن
این ۱۰ غذا را در سفر به پوکت امتحان کنید
این ۱۰ غذا را در سفر به پوکت امتحان کنید
اصفهان، مهد صنایع دستی و آثار هنری(بخش اول)
اصفهان، مهد صنایع دستی و آثار هنری(بخش اول)
آشنایی با شهرهایی حیرت انگیز در میان کوهستان
آشنایی با شهرهایی حیرت انگیز در میان کوهستان