بهترین کافه های کوالالامپور

کافه های کوالالامپور

کافه و رستوران های  کوالالامپور نسبت به سنگاپور تفاوت های زیادی دارند، در اولین تفاوت می توان به کافه و رستوران هایی اشاره کرد که  همگی دارای وای فای و کلید واژه های جالبی هستند. مخصوصا ورودی کافه ها بسیار دیدنی هستند می خواهیم تعدادی از کافه های کوالالامپور را معرفی کنیم، الی گشت را همراهی کنیم:

کافه های کوالالامپور

رستوران ناموو

مطالب مرتبط:
نزدیک ترین سواحل به شهر کوالالامپور
موزه های دیدنی کوالالامپور

ناموو جایی است که شما می توانید بینگسوهای کارامل دار نمکی میل کنید البته یخ ها به کیفیت نمونه های بینگسوی کره ای نیستند . هرچند آن را با کیک های برنجی حجیم ، ذرت ، سس کارامل و در ظرف های ۵۰۰ میلی لیتری سرو می نمایند.  ناموو به خارج از کره نیز راه یافته و ساندویچ های برنج معرکه ای سرو می نماید. ناموو از برنج ژاپنی همراه با روغن  به اندازه در چیپس  برای  تهیه ی پاتی استفاده می کند ، اما نه آنچنان زیاد که طعم سوختگی  داده و دیگر به درد نخورد . پیشنهاد من مرغ همراه با گوشت گاو است زیرا غذای یاکینی کو را بسیار شیرین  احساس کردم.

ساندویچ برنج

 ویمسیکل- گلاتریا و قهوه خانه

این رستوران دقیقا روبه روی ناموو قرار دارد، ویمسیکل خانه ی  مشهور آبنبات پشمی  آفوگاتو ( پشمک ) است . بسیار در بین جامعه ی اینستاگرامی کوالالامپور رایج است.  مخروط آبنبات پشمی شنلی از فنجان قهوه را تشکیل می دهد و یک قاشق بزرگ مایع گولا میلکا درزیر آن هست. هنگامی که آبنبات پشمی دارد به آهستگی  ذوب می شود ، اسپرسو را روی آن بریزید که معجون خوشمزه ای را موجب می شود که انتظارتان را می کشد . ترجیح می دهم مقداری از آبنبات را کنار بگذارم که اگر اسپرسو بسیار غلیظ بود ، بتوانم گاز کوچکی از آن بگیرم . حالا بستنی را با آن مخلوط کنید ، ترکیب اسپرسو با آبنبات به علاوه ی مخلوط نهایی مزه اش ، مانند قهوه نارگیل با طعم عالی است.

قهوه خانه ی کافی سوسیت

یکی دیگر از زنجیره های قهوه خانه در کوالالامپور در پشت گاراژ ۵۱ واقع است، این قهوه خانه جایگاه تولد قهوه ی  موچاتلا است .  مکعب های یخی اسپرسو که روی سس شیرین نوتلا قرار می گیرد و در کنارش شیر سرو می شود . اینجا تخم مرغ آب پز، از آنهایی که ما می خوردیم، یک ذره زیادی پخته شده بودند . مطابق با دیگر بازبینی ها، من در مورد حق اولویت این سفر مطالعه کرده بودم .

اسپرسو

قهوه خانه ی جاده ی موزایک زرد – تالار پنکیک ویکد

تالار پنکیک مکان مشابه دیگری است  که تحت همان مدیریت  بوده که برای تمام سفارشات خانگی است. من غذای مرغ چرب اینجا را دوست دارم ، که یک پنکیک با مزه ی عالی است. پنکیک ها سبکتر هستند و برای جور درآمدن با مرغ آغشته به کره همراه با سبزیجات ، نرم پخته می شود .

همچنین غذای کایا را امتحان کنید ، میوه های آب پز همراه با نان تست فرانسوی همراه با سس کایای کارامل دار. بسیار شیرین است ، البته کمی عجیب است ولی با این وجود یکی از بهترین کشف های سفرمان در اینجا است.

وی.سی.آر

منازل  وی.سی.آر با گونه ی سقف های با قابلیت دید همانند یک خانه ی شیشه ایی هستند که به نور اجازه می دهد به آسانی به درون بتابد  و غروب رویایی را با نگاه کردن به جاده به ارمغان می آورد . طبقه ی دوم دارای اتاق های بیشتری است و قسمت چمن پوشیده که امکان تجربه ی پنیکک را نیز فراهم می آورد . نان تست فرانسوی وی.سی.آر همرا با کمپوت تمشک تازه ، بستنی اسپرسو و سس موچا سرو می شود . من تجربه کردن مزه های غلیظ تر را به دسرهای شیرین عجیب ترجیح می دهم . لیست آنها مخصوصا با فهرست غذاهای کوتاه مدت در طول فصل مانند کریسمس و .. خلاصه شده است .

وی سی آر

قهوه خانه ی آنتی پودین

با اینکه این رستوران به معنی مردمان بومی استرالیا نیوزلند است اما در آن غذاهای مدیترانه ای و عربی مانند کباب سرو می شود. اینجا کباب های خوشمزه ای دارد که با سس بینظیری سرو می شوند و سس مزه سبکی دارد تا بتوان به راحتی طعم کباب را فهمید. اینجا جای کوچکی است اما آنتی پودین با کسب جایزه ی (دانش غذا) به سبب سروغذای عالی، در میان محلیان بسیار باب است .در قهوخانه آنتی پودین  شما از پولتان بیشترین منفعت را می برید .

سوشی یا ساشیمی؟ کدام یک از این غذاهای ژاپنی خوشمزه ترند؟!
سوشی یا ساشیمی؟ کدام یک از این غذاهای ژاپنی خوشمزه ترند؟!
خوشمزه ترین غذاهای خیابانی تایپه
خوشمزه ترین غذاهای خیابانی تایپه
عجیب ترین میوه های استوایی که تا به حال اسمشان را هم نشنیده اید! + تصاویر
عجیب ترین میوه های استوایی که تا به حال اسمشان را هم نشنیده اید! + تصاویر
با غذاهای سنتی اردبیل آشنا شوید
با غذاهای سنتی اردبیل آشنا شوید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code