بهترین پیست های اسکی در روسیه

پیست های اسکی روسیه

پیست های اسکی اروپا و آمریکا را فراموش کنید و اگر می خواهید چیزی متفاوت و بهتر را تجربه کنید به پیست های اسکی روسیه بروید. پیست های اسکی این کشور هیجانی دارند که در هیچ جای دیگر آن را تجربه نخواهید کرد. بسیاری از این پیست های اسکی با اینکه زیر ساخت ها و خدماتی مثل پیست های کوه های آلپ را ندارند اما به شما شانس تجربه طبیعت زیبای روسیه را می دهند و در این پیست ها نسبت به سایر پیست های اروپا آزادی بهتری دارید، و همچنین به دلیل سقوط ارز در روسیه هزینه اسکی در این کشور نسبت به چند سال گذشته دو برابر کمتر شده است. با الی گشت همراه باشید تا محبوب ترین پیست های این کشور را معرفی کنیم.

مطالب مرتبط:
سفر به روسیه در زمستان
در روسیه به کجا برویم

رزا خاتور، سوچی

رزا خاتور از بهترین پیست های اسکی روسیه و از پیست های مورد علاقه ولادیمیر پوتین است، این پیست از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۱ ساخته شد و بخشی از محبوبیت آن مربوط به میزبانی این پیست در مسابقات المپیک زمستانی سوچی بوده است. این پیست در فلاتی به بزرگی ۴۵۰۰ هکتار قرار دارد، طول آن ۳۸ کیلومتر است و یکی از بهترین چیزهایی که در مورد این پیست وجود دارد این است که هر اسکی بازی با هرنوع سطحی از مهارت می تواند در این پیست کار کند، تازه کارها در پیست ها ی سبز و حرفه ای ها در پیست های سیاه اسکی بازی می کنند. فصل برف در برخی از دامنه های این محل می تواند تا ۶ ماه هم طول بکشد و این به دلیل سیستم برف مصنوعی آن است که حدود ۲۵۰ هکتار از آن را با برف مصنوعی پودری سفید پوش می کنند، بهترین زمان اسکی در این محل بین فوریه و مارس است که بیشترین مقدار برف را دارد، این پیست معمولا در اوسط و یا اواخر دسامبر باز می شود و تا اواخر آوریل یا اوایل می ادامه دارد و گران ترین پیست اسکی در روسیه است.

رزا خاتور

شرگش، سیبری

شرگس یکی از بهترین و محبوب ترین پیست های اسکی در روسیه است ، این پیست در جنوب شهر کمروف قرار دارد و بهترین راه برای رفتن به این محل این است که با پرواز به شهر نووکوزنتسک بروید و از آنجا با ماشین بعد از طی ۲۰۰ کیلومتر به این پیست برسید. فصل اسکی در آن از ماه نوامبر شروع و تا اوایل می ادامه دارد، به دلیل آب و هوای خاص سیبری کیفیت برف این پیست آنقدر خوب است که کمتر پیست اسکی ای در جهان همچین ویژگی ای را دارد، این محل ۱۰ پیست دارد که در مجموع ۴۲ کیلومتر هستند و بلندترین قله آن ۱۲۷۰ متر است، در نظر دارند تا در آینده ای نزدیک این پیست را به یکی از پر بازدیدترین محل ها در روسیه تبدیل کنند و در سال های آینده مسیرها، هتل ها و رستورانهای جدیدی در این پیست ساخته می شود، فصل اسکی در آن بیش از ۶ ماه طول می کشد و از رزا خاتور ارزان تر است، فقط فاصله زیادی تا شهر دارد.

شرگش روسیه

ولن، مسکو

مجموعه ورزشی ولن محبوب ترین پیست اسکی در نزدیکی مسکو است و تنها ۶۰ کیلومتر تا مسکو فاصله دارد و به راحتی می توانید با وسایل حمل و نقل عمومی به این محل بروید . این مجموعه آنقدر بزرگ است که در آن نه تنها می تواند اسکی و اسنو برد بازی کنید بلکه می توانید تفریحاتی دیگر مثل اسکیت روی یخ را هم امتحان کنید، در این پیست تفریحات زیادی برای همه سنین وجود دارد و ۱۷ مسیر به طول ۳۰۰ تا ۳۵۰ متر دارد.

ولن روسیه

منبع: russianblogger.me

معرفی کامل بام ایران، شهر کرد!
معرفی کامل بام ایران، شهر کرد!
معرفی معروفترین دیوارها در جهان
معرفی معروفترین دیوارها در جهان
همه‌چیز در مورد «جشن شکوفه های گیلاس» در ژاپن + تصاویر
همه‌چیز در مورد «جشن شکوفه های گیلاس» در ژاپن + تصاویر
معرفی قلعه تاریخی منوجان در استان کرمان
معرفی قلعه تاریخی منوجان در استان کرمان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code